Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresa për tonifikues trupi EMS Wellneo

Photo
Video

Përmirësoni pamjen & formën e trupit në një mënyrë të lehtë dhe efikase. Me pajisjen EMS Toner All Body, ju mund të tonifikoni dhe stimuloni muskujt me teknologji elektrike të stimulimit të muskujve kudo që doni. Në set përfshihen 2 shtresa të vogla për krahë apo këmbë, 1 për ije & 1 për bark. Seti përputhet me bazën e EMS Toner ose njësinë kryesore EMS Toner (nuk përfshihen në paketim).

Shtresa për tonifikues trupi EMS Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Përmirësoni pamjen & formën e trupit në një mënyrë të lehtë dhe efikase. Me pajisjen EMS Toner All Body, ju mund të tonifikoni dhe stimuloni muskujt me teknologji elektrike të stimulimit të muskujve kudo që doni. Në set përfshihen 2 shtresa të vogla për krahë apo këmbë, 1 për ije & 1 për bark. Seti përputhet me bazën e EMS Toner ose njësinë kryesore EMS Toner (nuk përfshihen në paketim).

Më shumë
Përshkrimi

Përmirësoni linjat trupore

Ky set nga Wellneo është një pajisje që duhet ta ketë çdo person që po kërkon ta përmirësojë performancën e ushtrimeve dhe të ndërtojë një trup të bukur. Seti EMS  All Body mund t’ju ndihmojë. Por ju lutem ta keni parasysh që ky set nuk pëmban njësinë kryesore dhe nuk funksionon pa të. Në mënyrë që të funksionojë, sigurohuni që ta porosisni edhe Tonifikuesin bazë EMS ose njësinë kryesore për tonifikues EMS .

Kur kombinohet me pajisjet e lartpërmendura, funksionon përmes teknologjisë EMS (stimulimi elektrik i muskujve) dhe mund të përdoret si plotësim i ushtrimeve ose si alternativë e aktivitetit fizik:

 • Ju ndihmon t’i ushtroni muskujt dhe ta përmirësoni formën trupore.
 • Zvogëlon ngurtësinë në muskuj në mënyrë të lehtë dhe efikase.
 • Ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, pa i ngarkuar nyjet.
Wellneo EMS Toner All Body

Sekreti i EMS

EMS ose Stimulimi Elektrik i Muskujve është një metodë jo-invazive dhe pa ilaçe për të forcuar dhe rehabilituar muskujt tuaj. Duke përdorur stimulimin me volt të ulët, targeton nervat motorikë për të shkaktuar një tkurrje të muskujve. Meqë tkurrja dhe relaksimi i muskujve ndikojnë në mënyrë efektive në trajtimin e disa problemeve, përdoret në spitale dhe klinika të ndryshme për të trajtuar muskujt e lënduar.

Së fundmi, EMS po përdoret edhe nga personat që ushtrojnë nga shtëpia, falë efektit revolucionar në formësimin e muskujve.

Wellneo EMS Toner All Body

Funskionon në tërë trupin tuaj

Seti EMS Toner All Body përmban dy pjesë për krahë apo këmbë, një për bark dhe një për ije.

Ky set nuk përmban ndonjë njësi apo pajisje kryesore dhe si i tillë nuk mund të funksionojë pa të. Prandaj ju duhet ta kombinoni me Tonifikuesin bazë EMS ose njësinë kryesore për tonifikues EMS, në mënyrë që të funksionojë dhe t’ju sigurojë rezultatet e dëshiruara.

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Ndërtoni dhe forconi muskujt e barkut duke përdorur shtresat për bark dhe shtoni qëndrueshmërinë e muskujve me shtresat e vogla.

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Përdorni shtresën e dizajnuar posaçërisht për ije që t’i ushtrojë dhe formësojë vithet.

Shtoni qëndrueshmërinë e muskujve dhe fortësinë e trupit me dy shtresat e vogla për pjesë të ndryshme të trupit.

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Barku

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Pjesa e sipërme dhe e poshtme e shpinës

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Krahët

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Pjesët e përparme ose anësor të kofshëve

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Vithet

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Pjesët e prapme të këmbëve

Përshtateni sipas nevojave tuaja

Me 2 opsione të operimit dhe 15 nivele të intensitetit, EMS Toner All body ju mundëson ta përshtatni secilin session sipas nevojave tuaja.

Pasi ta keni aplikuar opsionin e tonifikimit dhe energjizimit të muskujve, kaloni në opsionin e masazhimit. Kjo do t’ju ndihmojë në rikuperim dhe do ta shtojë qarkullimin e gjakut, duke zvogëluar lodhjen, ngurtësinë dhe tensionin në muskuj.

Pra, nëse po kërkoni t’i formësoni linjat apo ju duhet pak ndihmë për rikuperimin e muskujve pas stërvitjeve, ky set është i duhuri për ju.

Wellneo EMS Toner All Body

Përdoreni kudo

Këto shtresa mund të vishen nën rrobat e zakonshme. Ju mund t’i përdorni gjatë kohës sa pushoni, duke lexuar një libër apo duke shikuar TV. Edhe nëse e përdorni nga 25 minuta në ditë pa ushtrime të lodhshme, do të arrini rezultate të kënaqshme.

Falë kësaj pajisje të vogël dhe lehtë të lëvizshme, ju gjithashtu mund ta përmirësoni efikasitetin e ushtrimeve pa i lodhur shumë nyjet.

Meqë është pa tela, ju mund ta përdorni kudo dhe kurdo.

Wellneo EMS Toner All Body

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.