Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Atletet Leisure 2.0 Walkmaxx Comfort

Photo
Video

Walkmaxx Atletet Komfort Lesiure 2.0 kanë një personalitet të fortë dhe janë atletë që do të ju bëjnë për vete që në shikim të parë. Shualli i veçant komfort i Walkmaxx  i kombnuar me stili të veçant, freski dhe llollojshmeri ngjyrash.

Shualli special i harkuar do të ju mbroj dhe ofron  komoditet të paimagjinushëm edhe nëse  ju qëndroni me orë të tëra ne këmbë, materiali i zgjedhur me shumë kudejse dhe dashuri  do të ju letësoj ecjen. Shualli i rumbullakët do të e shpërndaj peshën trupore dhe do të ju lehtësoj dhe parandaloj dhimbjet e nyjeve.

Dizajn i ri me të ngjyra rrezatuese për një hap më me stil.

 • Shualli i rrumbulakët ndihmon që presioni të shpërndahet nga nyet tek muskujt.
 • Jasteku ne thembër lehtëson presionin gjatë ecjes që të mund të jeni aktiv më gjatë pa u lodhur.
Atletet Leisure 2.0 Walkmaxx Comfort
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Walkmaxx Atletet Komfort Lesiure 2.0 kanë një personalitet të fortë dhe janë atletë që do të ju bëjnë për vete që në shikim të parë. Shualli i veçant komfort i Walkmaxx  i kombnuar me stili të veçant, freski dhe llollojshmeri ngjyrash.

Shualli special i harkuar do të ju mbroj dhe ofron  komoditet të paimagjinushëm edhe nëse  ju qëndroni me orë të tëra ne këmbë, materiali i zgjedhur me shumë kudejse dhe dashuri  do të ju letësoj ecjen. Shualli i rumbullakët do të e shpërndaj peshën trupore dhe do të ju lehtësoj dhe parandaloj dhimbjet e nyjeve.

Dizajn i ri me të ngjyra rrezatuese për një hap më me stil.

 • Shualli i rrumbulakët ndihmon që presioni të shpërndahet nga nyet tek muskujt.
 • Jasteku ne thembër lehtëson presionin gjatë ecjes që të mund të jeni aktiv më gjatë pa u lodhur.
Më shumë
Detajet e Produktit

Walkmaxx Atlete Moderne Leisure 2.0

Walkmaxx Atlete Komfort Leisure 2.0 kanë një personalitet energjik dhe sportiv që do të ju bejne për vete qysh ne mbathjen e pare.

Stil, freski, llojshmerinë ngjyra pranverore të shkëlqyera për ecje Walkmaxx ju ofron konfort ne secilin hap dhe këto jane vetëm disa nga arsyet me të thjeshta pse ju duhet të keni gjithsesi ne dollapin e juaj nga vite ne vite.

Dizajn modern dhe stil atetet me lidhëse. Të përkryera për të qëndruar aktiv dhe në këmbë për periudha të gjata kohore, ndërsa jastëku butë në pjesën e thembrave do të ju ofron absorbimin e presionit gjate hapave duke ju mbrojtur këmbët dhe nyjet tuaja.

Ecni me stil dhe energji gjatë 2017-tës

Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 2.0 jane jashtzakonisht në mode dhe të përshtatshme për gra dhe bura, jane modern dhe me një stil që lehtë përshatet dhe ndihmon lehtësimin e këmbëve te lodhura, të enjtura dhe ju mundëson qëndrimin aktiv dhe të gjatë ne këmbë.

Këpucët Walkmaxx Atlete 2.0 janë atletet që ju duhet këtë vit

 • zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa.
 • Shpërndan peshën trupore
 • jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Shualli i harkuar është i prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Stil dhe ngjyra moderne për ty dhe pertnerin tuaj.

Si funksionon shualli i harkuar?

Shualli i harkuar shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA, rubber foxing
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) canvas (pambuk), PU
Ngjyrat e disponueshme e hapur gjelbër, hiri, rozë, teget kaltër, turquoise, ulli, verdhë, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

4,9

12 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Marigone Buzhala

www.topshop-ks.com

31/05/2017

Walkmaxx atlete moterne leisure 2.0
Shume te bukura, me shume stil, ngjyra te mrekullueshme, shume te rehateshme.

Taulant Zeqiri

www.topshop-ks.com

22/04/2017

Thjeshtë, perfekte!
Mbathje të përditshme me një rehati të jashtëzakonshme, shpresojë të vlejë kjo ofertë edhe më gjatë, që të ketë mundësi shoqëria të përfitojë nga këto çmime të jashtëzakonshme...

Ekremi

www.topshop-ks.com

22/04/2017

Walkmaxx Atlete Moderne Leisure 2.0
Shume komfor.

Elmaze

www.topshop-ks.com

21/04/2017

walkmaxx leisure shoes
Shumë të bukura dhe te përshtatshme

Ali

www.walkmaxx.sk

30/04/2018

Walkmaxx
Premyslam ze si kupim este jedny. Su naozaj super. Najprv zvláštny pocit ale ked si zvykne človek... Su naozaj suprove

Zuzu

www.walkmaxx.sk

28/04/2018

Pohodlie nadovšetko
Odporúčam obuv tejto značky všetkým, ktorí majú potrebu pohodlnej chôdze. Som po ťažkej nehode, naučila som sa opäť chodiť a toto je tá pravá obuv. Je úžasné vychutnávať si prechádzky v nej. Objednávam si aj túto.Verím, že budem spokojná, ako doteraz. Ďakujem.

Tina

www.walkmaxx.sk

26/04/2018

Odporucam :)
Kúpila som vychadzkovu obuv. Zo zaciatku je v nich chodza zvlatna, ale potom sa velmi príjemne nosia. Kupovala som velkost 39, ktoru aj bezne nosím a sedia perfektne. Dakujem

REMO

www.walkmaxx.sk

25/04/2018

Super obuv
Ja osbne si kupujem už len obuv Walkmaxx a som veľmi spokojný

Vladimír Zán

www.walkmaxx.sk

24/04/2018

Vyborne, ale nie pre mňa
Mňa tlačily prsty, je to asi mojimi nohami, tovar som vrátilk. Vypadali dobre a isto sa v nich i dobre chodí.

hela

www.walkmaxx.sk

24/04/2018

hela
topánky sú výborné a dobre sa v nich chodí.sú veľmi pohodlné.odporúčam aj d´alším čo by si to chceli kúpiť.

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2