Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Atletet e larta Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-85%

Këpucët Comfort Leisure të larta reprezentojnë rehatinë e kombinuar me stilin. Kanë pjesën e sipërme të zgjerueshme, janë të përshtatshme për vjeshtë. Të bukura në dukje, kanë dizajn elegante dhe shtresë me shkumë memory. Shualli i famshëm i rrumbullakët ju jep energji dhe hapa më të butë. Në dispozicion në madhësitë 36 - 46 dhe 4 ngjyra: e zezë, e kuqe, e kaltër dhe hiri.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Atletet e larta Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi i regullt: 59,90 €


Çmimi Special: 8,99 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Këpucët Comfort Leisure të larta reprezentojnë rehatinë e kombinuar me stilin. Kanë pjesën e sipërme të zgjerueshme, janë të përshtatshme për vjeshtë. Të bukura në dukje, kanë dizajn elegante dhe shtresë me shkumë memory. Shualli i famshëm i rrumbullakët ju jep energji dhe hapa më të butë. Në dispozicion në madhësitë 36 - 46 dhe 4 ngjyra: e zezë, e kuqe, e kaltër dhe hiri.

Më shumë
Përshkrimi

Të rehatshme dhe të përshtatshme në ditët e vjeshtës

Atletet e reja Comfort Leisure të larta kanë shumë perfitime:

 • të përshtatshme për sezonin e vjeshtës për shkak të materialeve speciale të sipërme,
 • jashtëzakonisht të rehatshme pasi shkuma memory siguron një hap të butë,
 • të qëndrueshme dhe sigurojnë rezistencë të mirë në rrëshqitje, në sajë të shuallës së qëndrueshme prej gome,
 • të përshtatshme për çdo rast, vijnë në një laramani ngjyrash.

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0 Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0 Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0 Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje.

Kombinoni atletet me stilin tuaj unik

Me dizajn modern dhe me mundësinë për të zgjedhur nga një sërë ngjyrash, ju do të ndiheni më energjik dhe më të sigurt me çdo hap që merrni. Pa marrë parasysh se çfarë është stili juaj, ju mund të krijoni veshje të përsosur. Shikoni idetë më poshtë dhe provoni ato.

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Eksplorues me stil

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Punëtor elegant 

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Sportist

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Stil i përditshëm

 

Madhësia e deklaruar

Madhësia e këmbës

(cm)

Atlehtet e larta Comfort 3.0 36 23,9
37 24,6
38 25,2
39 25,9
40 26,6
41 27,2
42 27,9
43 28,6
44 29,2
45 30,0
46 30,6
 

Si ta matni këmbën tuaj

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm materiale tjera
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star