Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Gëzojeni dashurinë

Shrytëzoni ofertat speciale për Shën Valentin!

Shrytëzoni ofertat speciale për Shën Valentin!

-14%
Ofertat vlejnë deri më:
[banner_timer]
 

Atlete Style Walkmaxx Comfort

Photo
Video
-45%

Atletet e reja Style Comfort janë atlete të përshtatshme për përditshmëri, punë apo ndonjë aktivitet sportiv. Përzgjedhja e materialeve të sipërme i bën këpucët më të rehatshme dhe më të përshatshme. Shualli i lakuar ju mundëson rehati në çdo hap dhe parandalon lodhjen pas një dite të gjatë. Në dispozicion në dy ngjyra të bukura: teget & e kaftë, si dhe numrat: 40-46.

Atlete Style Walkmaxx Comfort

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 27,45 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Atletet e reja Style Comfort janë atlete të përshtatshme për përditshmëri, punë apo ndonjë aktivitet sportiv. Përzgjedhja e materialeve të sipërme i bën këpucët më të rehatshme dhe më të përshatshme. Shualli i lakuar ju mundëson rehati në çdo hap dhe parandalon lodhjen pas një dite të gjatë. Në dispozicion në dy ngjyra të bukura: teget & e kaftë, si dhe numrat: 40-46.

Më shumë
Përshkrimi

Ndjeni ndryshimin në minutin që i mbadhni

Nëse po kërkoni për një palë atlete të përsosura, ju prezentojmë atletet Style Comfort. Atletet kanë strukturë të re të shuallit, e cila siguron ulje të rehatshme të thembrës dhe funksionon si një absorbues i mirë i goditjeve. Po ashtu, përmirëson lëvizjen dhe ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Atlete Style Comfort

Të rehatshme për këmbë & për mirëqenien e përgjithshme

Kur ju dhembin këmbët, ju dhemb gjithçka - por jo më. Mbadhni këpucë Walkmaxx me shuallin e lakuar, i cili i siguron këmbëve mbështetjen e nevojshme gjatë tërë ditës.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Comfort

Shikoni dobitë e shuallit të lakuar

 • Walkmaxx

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më në formë.

 • Walkmaxx

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohet dhimbja në nyje.

 • Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur, ju mundëson të bëni hapa të rehatshëm & të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Lehtësia e këpucëve ju mundëson të bëni edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbajeni kursorin mbiTap on imazhe për të lexuar më shumë detaje.

Qëndroni aktivë për një kohë më të gjatë

Dhimbja dhe ënjtja e këmbëve janë probleme të së kaluarës - këto atlete janë dizajnuar posaçërisht për ta parandaluar dhimbjen e këmbëve pas një ditë të gjatë e rraskapitëse. Falë strukturës me peshë të lehtë dhe të përshtatshme, ju do të mund t’i shijoni aktivitetet fizike në mënyrë më efikase!

Atlete Style Comfort
Atlete Style Comfort

Atletet tuaja të preferuara

Në momentin që e zbuloni dhe ndjeni rehatinë që ju ofrojnë këto atletet, vështirë se do t’i ndërroni. Pavarësisht moshës apo aktivitetit fizik që bëni, këto atletet veçse do t’ju ndihmojnë dhe frymëzojnë të qëndroni aktiv më gjatë. Me ngjyra të këndshme dhe dizajn rinor, këto atlete janë ideale për pranverë dhe verë. Nëse po kërkoni për një palë atlete të rehatshme, me një pamje dhe ndjesi bashkëkohore, këto këpucë janë të përsosura për ju!

Atlete Style Comfort
 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Style Comfort 40 26,4
41 27,0
42 27,7
43 28,4
44 29,0
45 29,7
46 30,4
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm EVA, gomë termoplastike
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) denim, PU nubuk
Ngjyrat e disponueshme kafe, navy
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.