Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Çizmet dimërore për femra Oc System Walkmaxx Fit

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Çizmet Walkmaxx Fit me sistem OC për femra janë zgjidhja përfekte për të gjithë ata që preferojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta dimrit e me sipërfaqe rrëshqitëse. Për më tepër ato do të ju mbajnë këmbët tuaja ngrohtë dhe thatë, duke ju ofruar stabilitet dhe siguri gjatë ecjes edhe në sipërfaqe të akullta  

Çizmet dimërore për femra Oc System Walkmaxx Fit
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Çizmet Walkmaxx Fit me sistem OC për femra janë zgjidhja përfekte për të gjithë ata që preferojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta dimrit e me sipërfaqe rrëshqitëse. Për më tepër ato do të ju mbajnë këmbët tuaja ngrohtë dhe thatë, duke ju ofruar stabilitet dhe siguri gjatë ecjes edhe në sipërfaqe të akullta  

Më shumë
Detajet e Produktit

Qëndroni sigurtë dhe aktiv edhe në kushte të vështira atmosferike

Çizmet Walkmaxx me sistemin OC për femra janë zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta të dimrit dhe të qëndrojnë jasht edhe në kushtë të vështira atmosferike. Çizmet brenda përmbajnë gëzof I cili ofron nxehtësi ekstra gjatë ditëve të ftohëta të dimrit. Prandaj ju mund të kaloni orë të gjata jasht pa u frikësuar se do të keni ftohtë.
 • Sistemi OC kundër rrëshqitjes ju ofron stabilitet të shkëlqyer edhe në sipërfaqe me akull dhe të rrëshqitshme, duke ju mbajtur sigurtë në çdo hap.
 • Materiali lart I këtyre cizmeve I bën ato të papërshkueshme nga uji, duke I mbajtur këmbët tuaja të thata për ecje pa bezdisje nga lagështia.

Çizme të përshtatshme për dimëra të ftohtë

Çizmet Anti-rrëshqitëse Walkmaxx  janë shume të qëndrueshme dhe stabile për përdorim gjatë ditëve të ftohëta të dimrit. Rehatia e shuallit të rrumbullakët mbetet e njetë  duke ju ofruar gjithashtu pozicionim shumë të mirë të kyçeve të  këmbës për stabilitet maksimal dhe mbrojtje.
 
Materiali përbërës I këtyre çizmeve do të ju ndihmoj të mbani këmbët tuaja thatë & ngrohtë në çdo temperaturë duke ju mundësuar ecje të lehtë edhe në sipërfaqe të akullta apo me bore.

Më e rëndësishmja është që ato janë edhe shumë të lehta dhe praktike për të ecur me to.

Sistem inovativ OC® është I vendosur enkas për të parandalur rrëshqitjen në sipërfaqe me akull.

 
Sekreti  këtij sistemi që ofron stabilitet të avancuar qëndron në sistemin inovativ OC I cili lehtë përshtatet në mes dy pozicioneve duke e vendosur sipas dëshirës suaj.

Këto pozicione vendosen në pjesën e poshtme të shuallit (GRIP OFF AND GRIP ON) ku ju do të aktivizoni sistemin OC sipas dëshirës me anë  të  çelësit – GRIP ON  gjatë ecjes në sipërfaqe të akullta dhe GRIP OFF në sipërfaqe më të lehta.  Ju do të keni ecje të lehtë pa ndonjë ndryshim edhe kur sistemi është (GRIP ON)  pa dëmtuar edhe sipërfaqet e tjera si p.sh dyshemenë. 

Mbani këmbët tuaja ngrohtë edhe në kushte të vështira atmosferike

Çizmet Walkmaxx Fit me system OC për femra janë zgjidhje e duhur për të gjithë ata qe dëshiroj të qëndrojnë aktiv edhe në kushte të vështira atmosferike.

 • Sistemi anti-rrëshqitës OC ju ofron stabilitet edhe në sipërfaqe të akullta, duke ju mbajtur sigurtë në çdo hap që ju hidhni.
 • Materiali të papërshkueshëm nga uji për të ju mbajtur këmbët tuaja thatë duke ju ofruar eksperincë më të këndshme dimërore. 
 • Pjesa e brendshme e çizmeve është e tëra gëzof për të ju mbajtur këmbët tuaja ngrohtë gjatë ditëve të ftohëta, kështu ju mund të shijoni ajrin e dimrit më gjatë.  

Thermal insulation

Nylon toe Cup

Antiperforation insole

OC System Rotor

Sistemi anti- rrëshqitës OC absorbon tendosjen dhe stresin

Falë sistemit inovativ anti -rrëshqitës OC ju do të keni mundësi të vendosni dy pozicione për ecje sipas dëshirës suaj.

Përdorni GRIP ON gjatë ecjes në sipërfaqe të akullta dhe GRIP OFF gjatë aktiviteteve të tjera në kushte më të lehta atmosferike.

 • Stabilitet I shtuar gjatë ecjes në sipërfaqe me akull
 • Komfort maksimal dhe ecje e sigurtë
 • Ju mundësojnë të ecni në cfarëdo sipërfaqe me borë pa pasur frikë se këmbët tuaja do të lagen apo do të rrëshqisni.

Grip on

Grip off

Të përshtatshme për

Çizmet Walkmaxx me sistemin OC për femra janë zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ato që dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta të dimrit dhe të qëndrojnë jasht edhe në kushtë të vështira atmosferike pa pasur frikë se do të rrëshqisni apo do të lagen këmbët tuaja.

Ato janë posaqerisht të përshtatshme për:

 • Personat të cilët dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohta të dimrit
 • Personat të cilët preferojne komfortin maksimal dhe sigurinë në ecje
 • Çdokush që preferon qëndrimin e gjatë në ajër të pastërt
 • Çdokush që është në kërkim për çizme që do ti mbajë ngrohtë dhe të papërkueshme nga uji
Specifikat Teknike
Materiali : i jashtëm EVA, gomë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star