Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Loafers Për Meshkuj Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
  Walkmaxx Comfort Loafers për meshkuj janë këpucë të cilat janë dizenjuar me një stil i cili përshtatet me çdo veshje dhe ofrojnë një rehati maksimale . Walkmaxx Comfort loafers do të bëhen këpucët më të ardhuruara të secilit mashkull:   
 • Shuall të harkuar për me shumë rehati
 • Dizajn anatomik, me hark të ngitur për me shumë qëndrueshmëri
 • Shtresë e poshtme që nuk lejon rreshqitjen
 • Elastike për tu veshur sa më lehtë
Loafers Për Meshkuj Walkmaxx Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
  Walkmaxx Comfort Loafers për meshkuj janë këpucë të cilat janë dizenjuar me një stil i cili përshtatet me çdo veshje dhe ofrojnë një rehati maksimale . Walkmaxx Comfort loafers do të bëhen këpucët më të ardhuruara të secilit mashkull:   
 • Shuall të harkuar për me shumë rehati
 • Dizajn anatomik, me hark të ngitur për me shumë qëndrueshmëri
 • Shtresë e poshtme që nuk lejon rreshqitjen
 • Elastike për tu veshur sa më lehtë
Më shumë
Detajet e Produktit

 

Ndjeni rehatinë që në hapin e parë

  Nëse shpenzoni një kohë të gjatë jashtë shtëpisë dhe këpucët i mbani veshur gjatë gjithë ditës, jemi të sigurt që këpucët Walkmaxx Comfort Loafers për  meshkuj janë ideale për ju. Dizenjuar me një stil i cili i përshtatet çdo rasti gjatë ditës - kafe, shopping, shëtije apo një ditë e zakonshme pune.   Komfort maksimal në çdo hap   Ne kemi përmirësuar këpucët e reja comfort loafers me një strukturë më të mirë të shuallit dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.   Shuall fleksibël e cila amortizon goditjen dhe është rezistente Dizenjuar në mënyrë anatomike dhe me një hark i cili është pak i ngritur për të siguruar sa më shumë qëndrueshmëri. Pjesa e sipërme është imitim lëkure, material rezistent dhe jetëgjatë. Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshqitjen.   Mbështetje optimale të këmbës për një qëndrim më të mirë   Kur ju dhëmb këmba, çdo pjesë tjetër e trupit dhëmb - por nuk ka pse të ndodhë. Nëse vishni këpucët Walkmaxx me shuallin e harkuar, këmba juaj do të ketë mbështetjen e duhur gjatë gjithë ditës.  

Redukton presionin në nyje

  Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.   Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.   Presion i lartë     Shualli normal i drejtë   Presion i ulët     Shuall i harkuar Walkmaxx   Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve   Shualli inovativ i harkuar i këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.   Shualli i harkuar është i prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.  
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm material memorues, PU, tekstil
Materiali : i jashtëm gomë termoplastike
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) canvas (pambuk), PU, tekstil
Ngjyrat e disponueshme bezhë, hiri, teget kaltër
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star