Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

Temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Shtresë EMS Universal Wellneo

Photo
Video

Nëse tashmë po e keni tonifikuesin EMS, shtojani shtresën Universal dhe bashkojuni miliona njerëzve në botë të cilët po shijojnë dobitë e teknologjisë së stimulimit të muskujve. Paketimi përmban një shtresë në formë fluture, e cila funksionon pasi të kombinohet me tonifkuesin ose njësinë kryesore EMS. Tonifikoni trupin dhe arrini rezultate të shkëlqyera pa shumë mundim.

Shtresë EMS Universal Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Nëse tashmë po e keni tonifikuesin EMS, shtojani shtresën Universal dhe bashkojuni miliona njerëzve në botë të cilët po shijojnë dobitë e teknologjisë së stimulimit të muskujve. Paketimi përmban një shtresë në formë fluture, e cila funksionon pasi të kombinohet me tonifkuesin ose njësinë kryesore EMS. Tonifikoni trupin dhe arrini rezultate të shkëlqyera pa shumë mundim.

Më shumë
Përshkrimi

Përmirësoni pamjen dhe formën e trupit tuaj

Shtresa Universal në formë fluture mund të përdoret në tërë trupit. Aplikojeni në zonat që doni t'i ushtroni apo tonifikoni apo relaksoni, sikurse barku, këmbët dhe vithet. Ju lutem ta keni parasysh që ky set nuk pëmban njësinë kryesore dhe nuk funksionon pa të. Në mënyrë që të funksionojë, sigurohuni që ta porosisni edhe Tonifikuesin bazë EMS ose ose njësinë kryesore për tonifikues EMS po ashtu.

 • Shtresë EMS Universal

  Shpatulla dhe pjesa e sipërme e shpinës

 • Shtresë EMS Universal

  Pjesa e poshtme e shpinës

 • Shtresë EMS Universal

  Barku

 • Shtresë EMS Universal

  Vithet

 • Shtresë EMS Universal

  Kofshët

 • Shtresë EMS Universal

  Këmbët

Sekreti i EMS

EMS ose Stimulimi Elektrik i Muskujve është një metodë jo-invazive dhe pa ilaçe për të forcuar dhe rehabilituar muskujt tuaj. Duke përdorur stimulimin me volt të ulët, targeton nervat motorikë për të shkaktuar një tkurrje të muskujve. Meqë tkurrja dhe relaksimi i muskujve ndikojnë në mënyrë efektive në trajtimin e disa problemeve, përdoret në spitale dhe klinika të ndryshme për të trajtuar muskujt e lënduar.

Së fundmi, EMS po përdoret edhe nga personat që ushtrojnë nga shtëpia, falë efektit revolucionar në formësimin e muskujve.

Shtresë EMS Universal

Tonifikim dhe masazhim

Me 2 opsione të operimit dhe 15 nivele të intensitetit, shtresa Universal ju mundëson ta përshtatni secilin session sipas nevojave tuaja.

Pasi ta keni aplikuar opsionin e tonifikimit dhe energjizimit të muskujve, kaloni në opsionin e masazhimit. Kjo do t’ju ndihmojë në rikuperim dhe do ta shtojë qarkullimin e gjakut, duke zvogëluar lodhjen, ngurtësinë dhe tensionin në muskuj.

Shtresë EMS Universal

Përdoreni kudo

Kjo shtresë mund të vishet nën rrobat e zakonshme. Ju mund ta përdorni gjatë kohës sa pushoni, duke lexuar një libër apo duke shikuar TV. Edhe nëse e përdorni nga 25 minuta në ditë pa ushtrime të lodhshme, do të arrini rezultate të kënaqshme.

Falë kësaj pajisje të vogël dhe lehtë të lëvizshme, ju gjithashtu mund ta përmirësoni efikasitetin e ushtrimeve pa i lodhur shumë nyjet. Meqë është pa tela, ju mund ta përdorni kudo dhe kurdo.

Shtresë EMS Universal

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.