Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Casual Shoes Men 2.0 Walkmaxx Adaptive

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Walkmaxx Kepuce Adaptive per meshkuj 2.0 është kombinimi i fundit i komfortit me klas që do të ju përcjellëë gjithë ecjes në udhëtimet tuaja të veçanta. Walkmaxx Adaptive Këpucë mbështet maksimalish këmbën tuaj falë shtresës memoruese të ndërthurur në bazën e shuallit speciale Walkmaxx.

Materiale të përzgjedhura me kujdes që do të ju ofron ajrosje gjatë ditëve të ngrohta. Shualli Walkmaxx ju siguron 100% që do të  absorboj presionin në këmbët tuaja duke mbrojtur nyjet e juaja nga dëmtimi i presionit të lartë.

Walkmaxx Kepucë Adaptive janë të dizajnuara për personat që qëndrojnë gjatë në këmbë dhe pëlqejnë ecjet e gjata.

Casual Shoes Men 2.0 Walkmaxx Adaptive
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Walkmaxx Kepuce Adaptive per meshkuj 2.0 është kombinimi i fundit i komfortit me klas që do të ju përcjellëë gjithë ecjes në udhëtimet tuaja të veçanta. Walkmaxx Adaptive Këpucë mbështet maksimalish këmbën tuaj falë shtresës memoruese të ndërthurur në bazën e shuallit speciale Walkmaxx.

Materiale të përzgjedhura me kujdes që do të ju ofron ajrosje gjatë ditëve të ngrohta. Shualli Walkmaxx ju siguron 100% që do të  absorboj presionin në këmbët tuaja duke mbrojtur nyjet e juaja nga dëmtimi i presionit të lartë.

Walkmaxx Kepucë Adaptive janë të dizajnuara për personat që qëndrojnë gjatë në këmbë dhe pëlqejnë ecjet e gjata.

Më shumë
Detajet e Produktit

Libri elektronik "Shëndeti i këmbëve"

Regjistrohu dhe shkarko librin elektronik falas!

Shkarko librin këtu!

Ky libër përmban këshilla të nevojshme rreth shëndetit të këmbëve dhe si t'i shëroni ato, dhe poashtu do të gjeni këshilla të nevojshme para se të bleni këpucë të reja!

Qëndroni aktiv dhe shpenzoni më shumë kohë jashtë

Këpucët Walkmaxx Adaptive për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë të fillojnë apo të mbajnë një mënyrë jetese më aktive. Këto këpucë janë të përbëra nga shualla fleksibile 2 në1 e zgjerueshme dhe e adaptueshmë, që ju ofron rehati të veqantë. Tani ju me në fund mund të kënaqeni me përfitimet e shuallit fleksibil, të avansuar dhe të adaptueshëm

 • Shtresa e xhelit në pjesën e thembrës jep një mbështetje dhe amortizim gjatë ecjes.
 • Dizajn modern dhe me stil me lidhëse elastike
 • Të përkryera për të qëndruar aktiv dhe në këmbë për periudha të gjata kohore
 • Shuall inovativ dhe I zgjerueshëm 2 në 1

Kënaquni me këpucët tona më të rehatshme

Ofroni këmbëve tuaja rehatinë maksimale

Është koha për tu dhënë këmbëve tuaja një pushim nga parehatia e zakonshme nga lodhja dhe fryerja e kembeve. Këpucët  nga linja Walkmaxx Adaptive përshtaten me formën dhe gjerësinë tuaj individuale të këmbëve në çdo hap që ju hidhni, përderisa shualli i lakuar mundëson lehtësimin e dhimbjeve dhe lodhjeve dhe ju ofron rehati gjatë gjithë ditës.

Kepucet e parehatshme janë shkaktarë të shumë problemeve të këmbëve

Ekspertët pajtohen se këpucët e parehatshme janë shkaktarë të shumë problemeve të këmbëve. Modeli i ri i shuallit të lakuar dhe inovativ 2-në 1 ofron fleksibilitet duke u zgjeruar në pjesën e sipërme për përshtatje të përsosur të këmbës. Mbi të gjitha, ato kthehen në formën e tyre origjinale pas çdo hap që ju merrni. Këpucët Walkmaxx Adaptive parandalojnë deformime të mundshme të këmbëve si dhe fillimin e ënjtjeve, këmbëve asimetrike, lytheve dhe probleme të tjera që bëjnë këpucët normale të pakëndshme.

Ska më dhimbje dhe enjtje të këmbëve

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shualli normal i drejtë

Presion i ulët

Shualli i harkuar Walkmaxx

Informata shtese

Si funksionon shualli i rrumbullakët?

Shualli i rrumbullakët shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Adaptive
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm EVA, poliestër tekstil
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) lidhëse elastike, PU, rrjetë, stilastik
Ngjyrat e disponueshme hiri, teget kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star