Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Loafers Për Meshkuj Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Walkmaxx Comfort Loafers për meshkuj janë këpucë të cilat janë dizenjuar me një stil i cili përshtatet me çdo veshje dhe ofrojnë një rehati maksimale . Walkmaxx Comfort loafers do të bëhen këpucët më të ardhuruara të secilit mashkull: 

 • Shuall të harkuar për me shumë rehati
 • Dizajn anatomik, me hark të ngitur për me shumë qëndrueshmëri
 • Shtresë e poshtme që nuk lejon rreshqitjen
 • Elastike për tu veshur sa më lehtë
Loafers Për Meshkuj Walkmaxx Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Walkmaxx Comfort Loafers për meshkuj janë këpucë të cilat janë dizenjuar me një stil i cili përshtatet me çdo veshje dhe ofrojnë një rehati maksimale . Walkmaxx Comfort loafers do të bëhen këpucët më të ardhuruara të secilit mashkull: 

 • Shuall të harkuar për me shumë rehati
 • Dizajn anatomik, me hark të ngitur për me shumë qëndrueshmëri
 • Shtresë e poshtme që nuk lejon rreshqitjen
 • Elastike për tu veshur sa më lehtë
Më shumë
Detajet e Produktit

Libri elektronik "Shëndeti i këmbëve"

Regjistrohu dhe shkarko librin elektronik falas!

Shkarko librin këtu!

Ky libër përmban këshilla të nevojshme rreth shëndetit të këmbëve dhe si t'i shëroni ato, dhe poashtu do të gjeni këshilla të nevojshme para se të bleni këpucë të reja!

Ndjeni rehatinë që në hapin e parë

Nëse shpenzoni një kohë të gjatë jashtë shtëpisë dhe këpucët i mbani veshur gjatë gjithë ditës, jemi të sigurt që këpucët Walkmaxx Comfort Loafers për  meshkuj janë ideale për ju. Dizenjuar me një stil i cili i përshtatet çdo rasti gjatë ditës - kafe, shopping, shëtije apo një ditë e zakonshme pune.

Komfort maksimal në çdo hap

Ne kemi përmirësuar këpucët e reja comfort loafers me një strukturë më të mirë të shuallit dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.

 • Shuall fleksibël e cila amortizon goditjen dhe është rezistente
 • Dizenjuar në mënyrë anatomike dhe me një hark i cili është pak i ngritur për të siguruar sa më shumë qëndrueshmëri.
 • Pjesa e sipërme është imitim lëkure, material rezistent dhe jetëgjatë.
 • Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshqitjen.

Mbështetje optimale të këmbës për një qëndrim më të mirë

Kur ju dhëmb këmba, çdo pjesë tjetër e trupit dhëmb - por nuk ka pse të ndodhë. Nëse vishni këpucët Walkmaxx me shuallin e harkuar, këmba juaj do të ketë mbështetjen e duhur gjatë gjithë ditës.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shualli normal i drejtë

Presion i ulët

Shuall i harkuar Walkmaxx

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Shualli inovativ i harkuar i këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Shualli i harkuar është i prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Si funksionon shualli i harkuar?

Shualli i harkuar shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 1. Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 2. Tonifikojnë muskujt
 3. Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 4. Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 5. Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Shuall inovativ, I zgjerueshem dhe I adaptueshem 100% me formen e kembes suaj per te ju ofruar komfortin maksimal gjate ecjes.

 • Shtresa e xhelit ne shuallin e brendshem ju mundeson absorbim me te mire te presionit qe ushtrohet ne kembet tuaja dhe siguron qendrueshmeri ne çdo hap tuajin.

Të përshtatshme për:

Linja e këpucëve Walkmaxx Komfort është dizenjuar në mënyrë të veçantë për t'ju përshtatur edhe emrit - komfort. Mund ti vishni në punë ose kur dilni dhe mund të zgjidhni midis modeleve të ndryshme. Të lehta dhe të përshtatshme për çdo këmbë.

Këto këpucë rekomandohen për:

 • Personat të cilët kanë një punë me orar të zgjatur.
 • Personat të cilët kanë enjtje të këmbëve dhe lodhje.
 • Ato që janë duke kërkuar një palë këpucë të rehatshme dhe që sigurojnë ndjesinë e të ecurit zbathur
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm tekstil
Materiali : i jashtëm gomë TPR, PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) canvas (pambuk)
Ngjyrat e disponueshme bezhë, hiri, teget kaltër
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star