Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shtrojë MeMove për Yoga

Photo
Video

Kur mendoni për yoga, padyshim mendoni edhe për shtroja për ushtrimet Yoga. Mësuesit dhe trajnuesit e Yoga-s preferojnë të përdorni një shtrojë kur i bëni këto ushtrime. Në këtë rast, shtroja MeMove është zgjedhja e duhur, në mënyrë që trupi juaj të mos ketë kontakt të drejtpërdrejtë me tokën gjatë ushtrimeve. Po ashtu, ju mundëson ushtrime më të rehatshme.

Shtrojë MeMove për Yoga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Kur mendoni për yoga, padyshim mendoni edhe për shtroja për ushtrimet Yoga. Mësuesit dhe trajnuesit e Yoga-s preferojnë të përdorni një shtrojë kur i bëni këto ushtrime. Në këtë rast, shtroja MeMove është zgjedhja e duhur, në mënyrë që trupi juaj të mos ketë kontakt të drejtpërdrejtë me tokën gjatë ushtrimeve. Po ashtu, ju mundëson ushtrime më të rehatshme.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet ta keni një shtrojë MeMove?

Shtroja MeMove është shumë e rehatshme për ushtrime të ndryshme Yoga. Një shtrojë e tillë përmirëson ushtrimet tuaja. Shtroja e duhur do t’ua lehtësojë ushtrimet, sepse ndiheni më rehat. Shtroja MeMove do t’ju ndihmojë të bëni yoga si duhet, në mënyrë që ta arrini thelbin e ushtrimeve yoga.

Materiale cilësore

E punuar nga materiali shumë cilësor TPE, kjo shtrojë është dizajnuar posaçërisht për të ofruar rehati dhe mbështetje optimale gjatë rutinës së ushtrimeve. Po ashtu, shtroja ka një rrip mbyllës, në mënyrë që ta mbështillni dhe merrni vete lehtësisht. Dimensionet: gjatësia – 183cm, gjerësia – 60cm, lartësia – 1cm.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi