Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Veturë me telekomandë Top Shop

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Vetura e shpejtë garuese me telekomandë, ka arritur! Me dizajn 100% të papërshkueshëm nga uji, me shpejtësi 4x4, kjo veturë mund të pushtojë çdo terren, të bëjë rrokullisje para dhe mbrapa, rrotullime prej 360⁰ shkallë dhe madje të zbres edhe shkallët.

Veturë me telekomandë Top Shop
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Vetura e shpejtë garuese me telekomandë, ka arritur! Me dizajn 100% të papërshkueshëm nga uji, me shpejtësi 4x4, kjo veturë mund të pushtojë çdo terren, të bëjë rrokullisje para dhe mbrapa, rrotullime prej 360⁰ shkallë dhe madje të zbres edhe shkallët.

Më shumë
Përshkrimi

Bëni fëmijët tuaj të lumtur me veturën garuese të papërshkueshme nga uji!

A i adhuron fëmija juaj makinat e garave? A do të dëshironit t'i dhuroni fëmijës tuaj makinën më të mirë garuese që ka pasur ndonjëherë? Vetura garuese me telekomandë Nr.1 zhvillon garë në çdo lloj sipërfaqe, madje qëndron edhe mbi ujë!

Kjo makinë garash 4x4 për çdo sipërfaqe, do të shkojë kudo me ju, të ngjitet në pjesën më të madhe të pengesave dhe të kthehet në çdo drejtim lehtësisht! Ju mund të drejtoni çdo rrotë, në mënyrë që të bëni kthesa të shpejta dhe të ecni përpara, prapa, majtas, djathtas, të bëni rënie 360 ​​° shkallë dhe të rrotulliseni.

Top Shop Speed Surfer

Veturë garuese, rezistente ndaj ujit që mund të garoj në çdo terren me lehtësi për orë argëtuese të garantuara!

Falë trupit të tij të fortë dhe të papërshkueshëm nga uji, vetura me telekomandë Top Shop është e patrembur, pa marrë parasysh se në çfarë sipërfaqe jeni. Thjesht, kapni telekomandën dhe shihni se si garon mbi rërë, bar, borë, madje edhe ujë! Arrin shpejtësinë deri në 30 km/orë, ju jep një përvojë emocionuese të makinës.

 • Top Shop Speed Surfer

  Lundron mbi ujë

 • Top Shop Speed Surfer

  Pushton pengesat

 • Top Shop Speed Surfer

  Garon mbi rërë apo gurë

 • Top Shop Speed Surfer

  Gjithashtu, mbi bar

Motori elektrik i fortë për të gjitha llojet e garave - gjithashtu mundëson rrotullim prej 360⁰!

​​Vetura Top Shop përfshin një motor elektrik të fortë që konverton fuqinë e baterisë në fuqi të pastër në çdo sipërfaqe. Sistemi i pavarur i dridhjeve me katër rrota lehtëson dridhjen ndaj makinës në mënyrë efektive, lëreni makinën më afër tokës gjatë operimit, të përshpejtojë energji më të fuqishme. Teknologjia e tij e zgjuar i mundëson makinës:

 • Bëni kthesat para dhe mbrapa,
 • Rrotulloheni në 360⁰ shkallë 
 • Madje garoni edhe shkallëve.
Top Shop Speed Surfer

Lodër perfekte për të 4 stinët

Vetura garuese Top Shop është një lodër që fëmijët tuaj mund të përdorin gjatë gjithë vitit. E përkryer për plazh, në male, në ski, në çdo pushim ose për shumë orë adrenalinë para shtëpisë tuaj.

Porositni veturën garuese me telekomandë dhe sillni momente të lumtura fëmijëve tuaj, pavarësisht sezonit.

Top Shop Speed Surfer

Top Shop Speed Racer, është:

 • Veturë me telekomandë, me 4 rrota
 • E papërshkueshme nga uji, qëndron mbi ujë
 • Lëviz në çdo drejtim
 • Ka rrotat për çdo terren
 • Nuk thyhet apo prishet
 • Telekomandës i duhen 2 bateri AA (nuk janë të përfshira)
 • Veturës i duhen 5 AA bateri (nuk janë të përfshira)
Top Shop Speed Surfer

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!