Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Papuqe për femra Walkmaxx Comfort 3.0

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Lehtësoni dhe aktivizoni këmbët tuaja që dhembin me rehatinë përfundimtare të papuqeve Walkmaxx Komfort. Vijnë me një dizajn elegant, të ngrohtë dhe shkumë memory që do të relaksoj këmbët tuaja pas një dite të gjatë në punë.

 

 
Papuqe për femra Walkmaxx Comfort 3.0
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Lehtësoni dhe aktivizoni këmbët tuaja që dhembin me rehatinë përfundimtare të papuqeve Walkmaxx Komfort. Vijnë me një dizajn elegant, të ngrohtë dhe shkumë memory që do të relaksoj këmbët tuaja pas një dite të gjatë në punë.

 

 
Më shumë
Përshkrimi

Çlodh'ni këmbët tuaja të lodhura

Papuqet Walkmaxx janë pikërisht ato që këmbëve u duhen pas një dite të gjatë dhe të lodhshme. Ato do të ringjallin këmbët tuaja të lodhura nga dhimbjet, duke u dhënë rehati të gjatë që do të bëjnë të ndiheni si i ri.

 • Jepini këmbëve rehatinë, butësinë dhe kujdesin që meritojnë pas një dite të gjatë e të qënit jashtë dhe rrotull.
 • Përvojë e veçantë e komoditetit maksimal me shtresë shkume që siguron mbështetje superiore dhe vepron si një goditje absorbuese.
 • Shijoni ecjen në shtëpinë tuaj më shumë se kurrë

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Slippers 3.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë. Veshja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi imazhe për detaje të tjera.


Papuqe të ngrohta dhe të buta

Pjesa e sipërme do të ju mbaj ngrohtë derisa shkuma e butë do të ju siguroj butësi dhe do të liroj dhimbjet në nyjet tuaja. 

Walkmaxx Comfort Slippers 3.0
 

Madhësia 

Gjatësia e këmbës

(cm)

Papuqet Komfort për femra 3.0 36 23,6
37 24,2
38 24,9
39 25,6
40 26,2
41 27,1
42 27,8
   
 

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i jashtëm PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme teget kaltër
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star