Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Balerina Comfort Knit Walkmaxx

Photo
Video
-63%

Balerinat më të lezetshme për pranverë dhe verë do të kombinohen bukur me veshjet tuaja dhe do t’ju ofrojnë rehati në çdo hap. Me shuall të rrumbullakët dhe shtrojë memory, këto këpucë janë krijuar për elegancë dhe rehati, edhe nëse ju duhet të qëndroni në këmbë pjesën më të madhe të ditës. Zgjedhni ngjyrën e preferuar: e zezë, bezhë, vjollcë ose pjeshkë.

Balerina Comfort Knit Walkmaxx

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 14,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Balerinat më të lezetshme për pranverë dhe verë do të kombinohen bukur me veshjet tuaja dhe do t’ju ofrojnë rehati në çdo hap. Me shuall të rrumbullakët dhe shtrojë memory, këto këpucë janë krijuar për elegancë dhe rehati, edhe nëse ju duhet të qëndroni në këmbë pjesën më të madhe të ditës. Zgjedhni ngjyrën e preferuar: e zezë, bezhë, vjollcë ose pjeshkë.

Më shumë
Përshkrimi

Balerina elegante, për hapa të lehtë dhe të rehatshëm

Balerinat më të shitura të Walkmaxx janë kthyer, këtë herë me një dizajn edhe më të lezetshëm dhe të rehatshëm. Kanë një dizajn minimalist që mund të përshtatet lehtësisht me shumicën e garderobës suaj: xhinse, fustan apo uniformë.

Këto këpucë klasike i kemi përditësuar me material modern, i cili i bën më të lehta, më të ajrosshme dhe më të këndshme.

Balerina Comfort Knit

Aktivizoni trupin tuaj me shuallin e rrumbullakët Walkmaxx

Këpucët tona jo vetëm që janë të rehatshme dhe të bukura, por edhe kontribuojnë në mirëqenien tuaj. Këto balerina kanë shuallin e rrumbullakët, karakteristika kryesore e këpucëve Walkmaxx.

 • Struktura e re e gjerë e thembrës ndihmon që pesha e trupit të shpërndahet në mënyrë të barabartë dhe siguron absorbim më të mirë të goditjeve.
 • Shtroja fleksibile nuk shtrëngon ose kufizon këmbët tuaja.
 • Shualli i lakuar ofron më shumë qëndrueshmëri dhe rehati gjatë ecjes.
 • Ju ofrojnë ndjesinë sikur po ecni zbadhur në rërë, duke ju ofruar lehtësi dhe rehati në çdo hap.
Balerina Comfort Knit

Të rehatshme për këmbë & për mirëqenien e përgjithshme

Kur ju dhembin këmbët, ju dhemb gjithçka - por jo më. Mbadhni këpucë Walkmaxx me shuallin e lakuar, i cili i siguron këmbëve mbështetjen e nevojshme gjatë tërë ditës.

Lexoni më shumë rreth dobive të linjës Comfort

Dobitë e shuallit të lakuar

 • Comfort

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar e shton aktivizimin e muskujve, duke iu bërë të ndjeheni në formë.

  .

 • Comfort

  Pesha e trupit shpërndahet në mënyrë të barabartë

  Kur pesha e trupit është e shpërndarë në mënyrë të barabartë, lehtësohen dhimbjet në nyje.

 • Comfort

  Ju duket sikur po ecni zbathur

  Ndjesia sikur po ecni zbathur ju mundëson të bëni hapa të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

 • Comfort

  Të lehta

  Lehtësia e atleteve iu mundëson edhe hapa të lehtë, duke bërë që të jeni aktivë për një kohë më të gjatë.

Mbaje kursorin mbi imazhe Tap on për më shumë detaje rreth produktit.

Ngjyrat më të bukura për verë dhe pranverë

Gjatë sezonave më të nxehta, kemi nevojë për këpucë më të lehta, të rehatshme, të ajrosshme, dhe pse jo, të bukura. Të gjitha këto veti i kanë balerinat Comfort Knit.

Këto këpucë janë në dispocizion në katër ngjyra të bukura (e zezë, bezhë, vjollcë dhe pjeshkë) dhe do të përshtaten shumë mirë me shumicën e rrobave tuaja verore.

Balerina Comfort Knit

Material modern i thurur për më shumë freski

Pjesa e sipërme e këtyre balerinave është dekoruar me material të thurur, i cili i bën të duken më të bukura. Po ashtu, ky material është shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për çdo lloj forme të këmbëve.

Materiali i thurur po ashtu ka vrima të vogla në sipërfaqe, duke siguruar që ajri të qarkullojë lirshëm dhe duke larguar lagështinë e tepërt nga lëkura juaj.

Balerina Comfort Knit

Ngjyrat dhe madhësitë:

 • Madhësitë: 36-42
 • Ngjyrat: e zezë, bezhë, vjollcë dhe pjeshkë

Struktura e këpucës

Balerina Comfort Knit

Mbani kursorin mbiTap on   për më shumë detaje rreth produktit.

 1. Pjesa e sipërme

  Materialet e thurura ekuilibrojnë temperaturën, për më shumë rehati.

 2. Materiali

  Materiali i sipërm është i rehatshëm dhe i përshtatet çdo forme të këmbës.

 3. Shtroja

  Sfungjeri memory i përshtatet formës së këmbës dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.

 4. Pjesa e mesme

  Shtroja EVA ofron butësi shtesë dhe flekisibilitet në çdo hap.

 5. Pjesa e poshtme

  Shualli i lakuar aktivizon muskujt tuaj dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.

 

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerina Comfort Knit 36 23,7
37 24,3
38 25,0
39 25,7
40 26,3
41 27,0
42 27,7
 

Si ta masni madhësinë e këmbës

Informata shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Ëalkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për balerinat Comfort Knit

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,5 8,1
37 24,1 8,2
38 24,8 8,4
39 25,5 8,6
40 26,1 8,7
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm EVA, latex, material memorues, polyester
Materiali : i jashtëm TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) poliestër
Ngjyrat e disponueshme bezhë, lavander, peach, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi