Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Pajisje fitnesi për krahë Gymbit

Photo
Video

Revolucioni Gymbit® Wonder Arms  është sistem për stërvitjen e krahëve. Ju ndihmon të digjni kaloritë, shtrëngoni, formoni dhe tonifikoni pjesën e sipërme të trupit me vetëm 5 minuta në ditë. Ideale për të gjitha nivelet e fitnesit. Ju ndihmon të keni krahë dhe shpatull të fortë, të skalitur, të tonifikuar. Redukton tendosjen e nyjeve. Shpejtë dhe lehtë.

Pajisje fitnesi për krahë Gymbit
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Revolucioni Gymbit® Wonder Arms  është sistem për stërvitjen e krahëve. Ju ndihmon të digjni kaloritë, shtrëngoni, formoni dhe tonifikoni pjesën e sipërme të trupit me vetëm 5 minuta në ditë. Ideale për të gjitha nivelet e fitnesit. Ju ndihmon të keni krahë dhe shpatull të fortë, të skalitur, të tonifikuar. Redukton tendosjen e nyjeve. Shpejtë dhe lehtë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjidhja fantastike për të cilën të gjitha femrat po flasin

Nuk i keni krahët tuaj në formën të mirë? Është pjesa e trupit e cila është shumë e vështirë për të gjetur një zgjidhje për formësim? Mos shpenzoni orë të tëra duke u stervitur me metoda të cilat nuk janë efikase për krahët tuaj. Për krah dhe shpatulla të tonifikuara dhe në formë perfekte stërvituni vetëm pak minuta në ditë me Gymbit® Wonder Arm – një sistem ushtrimesh për të gjithë zonën e sipërme të trupit.

Gymbit Wonder Arms

Forconi, tonifikoni dhe formësoni pjesën e sipërme të trupit me stërvitje vetëm pak minuta në ditë

Gymbit® Wonder Arms një pajisje unike e cila përdoret në shtëpi dhe ju ndihmon të tonifikoni, forconi dhe jepni formë krahëve. Me këtë pajisje ju do të aktivizoni 4 grupe muskujsh:

 • triceps
 • biceps
 • shpatullat
 • qafën dhe shpinën

E sigurt dhe efiçiente për stërvitje të krahëve

A keni menduar ndonjëherë pse trajnerët përdorin të gjitha këto pajisje te ndryshme dhe nuk fokusohen vetëm tek pajisjet e dorës? Pajisjet profesionale kanë vetëm një përparësi, sigurojnë që ushtrimet të kryhen si duhet dhe mund të ndihmojnë në reduktimin e lëndimeve. Me Gymbit® Wonder Arms ju vetëm vendosni duart në pozicionin e duhur dhe largoni stresin nga nyjet tuaja, duke i bërë ushtrimet më të sigurta dhe më të lehta.

Gymbit Wonder Arms

Për krahë dhe shpatulla, me të cilat do të ndiheni krenare

Ushtimet e krahut mund të jenë të mundimshme. Kjo është një pjesë e trupit e cila nuk aktivizohet gjatë ecjes siç aktivizohen këmbët dhe vithet. Është pak e vështirë për të eliminuar dhjamin e tepërt që ndodhet në zonën e krahëve. Ekziston një zgjidhje që do t'ju ndihmoj të tonifikoni dhe forconi krahët pa pasur nevojë të bëni me qindra pompa. Gymbit® Wonder Arms është e përsosur për të gjitha nivelet e fitnesit nga fillestaret deri tek profesionistët.

Pajisja efektive për ushtrime në shtëpinë tuaj, Gymbit® Wonder Arms:

 • Formëson, forcon & tonifikon pjesën e sipërme
 • Ndihmon në reduktimin e yndyrës dhe ndërton muskujt tuaj
 • Ju ndihmon të humbni kalori
 • E thjesht ta përdorni 
 • Levizje dinamike që reduktojnë dhimbjet në nyje
 • 3 rripa rezistent të ju përshtatet niveleve tuaja të fitnesit-
 • Aktivizon qafën dhe shpinën tuaj
 • Paloset, mund ta merrni me vete në pushime
Gymbit Wonder Arms

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star