Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Comfort Style Shoes Për Femra Walkmaxx Comfort Style

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Këpucët Walkmaxx Comfort Style të gjata janë këpucët ju duhen për këtë vit!
 • Zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa.
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Japin ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.
Comfort Style Shoes Për Femra Walkmaxx Comfort Style
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Këpucët Walkmaxx Comfort Style të gjata janë këpucët ju duhen për këtë vit!
 • Zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa.
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Japin ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.
Më shumë
Detajet e Produktit

I gjithë komforti që ju duhet

Këpucët e gjata Walkmaxx Comfort Style Shoes do t'ju japin këmbëve tuaja rehatinë që e keni ëndërruar: ato janë aq të rehatshme sa ju do të ndiheni sikur jeni duke ecur zbathur, gjë e cila do t'ju mundësojë të qëndroni në këmbë për periudha më të gjata kohore pa ndjenjën e dhimbjeve në këmbë ose parehati. Tani më në fund mund t’i thoni lamtumirë këmbëve të lodhura dhe të fryra në saje të shuallit të rrumbullakët që do të mbështetë këmbët tuaja, gjithashtu shtresa me shkumë memoruese do t'ju japë këmbëve më shumë rehati dhe do t'i mbajë ato të ngrohta në vjeshtë dhe dimër. 

Dukje trendi për çdo ditë

Walkmaxx Comfort Style Shoes nuk janë vetëm tepër të rehatshme, ato janë gjithashtu super trendi, kështu që ato janë zgjedhja e përkryer për të gjithë fashionistat të cilët nuk janë të gatshëm të torturojnë këmbët e tyre vetëm për tu dukur mirë. Ndërsa Walkmaxx Comfort Style Shoes sigurojnë të njëjtën rehati si çdo model i Walkmaxx, dizajni i ri ofron një pamje të rafinuar për një femër moderne. Materiali është pasuruar me kadife dhe elastikë, duke siguruar një përshtatje edhe më të mirë dhe një apel më të sofistikuar dhe në modë.

Dukuni Moderne edhe gjatë vjeshtës

Këpucë Walkmaxx Komfort Style të gjata janë jashtzakonisht në mode dhe të përshtatshme, janë moderne dhe me një stil që lehtë përshatet dhe ndihmon lehtësimin e këmbëve te lodhura, të enjtura dhe ju mundëson qëndrimin aktiv dhe të gjatë në këmbë.

Këpucët Walkmaxx Comfort Style të gjata janë këpucët ju duhen për këtë vit!

 • Zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa.
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Japin ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Shualli i rrumbullakët është i prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Stil dhe ngjyra moderne për ty dhe pertnerin tuaj.

Si funksionon shualli i rrumbullakët?

Shualli i rrumbullakët shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

   

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) antillop faux, elastike, nappa PU, poliestër tekstil
Ngjyrat e disponueshme hiri, wine, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star