Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Balerina vjeshtore 3.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-85%

Walkmaxx Komfort Balerinat Vjeshtore 3.0 janë këpucë me një pamje moderne përplot stil. Dizajni i freskët dhuron një pamje feminine, duke i bërë balerinat të përshtatshme për shumë raste. Ato kanë:

 • materialin e sipërm që është i përshtatshëm për sezonën vjeshtore
 • një fjongo që mund të largohet për kombinime të ndryshme
 • shkumën memoruese që ju siguron hapa të lehtë dhe një ndjenjë rehatie
 • shuallën e rrumbullakët që parandalon dhimbjet e këmbëve
TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Balerina vjeshtore 3.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi i regullt: 59,90 €


Çmimi Special: 8,99 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Walkmaxx Komfort Balerinat Vjeshtore 3.0 janë këpucë me një pamje moderne përplot stil. Dizajni i freskët dhuron një pamje feminine, duke i bërë balerinat të përshtatshme për shumë raste. Ato kanë:

 • materialin e sipërm që është i përshtatshëm për sezonën vjeshtore
 • një fjongo që mund të largohet për kombinime të ndryshme
 • shkumën memoruese që ju siguron hapa të lehtë dhe një ndjenjë rehatie
 • shuallën e rrumbullakët që parandalon dhimbjet e këmbëve
Më shumë
Përshkrimi

Pamje moderne e kombinuar me rehatinë

Balerinat më të reja nga linja Comfort janë të duhurat për një ecje të shëndetshme dhe të rehatshme. Ato janë:

 • Plot stil dhe unike, me fjongon e cila mund të hiqet duke ju dhuruar një pamje krejtësisht tjetër.
 • Shumë të buta, falë materialit memory në brendësi,
 • Në ngjyra moderne që përshtaten me çdo veshje. Zgjedhni mes të kuqes, blusë, ngjyrës hiri dhe asaj të zezë.
 • Për rehati maksimale në çdo hap.

Qëndrim i duhur dhe pamje elegante

Shualla speciale e rrumbullakët Walkmaxx e balerinave do të bëjë të mundur aktivizimin e muskujve dhe përmirësimin e qëndrimit në një formë sa më natyrale. Gjithashtu shualla e poshtme EVA ka edhe funksionin që nuk lejon të rrëshqasë, për me shumë mbeshtetje dhe qëndrueshmëri, duke siguruar një pozicion të sigurt për shputën dhe kyçin e këmbës. Ju do të dukeni elegante, e gjitha kjo falë balerinave Walkmaxx.

Të lehta për ecje 

Balerinat Walkmaxx Comfort 3.0 gjithashtu bëjnë të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe shualla e harkuar siguron presionin e duhur në pikat kyce të këmbëve. Për më tepër, shualla e harkuar Walkmaxx ofron mbështetjen e duhur për shputat dhe ndihmon në parandalimin e enjtjes apo lodhjes së këmbëve, për të qëndruar sa më aktive gjatë gjithë ditës

Të rehatshme dhe të ajrosshme, për të qënë sa më aktiv

Kur këmbët tuaja janë ta lodhura është e vështirë të jeni aktive dhe në formë, sepse trupi dhe këmbët kanë nevoj për pak pushim. Me Walkmaxx ju mund të qëndroni në formë pa u munduar dhe sforcuar. Shualli i harkuar ofron rehatinë e duhur për këmbët dhe aktivizon muskujt në të njëjtën kohë.

Përparësitë e balerinave Komfort 3.0

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju siguruar përdoruesve qëndrim aktiv në këmbët e tyre për përioda më të gjata kohe.

 • Shtresa Memory

  Shtresa Memory ju ofron rehati dhe ngrotësi të shtuar edhe në ditët e ftohta

 • Përshtatje e lehtë

  Të dizajnauara për të ju përshtatur në përsosmëri këmbëve tuaja.

Qëndro me kursor mbi imazh për detaje të tjera

Një model që mund t’a vishni çdo ditë

Walkmaxx Balerina Komfort 3.0 janë një model unik në koleksionin tonë, sepse tani ato janë edhe më të përsosura për të krijuar stile të ndryshme kombinimi. Ato janë të disponueshme në 4 ngjyra - e kuqe, blu, e zezë dhe hiri. Ky model gjithashtu ka edhe një fjongo e cila mund të hiqet, për tu kombinuar sipas dëshirës tuaj.

 • E kuqe trendy 

 • Hiri moderne

 • E zezë elegante

 • Blu

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, tekstil
Materiali : i jashtëm gomë TPR, PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme hiri, red, teget kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star