Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Tonifikues trupi EMS Wellneo

Photo
Video

Po kërkoni ta formësoni trupin, ushtroni muskujt dhe përmirësoni qarkullimin e gjakut? Zbuloni një mënyrë revolucionare për tonifikimin & stimulimin e muskujve me tonifikuesin EMS. Cikli i përsëritur i tkurrjes & relaksimit të muskujve do t’ju ndihmojë që ta formësoni trupin pa mundim. Seti përmban njësinë kryesore, shtresën në formë fluture për pjesë të ndryshme të trupit & shtresën për këmbë.

Tonifikues trupi EMS Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Po kërkoni ta formësoni trupin, ushtroni muskujt dhe përmirësoni qarkullimin e gjakut? Zbuloni një mënyrë revolucionare për tonifikimin & stimulimin e muskujve me tonifikuesin EMS. Cikli i përsëritur i tkurrjes & relaksimit të muskujve do t’ju ndihmojë që ta formësoni trupin pa mundim. Seti përmban njësinë kryesore, shtresën në formë fluture për pjesë të ndryshme të trupit & shtresën për këmbë.

Më shumë
Përshkrimi

Përmirësoni performancën dhe mirëqenien tuaj

Tonifikuesi EMS është pajisje shumë e dobishme nëse po kërkoni ta përmirësoni performancën dhe mirëqenien tuaj.

Mund të përdoret si plotësim i ushtrimeve ose si alternativë e aktivitetit fizik dhe ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut si dhe rikuperimit të muskujve.

Meqë është pa tela, ju mund ta përdorni kudo dhe kurdo. Është i përsosur për ushtrimet në shtëpi dhe fitnes.

Tonifikues trupi EMS

Plotësisht i personalizueshëm

Ky tonifikues ka 2 opsione dhe 15 nivele të intensitetit, andaj ofron dy benefite kryesore:

 • Njëra është rikuperimi – opsioni për masazhim, i cili rritë qarkullimin e gjakut dhe zvogëlon tensionin e trupit.
 • Tjetri tonifikimi, përmes së cilit tonifkon dhe formëson trupin tuaj.

Përmes 15 nivele të intensitetit, ju lehtësisht mund ta përshtatni secilin sesion sipas nevojave tuaja.

Tonifikues trupi EMS

Ndihuni dhe dukuni më mirë, për vetëm 25 minuta në ditë, çdo ditë

Tonfikuesi EMS nga Wellneo do t’ju ndihmojë të dukeni dhe ndiheni më mirë. Mund të vishet poshtë rrobave, teksa merreni me aktivitete të zakonshme, stërviteni apo pushoni.

Shtresa në formë fluture vendoset mbi lëkurë, sipër muskujve të targetuar. Ju mund ta përdorni në tërë trupin: shpatulla, shpinë, vithe, bark dhe këmbë. Shijoni procesin stimulues të rikuperimit, që po ashtu zvogëlon lodhjen në muskuj.

 • Tonifikues trupi EMS

  Shpatulla dhe pjesa e sipërme të shpinës

 • Tonifikues trupi EMSPjesa e poshtme e shpinës

 • Tonifikues trupi EMS

  Barku

 • Tonifikues trupi EMS

  Vithe

 • Tonifikues trupi EMS

  Kofshë

 • Tonifikues trupi EMS

  Këmbë

I përsosur për përdorim të përditshëm

Pos faktit që kjo pajisje ju ndihmon ta formësoni dhe tonifikoni trupin, po ashtu zvogëlon ngurtësinë në muskuj dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.

Pajisja ka 2 opsione (tonifikim dhe masazhim) andaj ju mund ta zgjedhni cilindo që keni nevojë.

Për 25 minuta në ditë (çdo ditë), ju mund të arrini rezultate të shkëlqyera.

Tonifikues trupi EMS

Përmirëson qarkullimin e gjakut

Shkelni mbi shtresën për këmbë në mënyrë që të stimuloni muskujt dhe ta ndihmoni qarkullimin e gjakut në pjesën e poshtme të këmbëve. Po ashtu ndihmon në lirimin e grumbullimit të acidit laktik në muskujt tuaj dhe zvogëlon lodhjen. Me përdorimin e rregullt, rrjedha e gjakut përmirësohet dhe muskujt e ngurtësuar të këmbëve bëhen më të fortë. Për më tepër, qarkullimi i duhur i gjakut, ndihmon që organet trupore të funksionojnë më mirë.

Tonifikues trupi EMS

Sekreti i EMS

EMS ose Stimulimi Elektrik i Muskujve është një metodë jo-invazive dhe pa ilaçe për të forcuar dhe rehabilituar muskujt tuaj. Duke përdorur stimulimin me volt të ulët, targeton nervat motorikë për të shkaktuar një tkurrje të muskujve. Meqë tkurrja dhe relaksimi i muskujve ndikojnë në mënyrë efektive në trajtimin e disa problemeve, përdoret në spitale dhe klinika të ndryshme për të trajtuar muskujt e lënduar.

Së fundmi, EMS po përdoret edhe nga personat që ushtrojnë nga shtëpia, falë efektit revolucionar në formësimin e muskujve.

Tonifikues trupi EMS

Çka përfshihet në paketim?

Seti me tonifikues trupi ka:

 1. Pajisjen bazë, nga të cilat impulset dërgohen në një seri elektrodash të vendosura në shtresë.
 2. Një telekomandë (me bateri CR 2032), me të cilin lehtësisht mund t'i kontrolloni ospionet dhe intensitetin.
 3. Shtresa për shputa.
 4. Shtresa në formë fluture.
 5. Mbushës USB.
1
2
3
4
5
Wellneo EMS Toner Base

A doni ta tonifikoni tërë trupin më shpejt?

Për t'i stimuluar të gjithë muskujt, mund ta porosisni edhe setin me Shtresa për Tonifikues trupi EMS.

Ky set funksionon me tonifikues bazë. Seti i shtresave përmban:

 • 1 shtresë për ije;
 • 1 shtresë për bark;
 • 2 shtresa të vogla për pjesë të ndryshme të trupit (krahë, këmbë, shpinë, shpatulla etj.).
Wellneo EMS Toner Base Wellneo EMS Toner Base

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.