Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Set çift me Jastëkë & Jorgan dyshtresor Siena Dormeo

Photo
Video
Seti Siena V3 plotëson të gjitha nevojat për gjumë të shëndetshëm. Set i rehatshëm, praktik, i ajrosshëm dhe hipoalergjenik. Merrni jorganin dyshtresor Siena për 4 stinët e vitit, jastëkun klasik Siena që përshtatet me qafën dhe kokën tuaj, per t’iu siguruar rehatinë që aq shumë keni nevoj.
Për të parë setin për një person, klikoni këtu →
Set çift me Jastëkë & Jorgan dyshtresor Siena Dormeo
249,70 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Seti Siena V3 plotëson të gjitha nevojat për gjumë të shëndetshëm. Set i rehatshëm, praktik, i ajrosshëm dhe hipoalergjenik. Merrni jorganin dyshtresor Siena për 4 stinët e vitit, jastëkun klasik Siena që përshtatet me qafën dhe kokën tuaj, per t’iu siguruar rehatinë që aq shumë keni nevoj.
Për të parë setin për një person, klikoni këtu →
Më shumë
Përshkrimi

Merri krejt komplet dhe bëj gjumë të qetë!

Falë mbushjes Wellsleep® të jorganit dyshtresor dhe jastëkut, parandalohet djerësitja gjatë gjumit dhe alergjive të ndryshme, duke ju ofruar juve dhe familjes tuaj gjumë të qetë dhe të shëndetshëm. Me Dormeo Siena Set ju do te perjetoni mëngjese te këndshme, çdo ditë. 

Seti Siena për 2 persona përfshin:

  • Jorgan dyshtresor Siena për 4 stinët e vitit 200x200 
  • 2 jastëk Siena 50x70 cm

Për mbështetje maksimale të qafës dhe kokës tuaj

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë kualitativ dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jastëku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekte për ata që vuajnë nga alergjitë

Jasteku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jastëku ka veti hipoalergjike. 

Mund të lahet deri në 60 °C dhe higjiena është e garantuar.

Jorgan dyshtresor për 4 stinët e vitit

Dormeo Siena është jorgan dyshtresor i butë, vetëajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe butësinë e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe të falë ndjesinë e mbushjes me pupla.

  • Mund të përdoret gjatë gjithë vitit
  • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët
  • Rezistent ndaj njollave
  • Nuk shkakton alergji
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!