Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Çizme të shkurta për meshkuj Walkmaxx Comfort

Photo
Video
-80%

Gjithçka që ju duhet gjatë ditëve të ftohta dhe më reshje

Walkmaxx Komfort Çizmet të shkurtëra për meshkuj 2.0 janë zgjidhja përfekte për ditët e ftohta. Edicioni i këtij viti i çizmeve të dimrit është përmirësuar dukshëm: këpucët tani ofrojnë mbrojtje të papërshkueshme nga uji, si dhe një shtresë me shkumë memoruese për të garantuar rehatinë e plotë dhe ndjenjën e të ecurit këmbë zbathur. Nëse dëshironi të qëndroni jashtë shtëpisë edhe kur moti nuk është i përsosur, Walkmaxx Komfort Çizmet për meshkuj gjithashtu përmes pjesës së poshtme me funksionin anti-rrëshqitje do t'ju ofrojnë mbështetjen dhe stabilitetin e duhur.

Kurse në këtë produkt me ofertën më të mirë dimërore.
Çizme të shkurta për meshkuj Walkmaxx Comfort

Çmimi i regullt: 89,90 €


Çmimi Special: 17,98 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Gjithçka që ju duhet gjatë ditëve të ftohta dhe më reshje

Walkmaxx Komfort Çizmet të shkurtëra për meshkuj 2.0 janë zgjidhja përfekte për ditët e ftohta. Edicioni i këtij viti i çizmeve të dimrit është përmirësuar dukshëm: këpucët tani ofrojnë mbrojtje të papërshkueshme nga uji, si dhe një shtresë me shkumë memoruese për të garantuar rehatinë e plotë dhe ndjenjën e të ecurit këmbë zbathur. Nëse dëshironi të qëndroni jashtë shtëpisë edhe kur moti nuk është i përsosur, Walkmaxx Komfort Çizmet për meshkuj gjithashtu përmes pjesës së poshtme me funksionin anti-rrëshqitje do t'ju ofrojnë mbështetjen dhe stabilitetin e duhur.

Më shumë
Detajet e Produktit

Partneri perfekt përgjatë ditëve të ftohëta dhe me reshje

Di të jetë mjaft sfiduese të mbani këmbët tuaja ngrohtë dhe të thara në ditët e ftohta dhe me reshje. Walkmaxx Komfort Çizmet për meshkuj do të ju ndihmojnë me këtë gjë, duke ju lejuar të kaloni me shumë kohë jasht që të mund të vazhdoni aktivitetet tuaja edhe pergjatë kushteve jo të mira të motit.

 • Shualli i rrumbullakët shpërndan peshën trupore, redukton presionin në pikat kyqe dhe ju ndihmon të qëndroni aktiv.
 • Shkuma memoruese ju ofron në çdo hap shumë rehati dhe ju benë të ndiheni sikur po ecni ndër re.
 • Shtresa anti- rrëshqitese dhe mbrojtja e papërshkuesmërisë ndaj ujit mban çdo hap tuajin të tharë, duke stimuluar ecje me pozicionim të duhur të trupit dhe muskujve.
 • Edhe në ditët më të ftohta, ju do të këni kembë të ngrohta dhe të mbrojtura.
 • Zinxhiri i përshtatshëm gjatë mbathjes.

Lexoni më shumë rreth shuallit të rrumbullakët

Rehatia e këmbës për mirëqenien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo pjesë e trupit dhemb - por nuk duhet të ndodhë kështu. Me këpucët e rehatshme  Walkmaxx me shuallin e rrumbullakët ju do të ju siguroni këmbëve tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë rreth linjës Komfort

Shtresa anti- rrëshqitëse për siguri në çdo hap tuajin

Cizmet e reja të Walkmaxx për meshkuj kombinojnë benefitet e zakonshme të këpucëve të Walkmaxx duke i shtuar benefitet të tjera për të mirën e këmbëve tuaja.

Çizmet Komfort kanë shtresen e poshtme anti-rrëshqitëse që është dizajnuar për të siguruar ecjen në terrene të rrëshqitëshme, duke vepruar kështu kundër sipërfaqeve të lëmuara pa frikën që mund të rrëzoheni.

1234567
 1. Thumbat ndaluese

 2. Kanalet kulluese të baltës

 3. Anti-rrëshqitëse

 4. Hapje në sipërfaqe laterale për përkulje më të lehtë

 5. Kanale më të gjera për të ndaluar gurët e ngecur

 6. Rrjeta e shtresës anti-rrëshqitëse

 7. Thumbat në pjesën e poshtme për frenim

 • Shualli i rrumbullakët 

  Shualli i rrumbullakët do të ju ndihmoj të forconi muskujt tuaj dukë ju berë të ndiheni më mirë dhe më të aftë fizikisht

 • Shpërndarja e peshës tupore

  Pesha e trupit e shpërndarë në mënyrë të barabartë mund të përmirësojë qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 •  

  Ndjenja e të ecurit këmbë zbathur

  Ndjenja sikur po ecni kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe të rehatshëm.

 • Të lehta

  Të lehta dhe sigurojnë qëndrueshmërinë e të qenit aktiv në hapat e tyre për periudha të gjata kohe.

 • Të përshtatshme


  Të dizajnuara për përshtatje përfekte në këmbët tuaja

 • Shtresa me shkumë memoruese

  Shtresë me shkumë memoruese ju ofron rehati dhe efekte të shtuara ngrohtësie në ditët e ftohta

 • Të papërshkueshmë nga uji 

  Materiali i papërshkueshëm nga uji është në pjesën e poshtme të çizmeve që mban këmbën tuaj të thatë.

 Mbaj kursorin në numer për tu shfaqur informatat

Të përshtatshme për:

Walkmaxx Komfort Çizmet janë të përshtatshme për njerëzit që preferojnë të qëndrojnë në formë edhe gjatë muajve të ftohtë të dimrit.

Ne veqanarisht i rekomandojmë këto për të gjithë ata që dëshirojnë të qëndrojnë aktiv pëegjatë ditëve të ftohta dimërore:

 • Për ata që kalojnë orë të tëra në këmbë, dhe dëshirojnë ti evitojnë dhimbjet dhe enjtjen

 • Për ata që vlerësojnë të mbathura kualitative

 • Për ata që dëshirojnë të kenë ndjenjën e të ecurit kembëzbathur përgjatë ditëve të ftohta

Me çizmet Komfort Walkmaxx, ju mund të harroni ndjesitë e këqia të këmbëve të parehatuara dhe të lagura! Kënaquni me to në çdo rast, kur shkoni në punë, kur ecni apo edhe në aktivitetet e përditëshme pavarësisht motit që mbretëron.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm EVA, material memorues
Materiali : i jashtëm EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) gomë PU, Najlon
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star