Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Top për Yoga MeMove

Photo
Video
-30%

Përfitoni më shumë dobi nga ushtimet tuaja duke përfshirë këtë top stërvitjesh në ushtrimet tuaja. Ky top kryesisht është i dobishëm për shëndetin e shpinës, qëndrim më të mirë dhe ekuilibrin e muskujve dhe ekuilibrin në përgjithësi. Ka sipërfaqe anti-rrëshqitëse dhe veti anti-pëlcitje. Diametri: 65cm.

Top për Yoga MeMove

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 17,43 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përfitoni më shumë dobi nga ushtimet tuaja duke përfshirë këtë top stërvitjesh në ushtrimet tuaja. Ky top kryesisht është i dobishëm për shëndetin e shpinës, qëndrim më të mirë dhe ekuilibrin e muskujve dhe ekuilibrin në përgjithësi. Ka sipërfaqe anti-rrëshqitëse dhe veti anti-pëlcitje. Diametri: 65cm.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet ta keni një top ushtrimesh MeMove?

Ky top për yoga do të jetë parnteri juaj i përsosur për stërvitje më efektive, për mosha të ndryshme dhe lloje të ndryshme ushtrimesh. Është ideal për tonifikim, ushtrim dhe forcim të muskujve. Po ashtu, ju mund t’i shtoni ushtrimeve tuaja edhe pesha dore, për t’i bërë edhe më efektive. Pavarësisht se çka synoni prej ushtrimeve, ky top ushtrimesh do t’ju ndihmojë.

Cilat janë përfitimet tjera nga një top yoga për ushtrime?

Pos për yoga dhe ushtrime të përgjithshme fizike, topi MeMove është i përshtatshëm edhe për t’u përdorur për ushtrime të lehta gjatë shtatzanisë, top ekuilibri për rikuperim dhe rehabilitim. A keni dëgjuar për fenomenin e ushtrimit-top-si-nje-karrige? Ulja në një top ushtrimesh prodhon aktivizim më të madh, krahasuar me uljen në një karrige mbëstetëse. Andaj, ky top është aksesor i çmuar për ushtrimet tuaja.

Dizajni i topit MeMove

Topi MeMove ka diametër 65cm, sipërfaqe anti-rrëshqitëse si dhe dizajn me veti anti-pëlcitje. Kjo ju mundëson që ta përdorni për pozita të ndryshme, duke ju ndihmuar ta çlironi stresin, ta qetësoni mendjen dhe të arrini rezultate më të mira nga ushtrimet. Topi përfshin një pompë dore, për t’ju kursyer kohë teksa përgatiteni për ushtrime.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.