Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Çantë sportive Walkmaxx Fit

Photo
Video
-83%

E lehtë, praktike dhe me një dizajn të këndshëm - çanta sportive Fit është ideale për ju! Përpos pjesës së brendshme shumë-funksionale, ka edhe xhepa të jashtëm, në të cilat mund të vendosni plot gjësende. Por më e rëndëishmja, rripat dhe pjesa e pasme e çantës kanë mbushje ergonomike, për t'i siguruar rehati shpinës suaj.

Çantë sportive Walkmaxx Fit

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

E lehtë, praktike dhe me një dizajn të këndshëm - çanta sportive Fit është ideale për ju! Përpos pjesës së brendshme shumë-funksionale, ka edhe xhepa të jashtëm, në të cilat mund të vendosni plot gjësende. Por më e rëndëishmja, rripat dhe pjesa e pasme e çantës kanë mbushje ergonomike, për t'i siguruar rehati shpinës suaj.

Më shumë
Përshkrimi

 

Aksesor i përsosur

Kanë kaluar ditët kur çanta e shpinës ishte thjesht një aksesor për bartjen e gjësendeve tuaja. Modelet e sotme janë praktike dhe elegante, të dizajnuara për t'u përshtatur çdo rasti. E tillë është edhe çanta sportive Fit - plotëson shumë nga nevojat tuaja. E përshtatshme për palestër, udhëtime të ndryshme, përditshmëri dhe jo vetëm. Çanta ka xhepa të jashtëm dhe të brendshëm, të cilët janë shumë-funskionalë për t'i bartur gjërat e nevojshme.

 

Elegante dhe praktike

Falë modelit të mrekullueshëm, përshtatet me shumicën e veshjeve, dhe ka hapësirë për të bartur gjërat tuaja të nevojshme. Laptop, libra, rroba, gjësendet për palestër dhe shumë më tepër - kjo çantë e qëndrueshme dhe elegante është e përshtatshme për të gjitha!

Walkmaxx Fit Bag Sporty

 

Një çantë, shumë mundësi

Jeni lodhur duke ndërruar çantën e dorës, të palestrës dhe çantën e shpinës? Më në fund, keni një çantë që i përfshin të gjitha! Çka e bën edhe më të veçantë, është pjesa shtesë e çantës, të cilën mund ta përdorni për të futur edhe më shumë gjësende.

  • Walkmaxx Fit Bag Sporty
  • Walkmaxx Fit Bag Sporty
  • Walkmaxx Fit Bag Sporty

 

E rehatshme

E lehtë dhe elegante, çanta sportive Fit është edhe e rehatshme për shpinën. Pjesa e brendshme e çantës është shumë-funksionale, ka ndarje me zinxhir, dhe xhepa të jashtëm për të bartur gjësende të ndryshme. Me pak fjalë, ju mund t'i bartni gjërat tuaja në mënyrë të sigurtë dhe të organizuar.

Walkmaxx Fit Bag Sporty

 

E përshtatshme për të gjithë

Një çantë e tillë, padyshim e lehtëson përditshmërinë tuaj. Me një dizajn të mrekullueshëm, është zgjidhje e përsosur për përdorim të përditshëm, udhëtime biznesi, shkollë, aktivitete sportive dhe jo vetëm. Për më tepër, është e përshtatshme si për vajza, ashtu edhe për djem!

Walkmaxx Fit Bag Sporty
Specifikat Teknike
Material polyester, PU

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star