Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Ab Trainer V2 Gymbit

Photo
Video
-70%

Gymbit Ab Trainer është një pajisje fitnesi fitnesi inovative, që do t'ju ndihmoj të formësoni të gjithë trupin nga lart - poshtë. Është mënyra më e përsosur për të forcuar tërë trupin, duke u përqëndruar në 8 ushtrime të fuqishme dhe stërvitje kardio me të gjitha llojet e lëvizjeve. Praktike, e lehtë për t’u përdorur dhe ruajtur. Ideal për të gjithë.

Ab Trainer V2 Gymbit

Çmimi i regullt: 79,90 €


Çmimi Special: 23,97 €

Çmimi me këste: 24 x 1
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Gymbit Ab Trainer është një pajisje fitnesi fitnesi inovative, që do t'ju ndihmoj të formësoni të gjithë trupin nga lart - poshtë. Është mënyra më e përsosur për të forcuar tërë trupin, duke u përqëndruar në 8 ushtrime të fuqishme dhe stërvitje kardio me të gjitha llojet e lëvizjeve. Praktike, e lehtë për t’u përdorur dhe ruajtur. Ideal për të gjithë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Stërvitje e tërë trupit në shtëpinë tuaj

Pse dëshironi të shpenzoni para, kohë dhe energji për të shkuar në palestër kur mund të punoni po aq efektivisht (ose edhe më shumë) në komoditetin e shtëpisë tuaj me pajisjen revolucionare Gymbit Ab Trainer V2? E dizajnuar për të forcuar në mënyrë të përsosur të gjithë muskujt tuaj bazë, ju mundëson të stërvitni këmbët, barkun, bicepsin, tricepsin, gjoksin, parakrahët dhe madje edhe të përmirësoni qëndrueshmërinë tuaj nëpërmjet stërvitjes kardio.

 • Ngritje - ulje për stomak të sheshtë

 • Çiklizëm për kalori të djegura

 • Shtypje e tricepsit për krahë të definuar 

 • Urë për mes të fortë

 • Pompa për mbështetje të tërë trupit

 • Tonifikim i këmbëve 

E përsosur për të gjithë familjen

A po brengoseni që burri, gruaja ose fëmijët tuaj nuk do të jenë në gjendje ta përdorin atë në mënyrë aq efikase sa ju? Nuk ka nevojë - Gymbit Ab Trainer ofron 3 grupe të mrekullueshme sustash të cilat mundësojnë 3 opsione të ndryshme të rezistencës (8 kg, 11 kg dhe 13 kg) për të bërë punën më efektive për të gjithë familjen dhe për të lejuar intensitete të ndryshme të stërvitjes. Këto pjesë marrin vetëm rreth 10 sekonda për t'u zëvendësuar, kështu që nuk do të humbisni kohën kur bëni ushtrime të ndryshme ose ushtroni pas dikujt tjetër.

 • Rrit rezistencën duke i zëvëndësuar sustat

 • Zgjedh në mes rezistencave 8kg, 11kg, ose 13kg 

Personalizoni stërvitjen tuaj

Gymbit Ab Trainer ju lejon të bëni 8 lloje ushtrimesh të ndryshme dhe madje edhe të bëni një stërvitje kardio, por kjo nuk është e gjitha. Duke zgjedhur opsionin e dëshiruar të rezistencës, ju gjithashtu mund të zgjidhni rezultatin përfundimtar: rezistencë më të vogël për më shumë përsëritje dhe një dukje më pak të definuar ose rezistencë më të madhe, por përsëritje të forta dhe përkufizim më të madh të muskujve. Përfitoni pamjen tuaj perfekte, pa marrë parasysh se çfarë është!

 • Rezistencë më e vogël 

 • Rezistencë më e madhe për muskuj më të definuar

Ushtrime me të lehta, rezultate më të mira

GymBit Ab Trainer do t'i bëjë më të lehta ushtrimet tuaja, por në të njëjtën kohë do të sjellë rezultate më efikase më shpejtë se që keni menduar se është e mundur. Bëhu fit, humbni peshë, dukuni mirë ose thjesht përgatituni për sfidat e jetës tuaj të përditshme me këtë pajisje të shkëlqyeshme që është shumë e thjeshtë për t'u përdorur. E gjitha që ju duhet është pak hapësirë ​​në dysheme, dhe ju mund të filloni të shikoni dhe ndjeheni mirë në çdo kohë.

Shtytje e asistuar për stërvitje më efikase

 Shikoni se çka mendon konsumatori ynë rreth  GymBit Ab Trainer v2:

Është e pabesueshme sa lehtë mund të bësh ushtrime në këtë pajisje. Unë mund të bëj shumë përsëritje pa e ndjerë dhembjen në shpinë. Me këtë pajisje mund të bëj edhe 200 ngritje - ulje! Nuk kam menduar më parë se unë jam në gjendje ta arrij këtë.

Viktor Vinogradov

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star