Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Crash Set Magic Tracks Top Shop

Photo
Video
-45%

Top Shop Magic Tracks, lodra më e popullarizuar e vitit ka arritur më e madhe dhe më e mirë se kurrë më parë!
Seti i ri ka:

 • 200 pjesë, 3 m pistë
 • 2 vetura
 • 1 pistë udhëkryq në formën X
 • 2 ura përplasëse
 • 6 shenja të komunikacionit
 • 4 kone
 • 76 letra ngjitëse për dekorim


Me Setin Magic Tracks Crash femijët tuaj do të përjetojnë orë të tëra kënaqësi. Bashkohuni me më shumë se 7 milion fëmijë që tashmë janë duke luajtur me të!

Crash Set Magic Tracks Top Shop

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 21,90 €

Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Top Shop Magic Tracks, lodra më e popullarizuar e vitit ka arritur më e madhe dhe më e mirë se kurrë më parë!
Seti i ri ka:

 • 200 pjesë, 3 m pistë
 • 2 vetura
 • 1 pistë udhëkryq në formën X
 • 2 ura përplasëse
 • 6 shenja të komunikacionit
 • 4 kone
 • 76 letra ngjitëse për dekorim


Me Setin Magic Tracks Crash femijët tuaj do të përjetojnë orë të tëra kënaqësi. Bashkohuni me më shumë se 7 milion fëmijë që tashmë janë duke luajtur me të!

Më shumë
Detajet e Produktit

Kënaquni me lodren e vitit – tani me 2 vetura dhe 14 aksesorë!

A jeni gati të garoni? Gati, përgatituni...BOOM! Lodra më e popollarizuar e vitit është kthyer, dhe ketë herë është më e madhe se asnjeherë. E prodhuar nga kërkesa e femijëve, Topshop MAGIC Tracks Crash Set tani vie me 200 pjesë të pistës që shëndrit në errësirë me 16 aksesorë të mrekullueshëm.

Organizoni gara plot dinamizëm me 2 veturat që përfshihen në set dhe udhëkryqet e pistës shtesë që janë aksesorët e duhur për një perplasje veturash. Krijoni disa rregulla komunikacioni për garë me 6 shenja të trafikut dhe 4 kone ose vetem shijojeni përplasjen e veturave brenda një pengese apo një muri.

Një pistë gare që shëndrit gjatë natës

Aventura e vertetë fillon kur ju i ndalni dritat. Pista e garës Top Shop Magic Tracks shëndrit gjatë natës dhe shëndrron dhomën e femijëve tuaj në një natë gare magjike .

Vetëm lini pistën nën drita për disa orë, ndali ato dhe zbavitu me garën spektakulare të ngjyrave neon – veqanarisht fantastike kur ndriqohen nga dritat LED e veturave!

Lejoni imagjinatën e fëmijëve tuaj të lirë

Krijo garën e endërrave tuaja. Bëhu një inxhinier konstruktues dhe ndërto pistën tënde të garës unike. Asnjë formë apo madhësi nuk është shumë e madhe për sfidën me Top Shop Magic Tracks.

 • Formëso pistën sipas dëshire

  Pista është e përbërë nga plastika e qëndrueshme që përkulet, mbledhet, lakohet dhe rrotullohet në çdo mënyrë që ju dëshironi. Mundet madje edhe të ngjitet në mobilet tuaja dhe të garoj përreth tavolinës në kuzhinë.

 • Krijo kodra dhe gunga

  Përdorni libra, jastëk etj të ndërtoni objekte të larta, tunele dhe ura në pistë. Rrembeni pajisje të çfarëdoshme për të rregulluar lartësitë dhe pengesat e deshiruara për lojë sa më terheqëse.

 • Bëni ato të përplasen!

  Shiko se si veturat do të garojnë në pistë, garo dhe pastaj përplasi ato me njëra tjetrën më një BOOM spektakulare!

