Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Atletet Athleisure 4.0 Walkmaxx Comfort

Photo
Video

Modeli  i ri i frymëzuar nga atletet vrapuese, atletet Comfort Athleisure nxisin stilin tuaj të atletik, duke ofruar pjesën e sipërme të zgjerueshme dhe shuall të rrumbullakët për një qëndrim të përmirësuar. Shtresa  memory ofron rehati të amortizuar dhe ecje të lehtë kur jeni në lëvizje. Në dispozicion në madhësitë 36 - 46 dhe 4 ngjyra: zezë, vjollcë, koral dhe të kaltër.

Atletet Athleisure 4.0 Walkmaxx Comfort
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Modeli  i ri i frymëzuar nga atletet vrapuese, atletet Comfort Athleisure nxisin stilin tuaj të atletik, duke ofruar pjesën e sipërme të zgjerueshme dhe shuall të rrumbullakët për një qëndrim të përmirësuar. Shtresa  memory ofron rehati të amortizuar dhe ecje të lehtë kur jeni në lëvizje. Në dispozicion në madhësitë 36 - 46 dhe 4 ngjyra: zezë, vjollcë, koral dhe të kaltër.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për dukje sportive dhe me stil

Për shkak të pamjes tërheqëse për dukjen e përditshme dhe kryerjen e obligimeve ditore, këpucët Athleisure janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për këdo që kërkon rehati dhe stil. Për shkak të veçorive të tyre, ju do të:

 • jeni më i përshtatshëm dhe energjik, sepse shualli i rrumbullakët do të rrisë aktivizimin tuaj të muskujve,
 • keni mundësi të qëndroni aktiv dhe për kohë të gjatë në këmbë, pasi janë shumë të buta dhe shumë të lehta,
 • moderne, me stil për çdo rast, madje edhe për zyre.
Walkmaxx Comfort Athleisure Shoes 4.0 Walkmaxx Comfort Athleisure Shoes 4.0 Walkmaxx Comfort Athleisure Shoes 4.0 Walkmaxx Comfort Athleisure Shoes 4.0

Rehatia e këmbës për mirëqënien e përgjithshme

Kur këmbët tuaja lëndohen, çdo gjë dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë . Mbajtja e këpucëve të rehatshme të Walkmaxx me shuallën e rrumbullakët do të siguroj që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë rreth përparësive të linjës Komfort

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës së trupit

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Vendos kursorin mbi fotografi për detaje.

Zgjidhja e duhur për çdo rast

Megjithëse këta atlete duket se janë atletike dhe mund të përdoren për veshje sportive, burrat gjithashtu mund t'i përshtatin ato në mënyrë perfekte me pantallona të shkurtra jeans ose ndonjë veshje tjetër rastësore.

Walkmaxx Comfort Athleisure Shoes 4.0

Femrat mund t'i kombinojnë ato me mini-funde apo fustane të përditshme, apo edhe kur dalin mbrëmjeve.

Walkmaxx Comfort Athleisure Shoes 4.0

Gjenerata e re e atleteve Leisure

Atletet Athleisure janë dizajnuar për femra dhe meshkuj. Ata vijnë në kombinime intriguese të ngjyrave që do të gjallërojnë veshjet tuaja. Mbi të gjitha, ato janë :

 • të lehta për t'u veshur,
 • të buta & të frohta,
 • të ajrosshme & të lehta për ecje.
Walkmaxx Comfort Athleisure Shoes 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atletet Comfort Athleisure 4.0 36 24,1
37 24,7
38 25,4
39 26,1
40 26,7
41 27,4
42 28,1
43 28,7
44 29,4
45 30,1
46 30,7
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm material memorues, PU, tekstil
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme purple, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star