Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tonifikuesi 6Abs Gymbit

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-40%

Tonifikuesi Gymbit 6ABS është plotësisht i lëvizshëm dhe me valë. Ai përdoret nën rroba dhe ju lejon të tonifikoni trupin dhe forconi muskujt gjatë leximit, kur jeni duke pushuar, duke ecur apo duke bërë punët e shtëpisë. Është i lehtë për tu përdorur, i lehtë për bashkëngjitje dhe i gatshëm për të vepruar vetëm me një prekje. 

Tonifikuesi 6Abs Gymbit

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 17,94 €

Çmimi me këste: 24 x 0.75
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tonifikuesi Gymbit 6ABS është plotësisht i lëvizshëm dhe me valë. Ai përdoret nën rroba dhe ju lejon të tonifikoni trupin dhe forconi muskujt gjatë leximit, kur jeni duke pushuar, duke ecur apo duke bërë punët e shtëpisë. Është i lehtë për tu përdorur, i lehtë për bashkëngjitje dhe i gatshëm për të vepruar vetëm me një prekje. 

Më shumë
Detajet e Produktit

Tonifikuesi Gymbit ka 5 programe të ndryshme trajnimi për tonifikimin e trupit dhe forcimin e muskujve. Një program është 20 minuta dhe kur koha përfundon fiket automatikisht. 

 • Tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta në ditë.
 • Ndërtimi dhe forcimi i muskujve.
 • Trajnimi dhe rigjenerimi i muskujve.
 • Rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Mund të përdoret për masazh relaksues.

Tonifikoni muskujt e barkut - 20 minuta në ditë

Paisja që gjithmonë keni dëshiruar të keni tani është më e thjeshtë seç e keni imagjinuar -  ju mund të stërviteni në rehatinë e shtëpisë tuaj ose mund të ndiqni rutinën tuaj të fitnesit.

Kjo paisje tonifikuese me sistemin special EMS (stimulimi elektrik i muskujve) është e përshtatshme për femra dhe meshkuj. Përdoret për tonifikim të muskujve, rehabilitim ose për të përmirësuar rutinën tuaj të fitnesit.

Përdorni tonifikuesin Gymbit 6 Abs për:

 • Tonifikimin e muskujve të barkut 20 minuta në ditë.
 • Krijimin dhe fortësimin e muskujve të barkut.
 • Kombinoni ushtrimet dhe fortësoni muskujve.
 • Arrini rezultate më të mira duke i kombinuar edhe me stërvitje shtesë.
 • Perdoret për masazh relaksues.

Shikoni se çfarë thonë përdoruesit e kënaqur të Gymbit 6abs:

 • Unë e përdor tonifikuesin Gymbit çdo ditë dhe e kam ndjerë ndryshimin menjëherë.

  Patrice O.

 • Ajo që më pelqen më shumë tek Gymbit  është që unë mund të shikoj televizor dhe në të njëjtën kohë mund të stërvitem.

  Phil C.

 • Me Gymbit unë mund të stërvitem dhe në të njëjtën kohë unë coj fëmijët e mi në shkollë.

  John G.

 • Kur fillova të përdor Gymbit menjëherë e pashë ndryshimin në trupin tim.

  Rosane C.

Përdoret në Mjekësinë Sportive dhe Qëndrat e Rehabilitimit

Teknologjia EMS është përdorur në mjeksinë sportive dhe në qëndra e rehabilititm prej dekadash për të ndihmuar në qetësimin e dhimbjeve të muskujve, rigjenerimin dhe fortësimin e muskujve. Tonifikuesi Gymbit 6 Abs me teknikën e tij dhe pllakat me EMS që pozicionohen në muskujt e barkut, japin rezulate më shpejt seç ju e kishit imagjinuar.

Rekomanduar nga instruktorët e fitnesit

Klientet e mi gjithmone me pyesin mua: cila eshte menyre me e mire per te arritur rezulate per nje trup te tonifikuar.

