Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Sandale Fit Casual Walkmaxx

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

A mund t’i shihni aventurat në horizont? Përjetoni shëtitjet verore në një mënyrë krejt të re. Mbadhni sandalet e lehta dhe të rehatshme Fit Causal, eksploroni botën dhe lërini këmbët tuaja të udhëheqin. Ecni lirshëm me këto sandale të ajrosshme dhe shijoni rehatinë në çdo hap. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-42.

Sandale Fit Casual Walkmaxx
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

A mund t’i shihni aventurat në horizont? Përjetoni shëtitjet verore në një mënyrë krejt të re. Mbadhni sandalet e lehta dhe të rehatshme Fit Causal, eksploroni botën dhe lërini këmbët tuaja të udhëheqin. Ecni lirshëm me këto sandale të ajrosshme dhe shijoni rehatinë në çdo hap. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-42.

Më shumë
Përshkrimi

Krijoni kujtimet më të bukura

Mbathni sandalet e buta, shijoni ecjet verore dhe krijoni kujtimet më të bukura. Sandalet Fit Causal janë dizajnuar që të përshtaten në çdo këmbë dhe t’i mbadhni kudo. Përmbajnë shuallin e lakuar që t’a ekuilibrojnë çdo hap tuajin dhe t’ju sigurojnë rehati.

Sandale Fit Casual

Rehati në çdo hap

Nuk ka fjalë për të përshkruar se sa të rehatshme janë këto sandale. Ju mund t’i mbani mbathur tërë ditën dhe të mos ndjeni lodhje. Pas një dite të gjatë vere, ju do të qëndroni ulur të relaksuar në kafene ose ndonjë ulëse në shesh të qytetit, duke planifikuar aventurën e radhës.

Sandale Fit Casual

Përshaten thuajse me gjithçka

Nuk ju pëlqen të zgjedhni? Nuk e keni me patjetër! Mbathni sandalet Fit Causal, të cilat kombinohen për mrekulli thuajse me çdo veshje tuajën verore.

Të lehta dhe të flladitshme – do ta shijoni çdo hap me këto sandale.

Sandale Fit Casual

Ndjesia e lehtësisë

Për shkak të shtresës special EVA, këto sandale janë shumë të përshtatshme për këmbë. Kombinuar me shuallin e lakuar dhe një shtroje të mikrosuar, hapat tuaj do të jenë më të lehtë.

Sandale Fit Casuall
Këpucët Fit

Këpucë të reja, me veti të reja

Këpucët Fit janë këpucët më të kërkuara nga klientët tanë, falë vetive të mahnitshme që kanë. Janë të ajrosshme, të gjithanshme, për përdorim të përditshëm, të lehta dhe të rehatshme. Po ashtu, mundësojnë që këmbët tuaja të jenë në pozitën e duhur.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Fit

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Këucët Fit

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Këpucët Fit

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Këpucët Fit

  Iu duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur iu mundëson të bëni hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Këpucët Fit

  Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe për të mësuar dobitë e shuallit të lakuar.

Struktura e këpucës

 • Pjesa e sipërme: shtrojë e mikrosuar, që ledhaton këmbët tuaja me butësi.
 • Pjesa e mesme: Shtrojë EVA e cila ofron ekstra butësi dhe fleksibilitet në çdo hap.
 • Velcra: Mbyllje me shirita Velcra.
 • Pjesa e poshtme: Shualli i lakuar shton aktivizimin e muskujve.
Sandale Fit Casual
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Sandale Fit Casual

36 23,9
37 24,5
38 25,2
39 25,9
40 26,5
41 27,2
42 27,9

Si ta masni madhësinë e këmbës

Informata shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Sandals Casual

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,6 8,7
37 24,3 8,9
38 24,9 9,0
39 25,6 9,2
40 26,3 9,3
41 26,9 9,5
42 27,6 9,6
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm microsuede, molded EVA
Materiali : i jashtëm molded EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) webbing
Ngjyrat e disponueshme bezhë, hiri, rozë, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online