2 vetura me ngjyra LED gati për garë

Bashkë me setin Top Shop Magic Tracks Crash ju do të përfitoni 2 vetura – një të verdhë dhe një të zezë. Përshtatni ato me stikera qesharak që vijnë të përfshirë në set dhe garoni ata kundër njeri- tjetrit. Secili nga ta ka 5 drita LED që do të ndriqojnë pistën e garës derisa është duke vozitur.

Vetura operon me bateri 3AAA që janë të izoluara dhe të sigurta brenda. Ju mund ti nxjerrni ato me një kaçavidë, kështu që harroni mundësinë që ato mund të ju humbin diku nën mobiljet tuaja.

Përshtat pistën me dhembëzorët e garës (që janë të përfshirë në set)

Me setin Top Shop Magic Tracks Crash asnjë garë nuk do të jetë e njejtë. Nderto të preferuarën tënde me dhembëzorin për garë që vie si pjesë e setit.

 • 2 vetura
  Vetura e verdhë kundër asaj të zezë

 • Muri përplasës nga guri Garoni përmes murit përplasës

 • Muri përplasës me tulla
  Fluturoni përmes murit përplasës me tulla

 • Udhë-kryqi Çka ndodhë kur 2 vetura takohen? Përdor udhëkryqin dhe zbulo se çfarë ndodhë.

 • 6 shenja trafiku Shtoni disa rregulla të rrugës për ti shtuar lojës më shumë argëtim

 • 4 kone
  A ka punë në pistën tuaj? Përdorimi i konëve krijon shtigje shtesë

Kënaquni me sfida me shpejtësi të lartë

Seti i Top Shop Magic Tracks Crash është një lodër që e gjithë familja do të kënaqet me të. Femijët dhe personat aktiv do ta shijojnë garën, përplasjet dhe konkurencën me njeri-tjetrin. Bashkohu me argëtimin dhe kalo kohë kualitative dhe kreative me femijët. Seti Top Shop Magic Tracks Crash është gjithashtu dhurata perfekte për ditëlindje për femijët e vegjël dhe të mëdhenjë, një lodër që ushqen imagjinatën.

 • Kaloni kohë kualitative me familjen tuaj

 • Garoni më shoqërinë tuaj

Sigurohu të porositësh Magic Tracks origjinal

Magic Tracks është një nga lodrat me të popullarizuara në botë – sigurohuni që të porositni origjinalin sepse është e vetmja që do të ju sjell kenaqësinë e vertetë!

Si ta njihni origjinalin e Magic Tracks?

 • 1. Vetëm Magic Tracks shëndrit në errësirë

  Pasi qendron pak kohë në dritë, Magic Track shëndrit në errësirë

 • 2. Vetëm Magic Tracks është i përberë nga materiali i qëndrueshëm

  Pjesët e Magic Tracks janë të qëndrueshme sepse janë të perbëra nga plastika e kualitetit të lartë që domethenë nuk thyhen apo plasariten.

 • 3. Magic Tracks ka një mbrojtje për femijët

  Magic Tracks ka vetëm 3 bateri, të ruajtura sigurt të cilat mund të hiqen vetem me kaçavidë.

 • 4. Magic Tracks ka 5 drita LED

  Vetura e Magic Tracks është e ndriçuar nga 5 drita LED që krijojnë një show magjik.

Informata shtese

Paketimi përmban

 • 200 pjesë Top Shop Magic Tracks (3 m)
 • 2x Vetura me drita LED
 • 1x Muri përplasës me tulla
 • 1x Muri përplasës prej guri
 • 1x pistë
 • 6x shenja trafiku
 • 4x kone
 • 1 fletë stickera
 • 1x Udhëzuesi
Veturës i duhen: 3AAA bateri (nuk janë të përfshira)
Mosha e sygjeruar: 3 vjeç e mbi
Materiali plastik
Specifikat Teknike
Add Info Funksionon me bateri 3AAA (nuk janë të përfshira)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star