Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

4 llampat portative Top Shop Handy Lux Colors

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-25%

Ndriçoni edhe këndet me të errëta me dritat portative LED, pa kabllo! Në këtë ofertë të shkëlqyeshme ju do të merrni 4 drita në 4 ngjyra të ndryshme, të cilat kanë litarët me gjatësi 1 metër. Vetëm vendosni bateritë, varini ato kudo, tërhiqni litarët dhe ndriçoni kopshtin, oborrin dhe të gjitha këndet tuaja të errëta. 

4 llampat portative Top Shop Handy Lux Colors

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 11,18 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ndriçoni edhe këndet me të errëta me dritat portative LED, pa kabllo! Në këtë ofertë të shkëlqyeshme ju do të merrni 4 drita në 4 ngjyra të ndryshme, të cilat kanë litarët me gjatësi 1 metër. Vetëm vendosni bateritë, varini ato kudo, tërhiqni litarët dhe ndriçoni kopshtin, oborrin dhe të gjitha këndet tuaja të errëta. 

Më shumë
Detajet e Produktit

Ndriçoni çdo cep të errët me 4 dritat LED, pa kabllo

A keni vende në shtëpinë tuaj pa rrymë elektrike, si kopshti, bodrumi ose kënde tjera të pa ndriçuara që kanë nevoj për ekstra dritë? Ose thjesht dëshironi zgjidhje të thjesht për të ndriçuar tendën apo terrasën tuaj?

Ne ju prezentojmë llampat portative HANDY Lux Colors që mund t'i bartni me vete kudo. Vetëm vendosni  bateritë brenda, dhe do të ndriçoni këndet e errëta dhe të krijoni atmosferë romantike në party-n tuaj.

Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors

Përdorni ato në shtëpi, në party, në natyrë – kudo!

Handy Lux Colors janë të lehta, nuk thyhen, dhe lehtë vendosen kudo.

 • Handy Lux Colors

  Party

 • Handy Lux Colors

  Kopësht

 • Handy Lux Colors

  Dollap

 • Handy Lux Colors

  Dritë nate

 • Handy Lux Colors

  Kamping

 • Handy Lux Colors

  Puntori

 • Handy Lux Colors

  Bodrum

 • Handy Lux Colors

  Garazhë

Operojnë me bateri

Handy Lux Colours  janë shumë atraktive me një dizajn unik. Paketimi përfshin 4 poqa, secili me ngjyrë ndryshe, dhe secili poq ka lidhësen me ngjyrë të njejtë që është i lidhur për të.

Vetëm varni llampën kudo që dëshironi, dhe Handy Lux Colour do të shëndrrojnë çdo vend në një atmosferë të ngrohtë dhe plot ndriçim.

Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors Handy Lux Colors

Nuk e perçojnë nxehtësinë

Llampat Handy Lux Colours janë të sigurta për prekje pa marrë parasysh sa gjatë qëndrojnë të ndezura. Edhe pas 24 orëve në funksion, ato nuk nxehen.

Kjo i benë të përsosura për fëmijët, mund t’i përdorin pa pasur nevoj të brengoseni rreth sigurisë së tyre.

Handy Lux Colors

Secili poq ka litarin me gjatësi 1 metër

Çdo Handy Lux Color vie me një litar në ngjyrën e njejtë si dhe vet poqi.

Çdo litar është mbi 1 m i gjatë, ashtu që ju mund t’i varni në tavan, në pemë, në kopshtin tuaj, tendë, kudo!

120h orë dritë pandërprerë

Top Shop Handy Lux Colors ka LED dritat qe kursejnë energji që do të ndriçojnë çdo vend të errët që dëshironi .

1 set i baterive do të operoj për më shumë se 120 orë, këto llampa janë shumë efiçiente në kursimin e energjisë. Rezistente ndaj lëngjeve, nuk keni pse brengoseni nëse i spërkatni me ujë.

Handy Lux Colors

Informata shtese

Informacione teknike

 • Gjatësia e litarit: 100 cm
 • Madhësia e poqit: 14cm
 • Secili poq kërkon: 3x AAA batteries (nuk janë të përfshira)
 • Një poq peshon 45,2g (pa bateri)
 • 4 poqa në paketim: verdhë, portokall, vjollcë dhe gjelbër

 

Handy Lux Colors
Specifikat Teknike
Add Info String length: 100 cm
Pesha 45,2 g (without batteries)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star