Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbulesa Top Shop Sofa Saver

Photo
Video
-63%

Ruani divanin ose kolltukun tuaj nga derdhjet, njollat ​​dhe madje edhe qimet e kafshëve tuaja shtepiake me Top Shop Sofa Saver.

 • Rezistente 100% ndaj papastërtive dhe lëngjeve, madje edhe ndaj verës së kuqe
 • Në dispozicion kombinimi 2+2 i ngjyrave, që ju jep mundësinë të përdorni në dy anët dhe
 • 2 madhësi të ndryshme
 • Lahet në makinë-larëse

Vetëm shtrijeni mbi divanin tuaj, përforcojeni atë në pjesën e pasme të divanit me rripin, dhe zgjatni bukurinë e divanit tuaj për vitet në vazhdim.

Mbulesa Top Shop Sofa Saver

Çmimi i regullt: 34,90 €


Çmimi Special: 12,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ruani divanin ose kolltukun tuaj nga derdhjet, njollat ​​dhe madje edhe qimet e kafshëve tuaja shtepiake me Top Shop Sofa Saver.

 • Rezistente 100% ndaj papastërtive dhe lëngjeve, madje edhe ndaj verës së kuqe
 • Në dispozicion kombinimi 2+2 i ngjyrave, që ju jep mundësinë të përdorni në dy anët dhe
 • 2 madhësi të ndryshme
 • Lahet në makinë-larëse

Vetëm shtrijeni mbi divanin tuaj, përforcojeni atë në pjesën e pasme të divanit me rripin, dhe zgjatni bukurinë e divanit tuaj për vitet në vazhdim.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ruani divanin tuaj nga papastërtitë dhe derdhjet me Sofa Saver të kthyeshme

A kanë ngrenë femijët tuaj në divan prapë dhe e kanë njollosur me akullore ose lëng? Ndoshta ju keni organizuar ndonjë party dhe miqtë tuaj kanë derdhur verë të kuqe në divanin tuaj? Pastrimi i një divani di të jetë shumë i bezdisshëm. Pastrimi në të thatë është i shtrenjtë dhe qimet e kafshëve shtepiake është e pamundur ti largoni nëse kanë depertuar thellë në divanin tuaj.

Harroni mundimin që të pastroni vështirë produktet tuaja dhe ndaloni së hargjuari kohë me një pastrues jo-efikas vakumi. Merrni Top Shop Sofa Saver, mbështjellësin e kthyeshëm të butë që në mënyrë 100% efektive largon ujin, derdhjet, qimet e kafshëve shtëpiake dhe papastertitë e tjera ose njollat që mund të shkatërrojnë divanin tuaj.

Largoni çdo lëng të derdhur me vetëm një tërheqje të leckës

Sofa Saver ka trajtimin speial me veshjen liquid-repellent që nuk do të absorboj asgjë. Çfarëdo derdhje vetëm do të rrëshqas në materialin e butë. Nëse Sofa Saver juaji njolloset, ju thjesht mund ta largoni çdo derdhje, njollë apo papastërti tjetër me vetëm një tërheqje të leckës.

 • E mbron divanin nga çdo derdhje e ushqimit

 • I reziston çdo lëngu

 • I reziston çdo njolle

Mbron divanin tuaj nga qimet e kafshëve shtëpiake

Nuk ka asgjë me të këndshme se një përqafim të ngrohtë me kafshën tuaj të preferuar në divanin/kolltukun tuaj. Me Sofa Saver ju nuk keni pse të brengoseni rreth qimeve të kafshëve tuaja në divan.

Ju mund të largoni qimet e kafshëve me një mbledhës qimesh dhe mund të mbani qenin apo macen tuaj në krahun tuaj derisa divani juaj është i mbrojtur nga:

 • Gjurmët që ka lenë kafsha juaj shtepiake
 • Qimet që ju bien
 • Erën e kafshëve shtëpiake 

Dhuroni divanit tuaj të vjetër një pamje të re

A  është vjetruar divani juaj? Ju nuk duhet të bleni një të ri që të ndryshoni të gjithë pamjen e dhomës tuaj të ndejes. Vetëm mbuloni divanin tuaj me një Sofa Saver dhe shikoni si do të marrë pamjen e re dhe të freskët e gjithë dhoma juaj.

 • Para

 • Pas

E kthyeshme në të dy anët me dy kombinime ngjyrash

Sofa Saver vie në kombinime ngjyrash 2+2 që janë të kthyeshme, ashtu që ju mund të përdorni në të dy anët. Kur ju merziteni me njerën ngjyrë, vetëm kthejeni në anën tjetër dhe divani juaj do të marrë pamje të re.

 • Ngjyrë krem / espresso

 • Ngjyrë hiri / zezë

Një rrip i fortë që do ta mbaj Sofa Saver në vendin e duhur

Sofa Saver është më të vertetë lehtë të vendoset. Ç’paloseni dhe vendoseni mbi divanin tënd, përforcojeni rripin në pjesën e pasme që do ta mbaj Sofa Saver në vend. Pas përdorimit ju mund ta pastroni në makinë larëse. E palosur Sofa Saver zë shumë pak vend, dhe ju mund ta ruani lehtësisht në njërin nga dollapët tuaj.

 • Kapni rripat pas

 • Rripi do ta perforcoj atë pas divanit

 • Mund ta ruani në dollap pa ju zenë shumë vend

Zgjedhni nga 2 dimensionet e ndryshme

A brengoseni nëse Sofa Saver nuk do të përshtatet me divanin tuaj? Mos u brengosni. Me Sofa Saver ju keni mundësinë të përzgjedhni 2 dimensione të ndryshme. Zgjedhni tuajën:

 • Divan 2 - vendesh: 115cm x 177cm

 • Divan 3 - vendesh: 170cm x 177cm

Informata shtese

Specifikat teknike

 • 2 kombinime ngjyrash:
  • Krem / Espresso
  • Hiri / Zezë
 • 2 dimensione:
  • Divan 2-vende: 115cm x 177cm
  • Divan 3-vende: 170cm x 177cm
Specifikat Teknike
Dimenionet Kolltuku: 57cm x 177cm, Divani 2-vendesh: 115cm x 177cm, Divani 3 - vendesh: 170cm x 177cm
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star