Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Trakë vrapimi MeMove Wellneo

Photo
Video
Sasitë e fundit!

Kurrë s'ka qenë më e lehtë të ushtroni nga rehatia e shpisë! Traka inovative MeMove ka dizajn të palosshëm, peshon 33kg dhe ka kapacitet për persona me peshë max. 120kg. Mund të përdoret për ecje, me shpejtësi deri në 6km/h, kurse si dhe për vrapim (deri 12km/h). Ka peshë të lehtë dhe paloset kur nuk është në përdorim, andaj ju kursen hapësirë. Gjatësia & gjerësia e përgjithshme: 145x75cm.

Trakë vrapimi MeMove Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Kurrë s'ka qenë më e lehtë të ushtroni nga rehatia e shpisë! Traka inovative MeMove ka dizajn të palosshëm, peshon 33kg dhe ka kapacitet për persona me peshë max. 120kg. Mund të përdoret për ecje, me shpejtësi deri në 6km/h, kurse si dhe për vrapim (deri 12km/h). Ka peshë të lehtë dhe paloset kur nuk është në përdorim, andaj ju kursen hapësirë. Gjatësia & gjerësia e përgjithshme: 145x75cm.

Më shumë
Përshkrimi

Trakë 2në1

Situata e fundit me pandeminë na ka imponuar që shumicën e aktiviteteve t’i kryejmë nga shtëpia. Stërvitjet padyshim janë aktivitet i rëndëishëm dhe tash mund ta krijoni këndin tuaj të fitnesit në shtëpi. Mos u brengosni për hapësirën që mund të zënë pajisjet e mëdha të fitnesit – kjo trakë është e lehtë (peshë neto 33kg) dhe ka dizajn të paloshëm. Pasi t’i kryeni ushtrimet, ju mund ta palosni dhe ta mbështetsni për muri apo ta vendosni nën shtrat.

Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

Karakteristikat e trakës MeMove

 • Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

  E lehtë

  E punuar prej aliazhit të aluminit, kjo trakë ka peshë neto 33kg dhe mund të përballojë ngarkesë deri në 120kg. Lëvizet lehtësisht falë rrotave të vogla që ka.

 • Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

  E palosshme

  Shiriti për vrapim ka trashësi 5.3cm, kurse hapësira për vrapim është 48cm. Pjesa për mbajtje mund të paloset dhe lehtësisht mund ta ruani nën shtrat, për të kursyer hapësirë.

 • Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

  Ecje dhe vrapim

  Traka mund të përdoret për ecje të zakonshme, me shpejtësi deri në 6km/h, si dhe për vrap me shpejtësi deri në 12km/h.

 • Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

  Motor brushless "Turbocharger"

  Ka motor me fuqi të ngjashme sikurse turbocharger, vetëm se ky shkakton më pak zhurmë, harxhon më pak energji dhe shpejtësitë ndërrohen në mënyrë më të butë.

 • Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

  Absorbimi i goditjeve

  Traka ka strukturë kryesisht prej aliazhit të aluminit dhe shiriti për vrapim është i fuqishëm, fleksibil si dhe absorbon goditjet.

 • Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

  Stërvitje më të rehatshme

  Me një hapësirë vrapimi prej 480mm, mbajtësen për duar dhe sistemet e sigurisë, ecjet apo vrapimet tuaja do të jenë më të rehatshme dhe më të sigurta.

Siguria mbi të gjitha

Kjo trakë ka të integruara sisteme të shumëfishta të sigurisë. Mbyllja me çelës për siguri të fëmijëve apo opsioni Child-Lock Protection gjendet në telekomandë. Pra, ky opsion mundëson parandalimin e ndonjë aksidenti.

Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

Mbrojtje për siguri të fëmijëve

Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

Mbrojtje nga mbingarkesa

Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

Auto standby në 10 minuta

Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

Shpejtësi e personalizueshme

Përdorim më i lehtë, me telekomandë

Dizajni me butonat e integruar ju mundëson që ta kontrolloni pajisjen përmes telekomandës, në mënyrë që të ushtroni më lehtë.

Trake Vrapimi 2ne1 MeMove

Paketimi përmban:

 • 1 Trakë vrapimi MeMove
 • 1x kabllo
 • 1x telekomandë
 • 1x manual për përdorim
Informata shtesë

Pse kjo trakë është kaq e përshtatshme?

Kjo trakë është kompakte, andaj është shumë e përshtatshme për ushtrime në shtëpi: nuk zë shumë vend, dhe pas ushtrimeve, thjesht mund ta palosni dhe ta vendosni nën shtrat apo ta mbështesni për muri.

 • Gjatësia totale: 145cm
 • Gjerësia totale: 75cm
 • Gjatësia e shiritit për vrapim: 123cm
 • Gjerësia e shiritit për vrapim: 48cm
 • Trashësia e shiritit për vrapim: 5.3cm
 • Pesha e trakës: 33kg
 • Kapaciteti: për persona me peshë max. 120kg

 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.