Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Atlete Trend Knit Walkmaxx

Photo
Video

Të qëndrueshme, të rehatshme, të ajrosshme dhe të bukura, këto atlete janë të përshtatshme për raste të ndryshme. Janë risi në familjen Walkmaxx, sepse kanë shuallin e sheshtë, dhe kombinojnë rehatinë dhe elegancën. Mund t’i mbadhni për ecje në park, punë apo takime të ndryshme – do të përshtaten thuajse me çdo veshje. Zgjedhni numrin tuaj (36-46) dhe ngjyrën e preferuar.

Atlete Trend Knit Walkmaxx
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Të qëndrueshme, të rehatshme, të ajrosshme dhe të bukura, këto atlete janë të përshtatshme për raste të ndryshme. Janë risi në familjen Walkmaxx, sepse kanë shuallin e sheshtë, dhe kombinojnë rehatinë dhe elegancën. Mund t’i mbadhni për ecje në park, punë apo takime të ndryshme – do të përshtaten thuajse me çdo veshje. Zgjedhni numrin tuaj (36-46) dhe ngjyrën e preferuar.

Më shumë
Përshkrimi

Për rehatinë e këmbëve tuaja

A keni shikuar ndonjëherë te këpucët e dikujt dhe keni menduar: “Këto duhet të jenë shumë të rehatshme!” Pikërisht këtë duam ta arrijmë me atltetet Trend Knit – këto këpucë janë praktike dhe elegante, me lidhëse për më shumë rehati dhe stil.

Atlete Trend Knit

Të gjithanshme

Të qëndrueshme, të rehatshme, të ajrosshme dhe të bukura, këto atlete janë të përshtatshme për raste të ndryshme.

Dizajni i gjithanshëm dhe minimalist ju mundëson t’i kombinoni me veshje të zakonshme apo sportive. Mbadhni dhe shijoni ditët e ngrohta duke përjetuar rehati në çdo hap.

Atlete Trend Knit

Përjetoni ndjesinë e lehtësisë

Atletet Trend Knit kanë një shuall të sheshtë dhe super të rehatshëm, si dhe një material të ajrosshëm në pjesën e sipërme. Shualli i këtyre këpucëve një shtresë të poshtme shumë të përshtatshme, e cila mbështetë shputat tuaja gjatë ecjes. Sfungjeri memory brenda absorbon goditjet, duke ju mundësuar të përjetoni butësi dhe ndjesi të lehtësisë në çdo hap.

 • Atlete Trend Knit

  Shuall cilësor

  Shualli me sipërfaqe jo-rrëshqitëse ju siguron stabilitet dhe ecje më të rehatshme në çdo terren. Me këto atlete, bëhuni gati për aventurat e reja që ju presin ditëve verore..

 • Atlete Trend Knit

  Shtrojë EVA

  Pjesa e mesme ka shtrojë EVA, e cila është punuar nga flluska të vogla, të cilat ju ofrojnë butësi shtesë dhe fleksibilitet. Mbadhni atletet dhe përjetoni ndjesinë e rehatisë në çdo hap që bëni.

 • Atlete Trend Knit

  Material i butë dhe i ajrosshëm

  Pjesa e sipërme ka material të thurur me kujdes dhe të ajrosshëm, që ju mban freskët dhe energjik, teksa ekuilibron temperaturën për më shumë rehati. Materiali përshtatet sipas dëshirës suaj, duke ua dhënë lirinë e lëvizjes.

Informata shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Ëalkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  Si ta masni madhësinë e këmbës - Hapi 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për atletet Trend Knit

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,5 8,1
37 24,1 8,2
38 24,8 8,4
39 25,5 8,6
40 26,1 8,7
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,1 9,2
44 28,8 9,4
45 29,5 9,6
46 30,1 9,7
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Trend
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm Foam, Mesh, molded EVA
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) Knit/Cow suede/Webbing
Ngjyrat e disponueshme hiri, kaltër, mint, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.