Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Magic Pad Top Shop

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Sjell magji ne botën e femijëve me HIT produktin MAGIC PAD që sjell argetim pa kufi per secilin femijë. Zhvilloni imagjinatën e femijës suaj me mundesitë e shumta me këtë tabel magjike, me të cilën mund të shkruajnë, të vizatojnë, të ushtrojnë matematikë dhe të argetohen me lojëra të ndryshme.

Magic Pad Top Shop
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Sjell magji ne botën e femijëve me HIT produktin MAGIC PAD që sjell argetim pa kufi per secilin femijë. Zhvilloni imagjinatën e femijës suaj me mundesitë e shumta me këtë tabel magjike, me të cilën mund të shkruajnë, të vizatojnë, të ushtrojnë matematikë dhe të argetohen me lojëra të ndryshme.

Më shumë
Përshkrimi

Vizatimi dhe mësimi nuk ka qenë kurrë kaq argëtim

Të gjithë e dimë se arti është një mjet i shkëlqyeshëm për të mësuar për fëmijët tanë. Mund t'i ndihmojë ata të zhvillojnë aftësi motorike, krijojnë shkathtësi dhe shpikje, të forcojnë vendimmarrjen e tyre dhe gjithashtu t'i lejoj ata të shprehen më lehtë. Por, lapsi i thjeshtë dhe letra janë të mërzitshme, dhe pastrimi i rrëmujës së bërë nga ngjyrat mund t'i bëjë prindërit të lodhen! Jepuni fëmijëve tuaj një mënyrë të re qesharake dhe krijuese, për të vizatuar, skicuar dhe shprehur veten me Magic Pad.

Ky set artistik me ngjyra të ndezura sjell magji për fëmijët tuaj duke vizatuar me stilolapsat me dritën LED. Me të, ata mund të vizatojnë shumë gjëra, nga hapësirat e alienëve deri tek botët e ndryshme nënujore. Për me tepër, me tërheqjen e thjeshtë të leckës, ju mund të pastroni ekranin e saj përsëri dhe përsëri.

Magic Pad

8 efekte të dritave për vizatimet më interesante të krijuara ndonjëherë

Ekrani unik i Magic Pad është i qartë, por pasi diçka të vizatohet ose të shkruhet në të, ai bëhet shumë i ndritshëm! Me shtypjen e thjeshtë të butonit, fëmijët tuaj mund të ndezin dritat LED dhe t'i bëjnë vizatimet e tyre të ndriçuara dhe të gjalla.

Kur ndezin dritat LED, ata mund të zgjedhin midis 6 ngjyrave të lezetshme dhe të ndezura dhe të nxisin përpjekjet e tyre artistike. Për akoma më shumë argëtim, ata mund ta përmirësojnë atë duke ndezur ose përzier ngjyrat. Së bashku, ata kanë 8 efekte të ndryshme të lehta që mund të përdorin në vetëm një lodër.

Magic Pad Magic Pad Magic Pad Magic Pad

30 forma/shabllona unike për të mësuar, vizatuar dhe argëtuar

Me Magic Pad, ju mund ta ndihmoni fëmijën tuaj të ketë sa më shumë kënaqësi dhe të mësojë në të njëjtën kohë. Me 30 forma/shabllona të përfshira në grupe, mësimi do të bëhet argëtues dhe interesant.

Kjo do t'i ndihmojë fëmijët tuaj që të ushtrojnë me lehtësi matematikën ose të shkruajnë letra. Ata thjesht duhet të rrëshqasin njërën prej tyre mbi Magic Pad, dhe do të jenë në gjendje të vizatojnë vizatime të këndshme të kafshëve, ose madje edhe të vizatojnë qenie fantastike, siç janë njëbrirërshi, si një artist i vërtetë. Për akoma më shumë argëtim, modelet për lojëra do të sjellin argëtimin e tyre në nivelin e tërë të ri.

 • Magic Pad

  Ushtro matematikë

 • Magic Pad

  Mëso të shkruash

 • Magic Pad

  Bëj vizatime interesante

 • Magic Pad

  Luani lojëra

3 stilolapsa neoni të dyanshëm për vizatime artistike dhe të gjalla

Me Magic Pad, vizatimi mund të jetë edhe më i gjallë! Me 3 stilolapsa neoni të veçantë, jo toksikë, të dyanshëm, fëmijët tuaj tani mund të vizatojnë skica shumëngjyrëshe ose të krijojnë një shenjë neoni me sy, që do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Kur ata të kenë përfunduar vizatimin, thjesht mund t'i ruajnë në anën e pasme, kështu që ata gjithmonë do ta dinë se ku janë. Jo më stilolapsa të humbura, lapsa të thyer ose pastrim plot rrëmujshë. Dhe kur duan të vizatojnë ose të shkruajnë diçka të re, ata thjesht duhet të fshijnë ekranin me leckë dhe kjo do ta kthejë atë përsëri në një kanvas të zbrazët!

Magic Pad

E përkryer për udhëtime ose për të përdorur kudo ku janë fëmijët

A janë fëmijët tuaj shpesh të irrituar dhe të mërzitur në udhëtime të gjata? Dëshironi t'i argëtoni ata derisa të qëndrojnë në një bllokim trafiku me orë të tëra ose në një rrugë për në shkollë? Me Magic Pad ju mund të siguroni orë argëtuese.

Magic Pad punon në 3 bateri AAA dhe është aq e lehtë dhe e lëvizshme sa që as nuk do ta vërejnë se po mbajnë me vete. Ata mund ta përdorin atë në makinë, në autobus, në udhëtime të gjata dhe në thelb kudo ku shkojnë.

Magic Pad
Informata shtesë

Seti përfshin:

 • 1x Magic Pad
 • 3 stilolapsa neon, të dy-anshëm
 • 30 forma për vizatime
 • 1 leckë për pastrim
 • Udhëzuesi
Magic Pad

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star