Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Teh për Depilator Supreme Wet&Dry Wellneo

Photo
Video

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. E ky teh për rruajtje është dizajnur posaçërisht për këtë depilator. Edhe pse tehu i depilatorit është dizajnuar që të jetë shumë i qëndrueshëm, është mirë ta ndërroni rregullisht (së paku 1 herë në vit), në mënyrë që të sigurojë performancë sa më të mirë.

Teh për Depilator Supreme Wet&Dry Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. E ky teh për rruajtje është dizajnur posaçërisht për këtë depilator. Edhe pse tehu i depilatorit është dizajnuar që të jetë shumë i qëndrueshëm, është mirë ta ndërroni rregullisht (së paku 1 herë në vit), në mënyrë që të sigurojë performancë sa më të mirë.

Më shumë
Përshkrimi

Teh zëvendësues për Depilator Supreme Wet&Dry

Nëse po kërkoni një the zëvendësues për depilatorin Supreme Wet&Dry, kërkimi juaj mbaron këtu. Pavarësisht se është dizajnuar që të jetë shumë i qëndrueshëm, sigurohuni që ta ndërroni tehun së paku një herë në vit, për të pasur rezultate sa më të mira.

  • Tehe me kokë të rrumbullakët, për të mbrojtur lëkurën tuaj
  • Mbi 200 pika kontakti për heqjen e qimeve
  • Rruan / depilon në dy drejtime, për rezultate më të mira
Teh për Depilator Supreme Wet&Dry

Rreth depilatorit Supreme Wet&Dry

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. Përmban një dizajn me tehe që funksionon në dy drejtime, prandaj nuk shkakton dhimbje gjatë përdormit, edhe nëse e përdorni pa krem rroje apo pa ujë. Ky depilator është armiku i qimeve të padëshiruara – për një lëkurë të butë dhe të lëmuar. Nëse ende nuk e keni këtë pajisje, mund ta shikoni këtu.

Teh për Depilator Supreme Wet&Dry

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi