Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Balerinat Sportive 4.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mbani këmbët rehat dhe stabile derisa dukesh me stil dhe moderne me balerinat sportive Walkmaxx Comfort 4.0. Të përshtatshme për punë dhe aktivitete të përditshme, këto balerina vijnë me një pamje të përmirësuar, shuallë të rrumbullakët, të ajrosshme dhe të zgjerueshme si dhe shtresën memory për rehati maksimale. Në dispozicion në 3 ngjyra: të zezë, pink dhe të kuqe. Madhësitë 36 - 42.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Balerinat Sportive 4.0 Walkmaxx Comfort
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbani këmbët rehat dhe stabile derisa dukesh me stil dhe moderne me balerinat sportive Walkmaxx Comfort 4.0. Të përshtatshme për punë dhe aktivitete të përditshme, këto balerina vijnë me një pamje të përmirësuar, shuallë të rrumbullakët, të ajrosshme dhe të zgjerueshme si dhe shtresën memory për rehati maksimale. Në dispozicion në 3 ngjyra: të zezë, pink dhe të kuqe. Madhësitë 36 - 42.

Më shumë
Përshkrimi

Hap i rehatshëm dhe i sigurt me balerinat moderne

Balerinat sportive të reja dhe të përmirësuara i mbajnë këmbët tuaja të rehatshme dhe stabile derisa dukeni me stil dhe moderne:

 • Pjesë e zgjerueshme nga shkuma EVA për butësi të shtuar dhe absorbim të lëkundjeve
 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme për ajrosje dhe fleksibilitet
 • Shtresë memory që mban këmbën tuaj rehat
 • Dizajni sportiv është i përshtatshëm për punë ashtu si edhe për aktivitete të përditshme
Walkmaxx Comfort Ballerinas Sporty 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Sporty 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Sporty 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Sporty 4.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje.

Balerina të rehatshme për një ditë të tërë në këmbë

Balerinat Sportive Walkmaxx Comfort do të jenë zgjidhja juaj më e mirë për ditët kur qëndroni në këmbë, në punë apo duke shëtitur në fundjavë. Me shuallin e rrumbullakët balerinat sportive vijnë me një dizajn të ri për edhe më shumë rehati në këmbët tuaja.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Sporty 4.0

Materialet më të mira të përdorura në këpucë sportive

Sipërfaqja e re është bërë më e gjerë me përdorimin e shkumës EVA, të njëjtin material që përdoret në këpucët më të mira për vrapim. Balerinët vijnë me një pjesë të sipërme me vrima të zgjerueshme për t'i bërë ato të buta dhe jashtëzakonisht të rehatshme. Materiali i sipërm i zgjerueshëm i bënë balerinat të përshtatshme për lloje të ndryshme këmbësh. Me përfitimet e shuallit të rrumbullakët, që redukton pikat e presionit dhe ndihmon në përmirësimin e qëndrimit, balerinat sportive Walkmaxx janë zgjidhja më e mirë për shëndetin e këmbëve tuaja.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Sporty 4.0
 

Madhësia 

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerinat Sportive Comfort 4.0 36 24,0
37 24,7
38 25,3
39 26,0
40 26,7
41 27,4
 
Specifikat Teknike
Madhësitë e disponueshme 36-42
Ngjyrat e disponueshme kaltër, red, rozë, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star