Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Rrjeta për largimin e insekteve Top Shop

Photo
Video

A jeni lodhur nga mushkonjat dhe insektet? Top Shop Mosquito Stop është një rrjetë e rregullueshme magnetike e dritareve që do të lejoj vetëm ajrin e freskët  brenda duke mbajtur mushkonjat dhe insektet e tjera larg shtëpisë juaj. Është zgjidhje 100% efiçiente dhe pa kimikale që ju merr vetëm 5min për të montuar - pa ngjitje ose shpim – thjesht e preni dhe e bashkëngjitni me magnetë.

Rrjeta për largimin e insekteve Top Shop
14,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

A jeni lodhur nga mushkonjat dhe insektet? Top Shop Mosquito Stop është një rrjetë e rregullueshme magnetike e dritareve që do të lejoj vetëm ajrin e freskët  brenda duke mbajtur mushkonjat dhe insektet e tjera larg shtëpisë juaj. Është zgjidhje 100% efiçiente dhe pa kimikale që ju merr vetëm 5min për të montuar - pa ngjitje ose shpim – thjesht e preni dhe e bashkëngjitni me magnetë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shijoni freskinë e verës pa u bezdisur nga insektet

A doni të lini dritaret hapur gjatë mbrëmjeve të bukura dhe të ngrohta të verës, por frikësoheni se të gjitha insektet mund të hynë lehtë në shtëpinë tuaj? A jeni lodhur duke ndezur dhe fikur dritat  gjatë gjithë kohës për të pasur ajër dhe ambient të pastër?

Merrni Top Shop Mosquito Stop, rrjetën magnetike e cila vendoset në dritare dhe ju mundëson të shijoni një darkë të qetë apo një ndeshje futbolli pa insekte të besdisshme përreth.

Top Shop Mosquito Stop

Është 100% efektive në mbajtjen e insekteve larg shtëpisë tuaj

Rrjeta për largimin e insekteve ështe zgjidhje e shpejtë dhe efektive për të gjitha llojet e insekteve. E prodhuar me materiale rezistente dhe cilësore,  në mënyrë mekanike do të parandaloj futjen brenda të të gjitha insekteve.. Falë materialit dhe dëndësisë, nuk u lejon asnjë hapësirë insekteve për tu futur brënda në shtëpi dhe është 100% efektive ndaj:

 • Top Shop Mosquito Stop

  Mushkonjave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Mizave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Fluturave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Grerëzave

 • Top Shop Mosquito Stop

  Bubrrecave

Mund ta përdorni lehtë në të gjitha llojet e dritareve

Top Shop Mosquito Stop është e përshtatshme për dritaret në shtëpi apo në zyrë, dhe është ideale për përdorim në kuzhina, dhoma të gjumit, dhoma të fëmijëve, apo sallone. Është plotësisht e rregullueshme dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo madhësi apo formë të dritares.

Thjesht preni atë në madhësinë e duhur në mënyrë që ajo ti përshtatet dritares dhe ta montoni pa dëmtuar kornizat tuaja të dritares.

Tani ju mund t'i mbroni fëmijët tuaj derisa flenë ose thjesht të shijoni ajrin e pastër në mbrëmje dhe mund të jeni të sigurtë, që betejat e natës me mushkonjat janë histori.

Top Shop Mosquito Stop

Shumë thjesht montohet - do ju marrë më pak se 5 minuta kohë

Montimi i rrjetës magnetike është si një shëtitje në park. Ju mund ta bëni atë për më pak se 5 minuta pa u munduar dhe pa vegla, ngjitës apo mjete mekanike për të shpuar muret. Sekreti qëndron në 8 setet e magnetëve të cilat janë shumë të forta, dhe të cilat sigurojnë që ajo të mos lëvizë pasi ta keni vendosur.

Ju mund ta montoni në 4 hapa të thjeshtë:

 • 1
  Top Shop Mosquito Stop

  Preni rrjetën në madhësinë e dëshiruar

 • 2
  Top Shop Mosquito Stop

  Vëndosni magnetët në qoshet e rrjetës

 • 3
  Top Shop Mosquito Stop

  Hiqni dhe vendosni metalin ngjitës

 • 4
  Top Shop Mosquito Stop

  Puthitni rrjetën në vendet e dëshiruara

Hiqet dhe vendoset në pak sekonda

Rrjeta është shumë e thjeshtë për tu vendosur dhe për tu larguar dhe nuk e dëmton dritaren tuaj. Pasi ta keni vendosur, ju mund ta largoni dhe ta vendosni sa herë të dëshironi. Mund ta mbani përgjatë natës dhe ta largoni përgjatë ditës, dhe thjeshtë ta largoni sa herë që nuk ju nevojitet më.

Pa kimikate të rrezikshme dhe aroma të pakëndshme

Përfundimisht mund të harroni sprejat e dëmshëm, kemikalet e helmueshme, qirinjtë romantik, të cilat nuk janë shumë efektiv. Me rrjetën e insekteve ju do të parandaloni insektet të futen brënda në shtëpi, ato mund të fluturojnë të qeta në natyrë larg fëmijëve dhe kafsheve tuaja shtëpiake.

Ju do të mbroni familjen tuaj në një mënyrë krejtësisht natyrale dhe do të bëni një gjumë të qetë pa u shqetësuar për mizat, mushkonjat dhe të gjitha insektet në përgjithësi.

Top Shop Mosquito Stop
Informata shtese

Të dhënat teknike:

 • Dimensionet e rrjetës: 1,3m x 1,5m
 • Materiale: 100% polyester
 • Seti përfshin: 1x Top Shop Mosquito Stop , 8x magnetë dhe 1x manual përdorimi
Top Shop Mosquito Stop
Specifikat Teknike
Dimenionet 1,3m x 1,5m

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star