Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Atlete Loafers Uni 4.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Ecni me vetëbesim dhe energji ashtu siq gjithmonë keni dëshiruar. Atletet Loafers Uni Walkmaxx Comfort do të ju ofrojnë hapa të sigurtë dhe të rehatshëm duke ruajtur pamjen trendy për çdo lloj rasti. Me shuall të rrumbullakët, pjesë të sipërme të zgjerueshme dhe sipërfaqe të gjerë ju ofrojnë rehati maksimale. Në dispozicion me madhësitë 36 – 46 dhe 3 ngjyra: të zezë, kaltër dhe hiri.

VËMENDJE: Produkt me zbritje maksimale, sasitë e fundit!
Atlete Loafers Uni 4.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 7,98 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ecni me vetëbesim dhe energji ashtu siq gjithmonë keni dëshiruar. Atletet Loafers Uni Walkmaxx Comfort do të ju ofrojnë hapa të sigurtë dhe të rehatshëm duke ruajtur pamjen trendy për çdo lloj rasti. Me shuall të rrumbullakët, pjesë të sipërme të zgjerueshme dhe sipërfaqe të gjerë ju ofrojnë rehati maksimale. Në dispozicion me madhësitë 36 – 46 dhe 3 ngjyra: të zezë, kaltër dhe hiri.

Më shumë
Përshkrimi

Pamje elegante dhe hapa të sigurtë

Ecni në park, bëni shopping ose argëtohuni në park me fëmijët tuaj duke u ndjehur elegant dhe rehat. Me Walkmaxx Comfort Loafers Uni çdo ditë është e rehatshme për arsye që ato kanë përparësi të shumta:

 • Materiale të zgjerueshme për përdorim të lehtë
 • Shuall i rrumbullakët për ecje të shëndetshme
 • Dizajn modern dhe ngjyra për dukje moderne
 • Model UNI i dizajnuar për të dy gjinitë
Walkmaxx Comfort Loafers Uni 4.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje të tjera.

Rehati në çdo hap e kombinuar më stil

Me rehati të pakrahasueshme të inkorporuar në pjesën e sipërme të zgjerueshme Walkmaxx Comfort Loafers Uni do të ju ofrojnë rehati maksimale duke ju përshtatur formës së këmbës pa ushtruar presion në harkun e këmbës. Kombinuar me shuallin e rrumbullakët që siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbë dhe hapësirë të gjerë në sipërfaqen e harkut të këmbës, Walkmaxx Comfort Loafers Uni 4.0 ofron nivel tjetër të rehatisë dhe stabilitetit gjatë ecjes.

Walkmaxx Comfort Loafers Uni 4.0

Nivel tjetër i rehatisë dhe stabilitetit

Walkmaxx Comfort Loafers Uni do të ju sigurojnë këmbëve tuaja mbështetjen e plotë që ju duhet gjatë terë ditës. Për shkak të shuallit të rrumbullaktët, Walkmaxx Comfort Loafers Uni do të përmirësojnë qëndrimin e trupit tuaj duke aktivizuar muskujt në mënyrë natyrale. Me karakteristikën elastike në pjesën e sipërme, Walkmaxx Comfort Loafers Uni ofrojnë mbështetje dhe rehati të pakrahasueshme.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm EVA, gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU, tekstil
Ngjyrat e disponueshme hiri, kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star