Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Atlete Walkmaxx Activemaxx Walkmaxx Fit

Photo
Video

Atletet sportive Walkmaxx Fit Activemaxx, zgjedhja perfekte për të filluar fitnesin apo vrapimin, me përgaditjet për një trup perfekt dhe stil jetese më të shëndetshme. Ndërtimi dhe funksionaliteti i atleteve activemaxx, bëjnë që në çdo hap të aktivizohen muskujt tuaja dhe ofrohet mbështetje totale për tërë trupin gjatë ecjes apo vrapimit.

 

Atlete Walkmaxx Activemaxx Walkmaxx Fit
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Atletet sportive Walkmaxx Fit Activemaxx, zgjedhja perfekte për të filluar fitnesin apo vrapimin, me përgaditjet për një trup perfekt dhe stil jetese më të shëndetshme. Ndërtimi dhe funksionaliteti i atleteve activemaxx, bëjnë që në çdo hap të aktivizohen muskujt tuaja dhe ofrohet mbështetje totale për tërë trupin gjatë ecjes apo vrapimit.

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Forconi vithet dhe këmbët në çdo hap që hidhni

Atletet sportive Walkmaxx Fit Activemaxx janë dizajnuar në mënyrë të veçantë për të maksimizuar çdo hap që hidhni duke forcuar vithet dhe këmbët dhe duke bërë rutinën tuaj sportive akoma edhe më efektive.

Ndërtimi i atleteve Fit Actimaxx është e bërë në bazë të nevojave të trupit kur është në lëvizje, duke kombinuar edhe peshën e lehtë për vrapim bashk me funksionalitetin e benefiteve kryesore të këpucëve Walkmaxx me shuall të rrumbullakët dhe shtresave për rehati të shtuar dhe mbështetje të këmbëve në cdo hap. Forma e shuallit siguron kontakt më të vogël të këmbës me tokën- që do të thotë që trupi gjithmon është në balance dhe ekuilibrim në cdo drejtim duke prodhuar aktivizim të rritur për cdo muskul të trupit.

Filloni ecjen me atletet sportive Walkmaxx Fit Activemaxx që stimulojnë tonifikimin. Shtresat e inkorporuara të atleteve janë të balancuara me teknologjinë air që transferon ajrin në koordinim me hapat e ecjes, duke krijuar mikro-instabilitet për cdo hap të hedhur.

Shtresa e mesme e inkorporuar është e vendosur e vakumuar në mes të shtresës së jashtme dhe shtresës së pare në mënyrë që të siguroj efektin e tonifikimit dhe duke e bërë ecjen me ndjenjë sikurse ecje këmbë-zbathur.

Reduktojnë presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Shollë e harkuar Walkmaxx

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Shualli i rrumbullakët i këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehtësimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Sholla e harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Si funksionon shualli i rrumbullakët?

Sholla e harkuar shpërndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qëndrimin. Ato imitojne dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5

Shijoni rehatinë me Walkmaxx

Atletet Walkmaxx Fit ActiveMaxx janë shumë të rehatshme, dhe ju do tju duket sikur jeni duke ecur zbathur mbi bar ose rërë.

Të lehta dhe me vetëajërosje, për tju dhuruar sa më shumë rehati dhe freski.

Ndjeni ndryshimin, shikoni rezultatet!

Avantazhet e Walkmaxx:

 

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Të përshtatshme për:

 • Personat të cilët kanë dhimbje shpine
 • Personat të cilët kanë enjtje këmbësh, djersë ose djegie këmbësh
 • Personat të cilët janë duke kërkuar për këpucë të cilat zvogëlojnë dhimbjen e kyçeve, përmirësojnë qëndrimin dhe aktivizojnë e forcojnë muskujt
 • Personat qe janë duke kërkuar këpucë që ju japin ndjesinë e të ecurit zbathur
 • Personat qe janë duke kërkuar këpucë cilësore dhe me dizjan të veçantë që mund të pështaten me veshje të ndryshme
Informata shtese

Ndërtimi i atleteve sportive:

 • Shualli origjinal i rrumbullakët
 • Të dizajnuara me teknologji ajrosëse 
 • Të lehta dhe të rehatshme
 • I’u përshtaten kembës suaj 
 • Forcojnë muskujt dhe këmbët 
 • Për femra dhe meshkuj
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU, rrjetë
Ngjyrat e disponueshme gjelbër, portokalli, violet
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star