Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Moccasins me gjerësi fleksibile për femra 3.0 Walkmaxx Comfort

Photo
Video

Kur eleganca dhe bashkohorja takojnë rehatinë dhe shëndetin

Walkmaxx Comfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 përmbajnë një elasticitet të shkëlqyeshëm, materiale të zgjerueshme që i sigurojnë kembës tuaj rehatinë dhe fleksibilitetin e merituar. Të kombinuara me shuallin e lakuar të famshëm dhe butësinë e shkeljes, Walkmaxx Komfort Moccasinns me gjerësi fleksibile 3.0 ju sigurojnë ndjenjën e të ecurit kembëzbathur. Në qoftë se stili është i rëndësishëm për ju, këto këpucë jashtëzakonisht të adaptueshme paraqesin një dizajn tërheqës dhe modern që do t'ju shoqërojë në çdo rast gjatë ditës suaj.

Moccasins me gjerësi fleksibile për femra 3.0 Walkmaxx Comfort
39,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Kur eleganca dhe bashkohorja takojnë rehatinë dhe shëndetin

Walkmaxx Comfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 përmbajnë një elasticitet të shkëlqyeshëm, materiale të zgjerueshme që i sigurojnë kembës tuaj rehatinë dhe fleksibilitetin e merituar. Të kombinuara me shuallin e lakuar të famshëm dhe butësinë e shkeljes, Walkmaxx Komfort Moccasinns me gjerësi fleksibile 3.0 ju sigurojnë ndjenjën e të ecurit kembëzbathur. Në qoftë se stili është i rëndësishëm për ju, këto këpucë jashtëzakonisht të adaptueshme paraqesin një dizajn tërheqës dhe modern që do t'ju shoqërojë në çdo rast gjatë ditës suaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Rehati e shkëlqyeshme me material super të zgjerueshme

Walkmaxx Comfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 ofrojnë një ndërtim të veçantë të këpucëve me material të zgjerueshëm në pjesën e sipërme. Kjo ndihmon këpucën të përshtatet me çdo formë këmbe pa aplikuar pikat e presionit në harkun e këmbës, i cili në mënyrë efikase parandalon dhimbjen e këmbëve dhe parehatinë. Këto gjithashtu shfaqin shijen origjinale të shuallit të lakuar Walkmaxx që promovon aktivizimin e muskujve të vitheve dhe këmbëve, si dhe ndihmon përkuljen e saktë të këmbës. Kjo do të thotë që sa më shpesh dhe sa më gjatë të lëvizni, aq më shumë mund ta përmirësoni mirëqenien tuaj fizike. Për shkak se këto këpucë mund të shpërndajnë në mënyrë efikase presionin e ecjes nga nyjet tek muskujt, edhe periudhat më të gjata të ecjes dhe të qëndrimit nuk shkaktojnë ndonjë dhimbje.

Dizajn elegant & modern për çdo grua që ndjek trendet

Walkmaxx Comfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 janë më shumë se vetëm super të rehatshme & të shëndetshme për këmbët tuaja, me një dizajn modern dhe pamje të qartë që do t'ju ndihmojnë të krijoni pamjen e veçantë, elegante që ju dëshironi. Janë të përshtatshme për shumë raste, kështu që ju lehtë mund t'i vishni për një zbavitje pazaresh, një shëtitje të gjatë ose një ditë pune në zyrë. Walkmaxx Comfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 janë me të vërtetë zgjedhja perfekte për gratë që duan të qëndrojnë në stil, por në të njëjtën kohë nuk duan të vuajnë sa herë që detyrohen të qendrojnë kohë të gjatë në këmbë.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm EVA
Materiali : i jashtëm gomë termoplastike
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, PU nubuk
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star