Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Atlete Leisure Të Larta Walkmaxx

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-84%

Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë

Walkmaxx ju ndihmon në aktivizimin e muskujve, shpërndarjen e peshës trupore, përmirësimin e qëndrimit, lehtësin e dhimbjeve dhe levizje natyrale.
 • Për dy gjinitë
 • Shtresë memory për rehati në çdo hap
 • Sholla e harkuar për aktivizimin e muskujve
 • Ngjyra të cilat shkojnë me çdo veshje
VËMENDJE: Produkt me zbritje maksimale, sasitë e fundit!
Atlete Leisure Të Larta Walkmaxx

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 7,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ndjehuni dhe dukuni bukur me atletet me qafë

Walkmaxx ju ndihmon në aktivizimin e muskujve, shpërndarjen e peshës trupore, përmirësimin e qëndrimit, lehtësin e dhimbjeve dhe levizje natyrale.
 • Për dy gjinitë
 • Shtresë memory për rehati në çdo hap
 • Sholla e harkuar për aktivizimin e muskujve
 • Ngjyra të cilat shkojnë me çdo veshje
Më shumë
Përshkrimi

Për më shumë rehati me Walkmaxx

Dizajn trendi i cili kombinohet me tradicionalen, me një shtresë memori në brëndësi të shollës për më shumë rehati, shollë e harkuar e cila përputhet me shputën në mënyrë me natyrale, dhe me një stil legjendar i cili nuk do të dal kurrë nga moda, atletet Walkmaxx Leisure me qafe janë zgjidhja perfekte për çdo rast; për një shëtitje mbasdite, për një parti apo një koncert me miqtë. Ju do të jeni në gjëndje të ecni më gjatë apo të qëndroni në këmbë për një kohë më të gjatë dhe sigurisht nuk do të ndjeni dhimbje në këmbë apo nyje.

Atletet me qafe Walkmaxx jo vetem qe kane nje pamje trendi per te gjitha ata te cilet ndihen te rinj ne shpirt por ato gjithashtu do tju ndihmojne te ndiqni nje jete active dhe gjate kohes qe ju ecni do te ndiheni me mire dhe te gatshem per tu perballur me cdo sfide. 

Si funksionon shualli i rrumbullakët?

Shualli i rrumbullakët shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5

Shollë e harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Pershtaten me formën e këmbës.

   

Informacione mbi proudktin:

Numrat: 36-46

Ngjyrat: Vishnje, të zeza, blu

Instruksione për mirëmbajtjen e këpucëve:

 • Kujdes këpucët Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme. 
 • Këpucët Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni këpucët Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar këpucët, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm material memorues
Materiali : i jashtëm gomë, rubber foxing
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) antillop faux, PU nubuk, stilastik
Ngjyrat e disponueshme navy, wine, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Влатко

www.walkmaxx.com.mk

28/04/2018

ОДЛИЧНИ!!!
Неверојатно удобни старки. За разлика од Converse, Walkmaxx старките можам да ги носам преку цел ден без никаква мака.. Изгледаат супер кул и одговараат на секој можен стил на облека. Ги имам три пара и би ги имал уште 1000.

1 Produkte