Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shtupë me spërkatje Plus Rovus

Photo
Video

Ju prezentojmë shtupën me spërkatje Plus – shtupa jonë e avancuar me mbi 2 milionë copë të shitura në mbarë botën! I ka të gjitha funksionet e modelit të kaluar PLUS ofron më shumë: ka një pastrues të integruar, për t’i pastruar edhe njollat më të forta. Shtupa është e përshtatshme për pastrim të lëngët dhe të thatë, në të gjitha llojet e dyshemeve, përfshirë dyshemenë e fortë, laminatin, pllakat dhe jo vetëm. Thjesht, spërkatni dhe fshini papastërtitë.

Shtupë me spërkatje Plus Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Ju prezentojmë shtupën me spërkatje Plus – shtupa jonë e avancuar me mbi 2 milionë copë të shitura në mbarë botën! I ka të gjitha funksionet e modelit të kaluar PLUS ofron më shumë: ka një pastrues të integruar, për t’i pastruar edhe njollat më të forta. Shtupa është e përshtatshme për pastrim të lëngët dhe të thatë, në të gjitha llojet e dyshemeve, përfshirë dyshemenë e fortë, laminatin, pllakat dhe jo vetëm. Thjesht, spërkatni dhe fshini papastërtitë.

Më shumë
Përshkrimi

Shtupa më e shitur - tash edhe më e avancuar

Ka ardhur koha t’i thoni lamtumirë kovave të rënda me ujë dhe pastrimit të vjetër. Ju prezentojmë Shtupën me spërkatje Plus - e cila ka një pastrues të integruar - për pastrim më të lehtë dhe më efektiv.

Kjo shtupë është kaq e dobishme dhe ju mundëson të pastroni më shpejt. Kjo shtupë i pastron madje edhe njollat më të forta - thjesht spërkatni dhe fshini.

Shtupa me spërkatje Plus

Sekreti qëndron në pastruesin e integruar, i cili pastron njollat e ashpra

Ne të gjithë e dimë se njollat bëhen më të ashpra nëse nuk i pastrojmë menjëherë. Dhe pavarësisht sa mundohemi, zor se mund të hiqen. Por me shtupën e re, ky proces është më i lehtë. Vetëm nxirreni pastruesin e integruar, fërkojeni dyshemenë dhe hiqni njollat e forta në disa sekonda!

Me shtupën Plus, ju mund t’i hiqni papastërtitë në hyrje, njollat në kuzhinë apo shenjat në banjo, pa pasur nevojë të përkuleni.

Shtupa me spërkatje Plus

Pastroni çdo lloj dyshemeje

Shtupa me spërkatje Plus shpërndan sasi të përshtatshme të ujit, pra, nuk krijon pellgje dhe parandalon dëmtimet e mundshme të dyshemesë. Kjo do të thotë se mund të pastroni lloje të ndryshme të dyshemeve, përfshirë:

 • Shtupa me spërkatje Plus

  Dysheme prej drurit të fortë

 • Shtupa me spërkatje Plus

  Dysheme Vinyl

 • Shtupa me spërkatje Plus

  Laminat

 • Shtupa me spërkatje Plus

  Pllaka

Lecka të ripërdorshme mikrofibre që e pastrojnë tërë pluhurin

Shtupa me spërkatje Plus ju mundëson të pastroni në mënyrë efektive, thjesht me disa lëvizje të lehta. E pajisur me lecka mikrofibre dhe pastrues të integruar, ofron 3 lloje pastrimi:

 • Pastrim i lëngët
 • Pastrim i thatë
 • Fërkimi/pastrimi i njollave të ashpra

Për më tepër, nuk ka nevojë për elektricitet, vetë, për një sasi të vogël uji dhe/ose pak detergjent. Leckat mikrofibre janë të ripërdorshme, pra mund të lahen dhe mund t’i përdorni plot herë.

Shtupa me spërkatje Plus

E lehtë dhe shumë e dobishme

Kjo shtupë është shumë e lehtë për t’u manovruar dhe me lëvizje 360° ju mundëson t’i arrini dhe t’i pastroni edhe pjesët më të ndërlikuara në shtëpi.

Për më tepër, ka shufër alumini të lehtë, e cila e bën më të qëndrueshme dhe më të lehtë për përdorim. S’ka më kova të rënda, lecka shtesë, furça dhe shumë përpjekje. Vetëm spërkatni dhe pastroni!

Shtupa me spërkatje Plus

Merrni edhe leckat shtesë për Shtupën me spërkatje Plus

Me setin e aksesorëve të kësaj shtupe, ju do të mund të pastroni edhe më shumë sipërfaqe. Seti përmban 4 lecka të rregullta për pastrim dhe 2 lecka të tjera për pastrimin e njollave më të forta. Setin e leckave mund ta shihni këtu.

Shtupa me spërkatje Plus
Informata shtesë

Seti përmban:

 • Shtupë me spërkatje Plus
 • 1x leckë pastrimi
 • 1x leckë e zakonshme për pastrimin e njllave të forta
Rovus Spray Mop Plus

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.