Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Pajisje për përpunimin e tokës Top Shop Tornadica

Photo
Video

Top Shop Tornadica 4në1 përdoret për lavrimin/prashitjen e tokës, largimin e barërave të këqija/shkurreve dhe përpunimin e tokës për mbjelljen e luleve apo bimëve të ndryshme. Kthetrat e saj spirale deri në tokë, në mënyrë efektive largojnë barërat e këqija dhe përgatisin kopshtin tuaj për mbjellje. Falë dizajnit të saj ergonomik dhe 3 pozicioneve të rregullueshme të lartësisë, punimet në kopshtin tuaj do të bëhen më lehtëmë shpejtë dhe pa dhimbje.

Pajisje për përpunimin e tokës Top Shop Tornadica
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Top Shop Tornadica 4në1 përdoret për lavrimin/prashitjen e tokës, largimin e barërave të këqija/shkurreve dhe përpunimin e tokës për mbjelljen e luleve apo bimëve të ndryshme. Kthetrat e saj spirale deri në tokë, në mënyrë efektive largojnë barërat e këqija dhe përgatisin kopshtin tuaj për mbjellje. Falë dizajnit të saj ergonomik dhe 3 pozicioneve të rregullueshme të lartësisë, punimet në kopshtin tuaj do të bëhen më lehtëmë shpejtë dhe pa dhimbje.

Më shumë
Përshkrimi

Bëni punën tuaj në kopësht më të lehtë dhe më të shpejtë me produktin inovativ Tornadica

Largimi i barërave të këqija/shkurreve, duke u përkulur vazhdimisht ose duke u gjunjëzuar kur gërmoni kopshtin me lopatë ose shati, është i mundimshëm dhe do shumë forcë, e mbi te gjitha ju merr shumë kohë.

Me Top Shop Tornadica, pajisjen inovative të dorës ju mund të punoni, të gërmoni ose të prashisni tokën duke qëndruar lart. Nuk ju duhet të përkuleni ose të gjunjëzoheni kur punoni, do të ndiheni shumë më pak të lodhur dhe do të bëni punën tuaj më shpejtë dhe më efektivisht.

Dizajn ergonomik që do të lehtësoj punën tuaj

Top Shop Tornadica është e dizajnuar për të bërë punën në kopshtin tuaj pa lodhje

1
2
3
4
 1. Dizajni ergonomik shpërndan në mënyrë të barabartë ngarkesën mes krahëve, shpinës, shpatullave dhe këmbëve
 2. Boshti i rregullueshëm mund të përshtatet në 3 pozicione të ndryshme sipas lartësisë dhe nevojave tuaja
 3. Doreza e harkuar bën punën thjeshtë me një rrotullim
 4. Këmbët në formë spirale mund të gërmojnë në çdo lloj toke::
  • të fortë
  • të thatë
  • me gurë
  • me rerë

Punoni tokën me vetëm 3 lëvizje të lehta:

Sekreti i Tornadicës qëndron në këmbët e saj në formë spirale që mund të shpojnë deri në 20 cm në tokë duke tërhequr të gjitha barërat e këqija ose duke punuar tokën pa dëmtuar të mbjellurat. Largoni barërat e këqia ose punoni tokën në vetëm 3 hapa të thjeshtë:

 • 1

  Vendos pajisjen afër tokës

 • 2

  Vendoseni pingul me tokën

 • 3

  Tërhiqni barërat e këqija ose dheun

Zëvëndësoni pajisjet e shumta me Tornadica 4në1

A ju ndodhë shpeshë që mes veglave të shumta që keni për kopshtin t'ju humb diçka? Me Tornadica, pajisjen e dorës 4në1 e cila mund të zëvëndësoj shumë pajisje për punën në kopshtin tuaj. Mund ta përdorni për:

 • 1

  Për të prashitur dhe punuar tokën

 • 2

  Për të punuar rreth tokës pa e dëmtuar bimën

 • 3

  Për heqjen e barërave të këqija

 • 4

  Për të lëvizur barërat e këqija ose dheun në gropën e plehut

Materiale cilësore dhe shumë rezistente

Tornadica peshon vetëm 2.4 kg. Zgjedhni midis 3 niveleve të lartësisë nga 85 në 103 cm. Ajo do t'ju shërbejë për vite me rradhë. Pajisja është e paloshme për më shumë lehtësi gjatë transportit.

 • E qëndrueshme dhe cilësore

 • E palosshme & lehtë transportohet

Specifikat Teknike
Dimenionet lartësi 60cm, gjatësi nga 85cm në 103cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!