Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Aksesorë Për Tonifikuesin 6Abs Gymbit

Photo
Video
Ky produkt nuk funksionon pa pasur paisjen tonifikuese 6 Abs Shaper Tonifikuesin   Tonifikuesi 6 ABS shaper ne pako permbane nje Aksesore por proferohet qe pas 40 perdorime (apo kur te hum efektin ngjites akesori të ndërrohet me nje aksesore të ri) Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë. Ndihmon në:  
 • Ndërtimin dhe forcimin e muskujve.
 • Muskuj barku dinjitoz.
 • Jep rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Projektuar për tu përdorur kur shikon televizor, kur lexon një libër ose në një aktivitet sportiv.
 • E thjeshtë për tu përdorur.
Aksesorë Për Tonifikuesin 6Abs Gymbit
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë
Ky produkt nuk funksionon pa pasur paisjen tonifikuese 6 Abs Shaper Tonifikuesin   Tonifikuesi 6 ABS shaper ne pako permbane nje Aksesore por proferohet qe pas 40 perdorime (apo kur te hum efektin ngjites akesori të ndërrohet me nje aksesore të ri) Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë. Ndihmon në:  
 • Ndërtimin dhe forcimin e muskujve.
 • Muskuj barku dinjitoz.
 • Jep rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Projektuar për tu përdorur kur shikon televizor, kur lexon një libër ose në një aktivitet sportiv.
 • E thjeshtë për tu përdorur.
Më shumë
Detajet e Produktit

Ky produkt nuk funksionon pa pasur paisjen tonifikuese 6 Abs Shaper Tonifikuesin Tonifikuesi 6 ABS shaper ne pako permbane nje Aksesore por proferohet qe pas 40 perdorime (apo kur te hum efektin ngjites akesori të ndërrohet me nje aksesore të ri)

Tonifikoni trupin tuaj me pak minuta në ditë.   Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt tuaj, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë.   E butë, fleksibile, e rehatshme dhe 100% e sigurt.     Mbushjet me xhel janë të buta, elastike dhe të rehatshme. Sistemi është 100% i sigurt. Mbushja me xhel duhet të zëvëndësohet pas çdo 30-40 trajnimeve.   GYMBIT 6ABS SHAPER GEL PADS

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star