Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo Set Siena për dy persona

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%
Për ty dhe familjen tënde, seti Siena që plotëson të gjitha nevojat për gjumë të shëndetshëm Set i rehatshëm, praktik, i ajrosshëm dhe hipoalergjik. Merrni jorganin dyshtresor Siena për 4 stinët e vitit, dy jastëk klasik Siena që përshtaten me qafën dhe kokën tuaj, per t’iu siguruar rehatinë që aq shumë keni nevoj.
Për të parë setin për një person, klikoni këtu →
Dormeo Set Siena për dy persona

Çmimi i regullt: 249,50 €


Çmimi Special: 124,92 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Për ty dhe familjen tënde, seti Siena që plotëson të gjitha nevojat për gjumë të shëndetshëm Set i rehatshëm, praktik, i ajrosshëm dhe hipoalergjik. Merrni jorganin dyshtresor Siena për 4 stinët e vitit, dy jastëk klasik Siena që përshtaten me qafën dhe kokën tuaj, per t’iu siguruar rehatinë që aq shumë keni nevoj.
Për të parë setin për një person, klikoni këtu →
Më shumë
Detajet e Produktit

Merri krejt komplet dhe bëj gjumë të qetë!

Falë mbushjes Wellsleep® të jorganit dyshtresor dhe jastëkut, parandalohet djerësitja gjatë gjumit dhe alergjive të ndryshme, duke ju ofruar juve dhe familjes tuaj gjumë të qetë dhe të shëndetshëm. Me Dormeo Siena Set ju do te perjetoni mëngjese te këndshme, çdo ditë. 

Seti Siena për 2 persona përfshin:

  • Jorgan dyshtresor Siena për 4 stinët e vitit 200x200 
  • 2 jastëk Siena 50x70 cm

Për mbështetje maksimale të qafës dhe kokës tuaj

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë kualitativ dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jastëku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekte për ata që vuajnë nga alergjitë

Jasteku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jastëku ka veti hipoalergjike. 

Mund të lahet deri në 60 °C dhe higjiena është e garantuar.

Jorgan dyshtresor për 4 stinët e vitit

Dormeo Siena është jorgan dyshtresor i butë, vetëajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe butësinë e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe të falë ndjesinë e mbushjes me pupla.

  • Mund të përdoret gjatë gjithë vitit
  • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët
  • Rezistent ndaj njollave
  • Nuk shkakton alergji
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

emirjeta

www.dormeo-ks.com

13/03/2019

i persosur
Pasi që gjumi është pjesa me e rendsishme e jetes atëher një gjum i mir mund të arrihet vetem me këtë produkt

1 Produkte