Duke vendosur paisjen Gymbit ju do të përmirësoni cilësinë e ushtrimeve. Është e thjeshtë, portabël, dhe ju do të shikoni rezultatet.

Colby S. Personal trainer

Përmirësoni intensitetin e ushtrimeve

Përdoreni Gymbit gjatë ecjes,vrapit, bërjes së ushtrimeve, ose ndonjë aktiviteti tjetër për të rritur efikasitetin. Është i lehtë për tu përdorur, i lehtë për tu vendosur dhe i gatshëm për të vepruar vetëm me një prekje. Ai ka 5 programe të ndyshme trajnimi për tonifikimin e trupit dhe forcon muskujt. Një program është 20 minuta dhe kur koha përfundon fiket automatikisht. 

 • Krijoni, tonifikoni, fortësoni dhe jepini formë muskujve.
 • Përmirësoni qëndrimin.
 • Përmirëson gjëndjen e muskujve.

Beni ushtrimet e perditshme, por shikoni rezultatet me shpejt.

Përdoret kudo, portabël dhe me Wireless

Tonifikuesi Gymbit 6Abs është totalisht i përdorshëm kudo dhe në çdo kohë, pasi është portabel dhe me Wireless. Është shumë e thjeshtë! Vendosni bateritë, të cilat janë të përfshira në paketim, dhe bëhuni gati për të filluar stërvitjen. Tonifikuesi Gymbit 6Abs është i përshtatshëm për të gjitha nivelet e fitnesit dhe për të dyja gjinitë femra dhe meshkuj.

5 Programe të ndryshme

Ju mund të keni kontroll të plotë të programit. Tonifikuesi Gymbit 6 Abs ka 5 programe të ndyshme stërvitje ku ju mund të zgjidhni intensitetin e ushtrimit.

Vendose, përdore dhe komandoje me një prekje

Tonifikuesi Gymbit 6Abs është shumë i sigurtë dhe i rehatshëm. I lehtë për tu përdorur, për tu vendosur dhe për tu komanduar, thjeshtë me një prekje. Vendosni pllakat e xhelit të cilat janë shumë të buta dhe fleksibël dhe gati për stërvitje. Fikje automatike pas 20 minuta përdorimi, duke ju njoftuar që programi ka përfunduar.

Përdorues të vërtetë - centimetra reale të humbura!

Për të siguruar që ne po ju sjellim produktin më të mirë në treg, ne kemi pyetur konsumatorët tanë të bëhen pjesë e  Programit 6ABS Shaper. Konsumatorët tanë kan mbajtur 6ABS Shaper 20- 40 minuta çdo ditë duke bërë punët e tyre të përditshme ose duke pushuar. Përveç kësaj, ata gjithashtu kan zvogëluar konsumimin e kalorive dhe ndiqën një program ushtrimesh me intenzitet mesatarë prej 3 herë në javë. Rezultatet pas 3 jave ishin MAHNITËSE:

 • Humbje peshe deri në 6 kg*
 • Deri 6,2cm dobësim të belit *
 • 69% rritje në forcim të muskujve të barkut *

*testuar në 11 persona brenda 3 jave me Programin 6abs Shaper. Rezultatet mund të ndryshojnë. Hulumtimi është bërë nga Tamara Smonker – Janar 2017

Informata shtese

Informacione Teknike:

 • 1 x Tonifikuesi GYMBIT 6ABS
 • 1 x pllakë xheli
 • 1 x 3V - CR2032 bateri (te perfshira)
 • 5 programe
 • 10 nivele intensiteti
 • Përmasa: 46 x 24 x 39 cm
 • Fikje automatike pas 20 min
 • Wireless
Specifikat Teknike
Add Info Fuqia: 1 x 3 V CR2032 battery (included)
Karakteristika të tjera Ndalet automatikishti pas 20 min

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star