Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Black Fit Këpuc 2.0 Walkmaxx

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Dizenjuar për të përmirësuar mënyrën e jetesës duke ndryshuar mënyrën se si ju ecni. Walkmaxx Black Fit me shollë të harkuar janë të rehatshme dhe fleksibël.  
 • Të lehta & të rehatshme
 • Shollë origjinal Walkmaxx e harkuar dhe e përmirësuar
 • Këpucë fleksible
 • Përmirëson qëndrimin & pamjen
 • Të thjeshta por me një pamje elegante, të përshtatshme me çdo veshje
Black Fit Këpuc 2.0 Walkmaxx
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Dizenjuar për të përmirësuar mënyrën e jetesës duke ndryshuar mënyrën se si ju ecni. Walkmaxx Black Fit me shollë të harkuar janë të rehatshme dhe fleksibël.  
 • Të lehta & të rehatshme
 • Shollë origjinal Walkmaxx e harkuar dhe e përmirësuar
 • Këpucë fleksible
 • Përmirëson qëndrimin & pamjen
 • Të thjeshta por me një pamje elegante, të përshtatshme me çdo veshje
Më shumë
Përshkrimi

Këpucët Walkmaxx Black Fit 2.0

Këpucët tona më të rehatshme Walkmaxx!!

Është koha për tu thënë lamtumirë dhimbjeve të këmbëve të shkaktuara nga lythet, gishtërinjëve të lakuar ose të përkulur, lëkurës së ashpërsuar, dhimbjeve të nyjeve, inflamacionit të këmbëve dhe dhimbjeve të shpinës.

Këpucët Walkmaxx Black Fit 2.0 me shuall të avansuar janë zgjidhja e vetme për të gjitha problemet e këmbëve:

 • Kombinimi i materialit poliestër dhe lëkures së lëmuar në pjesën e sipërme siguron rehati dhe mbrojtje më të mirë
 • Shualli i avanasuar siguron mbeshtetje maksimale dhe amortizim superior.
 • Dizajn i ri modern që përshtatet më cdo veshje dhe duket elegante

Redukton presionin në nyje, për një shëndet fizik të përmirësuar

Mbathjet Walkmaxx me shuallin e tyre të lakuar, edhe më të avancuar, për ecje natyrale, shperndajnë në mënyrë të barabartë peshën trupore, kështu që ju ndjeni më pak presion në këmbë, nyje, shpinë dhe ije.

Walkmaxx Black Fit 2.0 janë shumë funksionale, ato mundësojnë aktivizimin e muskujve gjatë ecjes duke përmirësuar gjithashtu qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shuall i zakonshëm i rrafshët

Presion i ulët

Walkmaxx shualli i lakuar

Këpucët Black Fit - shuall të ri të avansuar

Këpucët tona Walkmaxx janë ndër produktet tona më të njohura dhe vlerësohen lartë nga klientët tanë në sajë të tipareve të tyre të mahnitshme - ajrosëse, jashtëzakonisht fleksibile, përdoren për çdo lloj të aktiviteteve, janë të lehta dhe të rehatshme, sigurojnë qëmdrim të duhur të këmbëve duke mbajtur kyçet e këmbëve të vendosura dhe mbështetje maksimale në thembra.

Sekreti i shuallit të lakuar qëndron në 6 shtresat e dizajnuara në mënyrë speciale:

 • Shualli i brendshëm siguron rehati superiore/maksimale
 • Materiali i brendshëm i shton fleksibilitetin
 • Shtresa e sipërme e najlonit rrit stabilitetin dhe mbajtjen e formës
 • Shualli i mesëm i dizajnuar në mënyrë dinamike me bosht qëndror shton lëvizjet në çdo hap
 • Shtresa e butë e thembrës mundëson mbeshtetje maksimale dhe amortizim superior
 • Shualli i jashtëm i gomës munëson rezistencë dhe tërheqje të qëndrueshme

 

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm material memorues, PU, rrjetë tekstile
Materiali : i jashtëm gomë termoplastike
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) najlon tekstil, PU
Ngjyrat e disponueshme bardhë, hiri, teget kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star