Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Trakë Vrapimi E Motorizuar Gymbit Dynamic P1

Photo
Video

Traka Dynamic P1 do t'ju do të ju ndihmoj të arrini qëllimet tuaja të fitnesit. Ekrani i dukshëm tregon rrahjet e zemrës, shpejtësinë, kohën, kaloritë, kaloritë e konsumuara, distancën, stërvitjen totale dhe ka sensorë të duarve EKG, plus audio MP3 për të kombinuar performancën tuaj me muzikën tuaj të preferuar. 12 programe të paracaktuara. Lehtë për t’u përdorur.

Trakë Vrapimi E Motorizuar Gymbit Dynamic P1
599,90 €
Çmimi me këste: 12 x 50
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Traka Dynamic P1 do t'ju do të ju ndihmoj të arrini qëllimet tuaja të fitnesit. Ekrani i dukshëm tregon rrahjet e zemrës, shpejtësinë, kohën, kaloritë, kaloritë e konsumuara, distancën, stërvitjen totale dhe ka sensorë të duarve EKG, plus audio MP3 për të kombinuar performancën tuaj me muzikën tuaj të preferuar. 12 programe të paracaktuara. Lehtë për t’u përdorur.

Më shumë
Detajet e Produktit

Rritni ritmin me pistën e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Dynamic P1!

Nëse jeni një vrapues profesionist apo një vrapues i thjeshtë, GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1  do ju mundësojë të keni kontrrollin e plotë drejt arritjes së formësimit të trupit që gjithëmonë e keni ënërruar. 

 • Motor 2HP
 • 0-12 shkallë të përkuljes
 • Mbështetje e butë 
 • Sistemi i butë i rënies për mbrojtjen e nyjeve
 • MP3 
 • Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta
 • Rripi nuk bën zhurmë gjatë përdorimit
 • 12 Programet të përcaktuara 
 • Ekran që përdoret lehtë
 • Sensorë të EKG për të matur pulsing 
 • Buton për kontrollin e shpejtësisë në ekran
 • Buton për kontrolloin e këndit në ekran
 • Paloset
 • Rrota për tu transportuar lehtë
 • Marka LiveActive
Specifikat Teknike
Dimenionet mbledhur: 165 x 70 x 135 cm; palosur: 90 x 80 x 145 cm
Fuqia 1.0 HP (constantly) / 1.5 HP (peak)
Karakteristika të tjera foldable; running surface: 120 x 40 cm
Niveli i shpejtësisë max 12 km/h
Pasha maksimale e përdoruesit 120 kg
Pesha 64,7kg
Programi i trajnimit 12
Rendit sipas rangut 0-12%
Rrrotat për zhvendosje Po
Shfaq funksionet distancë, kalori, koha totale e ushtrimeve, kohë, pjerrtësi, puls, shpejtësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Shpresa

www.topshop-ks.com

13/04/2018

5
Shume praktike dhe funksionale.Jam e kënaqun me kete trake vrapimi!

1 Produkte