Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shtupë higjienizuese Nano Plus Rovus

Photo
Video
-29%

Përdorni fuqinë e avullit super të nxehtë nano për të pastruar dhe dezinfektuar shtëpinë, pa përdorur kimikate, por vetëm ujë të thjeshtë. Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus, me fuqi avulli, eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve dhe mikrobeve. Mund të përdoret në të gjitha dyshemetë e forta, tepiha dhe tekstilet që mund ta përballojnë nxehtësinë deri në 120°C.

Shtupë higjienizuese Nano Plus Rovus

Çmimi i rregullt: 139,90 €


Çmimi special: 99,90 €

Çmimi me këste: 12 x 8.33
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Përdorni fuqinë e avullit super të nxehtë nano për të pastruar dhe dezinfektuar shtëpinë, pa përdorur kimikate, por vetëm ujë të thjeshtë. Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus, me fuqi avulli, eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve dhe mikrobeve. Mund të përdoret në të gjitha dyshemetë e forta, tepiha dhe tekstilet që mund ta përballojnë nxehtësinë deri në 120°C.

Më shumë
Përshkrimi

Pastrim i thellë me avull

Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus përmban fuqinë e plotë të teknologjisë me avull nano. Me prekjen e një butoni, ju lehtësisht mund të siguroni ambient më të pastër në shtëpi – duke përdorur vetëm ujë rubineti! Pastroni, dezinfektoni apo sanitizoni dyshemetë, tepihët, dyshekët apo sipërfaqe tekstili të rrafshta, të cilat e përballojnë nxehtësinë e madhe.

Shtupë higjienizuese Nano Plus

Teknologji Nano – për më shumë fuqi e më pak përpjekje

Shtupa higjienizuese Nano Plus ka një dhomë avulli e cila kontrollon temperaturën, shtypjen dhe shpejtësinë e ajrit të nxehtë. Në këtë mënyrë, molekulat përplasen me njëra-tjetrën derisa ta arrijnë madhësinë nano. Pastaj, këto molekula ultra të vogla depërtojnë thellë në sipërfaqet që doni t’i pastroni apo dezinfektoni. Po ashtu, thahen shpejtë dhe nuk lënë mbetje toksike.

Karakteristikat kryesore

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Avull nano gati në 10 sekonda

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Eleminon 99.9% të mikrobeve & baktereve

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Funksioni i kontrollit të avullit

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  E dizajnuar për pllaka, dysheme të forta, tepiha dhe tekstile tjera

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Eko-miqësore – pastrim natyral

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kokë funksionale

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kabllo e gjatë 6m

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  2 lecka drejtkëndëshe – një për dysheme të forta dhe një për tepiha

E gjithanshme, ekonomike dhe efektive

Fuqia natyrale e avullit super të nxehtë nano, ju ndihmon të pastroni dhe dezinfektoni shtëpinë pa përdorur kimikate të shtrenjta apo të dëmshme. Andaj, kjo shtupë është shumë e sigurtë për shtëpitë që kanë fëmijë të vegjël apo mbajnë kafshë. Duke përdorur vetëm ujë rubineti, ju po ashtu kurseni para.

Eleminon bakteret, viruset & mikrobet, për një ambient më të shëndetshëm

Shtupa me avull nano sterilizon – asgjëson deri në 99.9% të baktereve dhe sanitizon dyshemetë si dhe sipërfaqet tjera. Kjo sepse avulli nano është më i nxehtë se pastrimi me një shtupë të zakonshme.

Shtupë higjienizuese Nano Plus

Eko-miqësore

Kjo shtupë nuk përdorë kimikate të dëmshme apo toksike, sikurse zbardhuesi apo amoniaku dhe nuk lë mbetje të dëmshme. Shumica e detergjentëve përmbajnë hipoklorit natriumi, i cili është agjent oksidues, dhe mund të shkaktojë djegie gjatë kontaktit apo ta dëmtojë lëkurën.

Shtupë higjienizuese Nano Plus

Largon alergjenët për më pak irritim

Nëse vuani nga alergjitë ose astma, pastrimi me avull është një metodë shumë e dobishme pastrimi. Kjo, sepse avulli substancë natyrale dhe nuk shkakton reagime të dëmshme te ta që vuajnë nga alergjitë apo astma.

Shtupë higjienizuese Nano Plus

Pastron yndyrën, llumin dhe njollat e vështira

Shtupa me avull pastron në mënyrë më efektive se sa një shtupë e zakonshme me kovë. Jo vetëm që pastron, por edhe dezinfekton dyshemetë. Shtupa me avull nuk lë mbetje, andaj dyshemetë shkëlqejnë më shumë pas pastrimit. Po ashtu, janë më të përshtatshme sepse nuk keni nevojë të bartni kovë me vete. Me fuqi avulli, ju mundëson t’i pastroni më lehtë yndyrën dhe njollat më të vështira.

Shtupë higjienizuese Nano Plus

Eleminon aromat e pakëndshme

Shtupa Nano Plus jo vetëm që pastron dhe dezinfekton, por edhe largon aromat e pakëndshme (të kafshëve apo cigares), duke ju siguruar një ambient më të freskët në shtëpinë tuaj.

Shtupë higjienizuese Nano Plus

Shumëfunksionale, ekonomike dhe eko-miqësore

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kurseni para

  Avulli është më i liri kur vjen puna te produktet e pastrimit. Ju duhet shtupa Nano Plus, ujë i thjeshtë rubineti dhe energji elektrike. Pra, me këtë pajisje do të pastroni dhe dezinfektoni pa pasur nevojë të shpenzoni para për detergjente të shtrenjta.

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kurseni kohë

  Një shtupë me avull ju kursen kohë gjatë pastrimit apo punëve të shtëpisë. Tash nuk ju duhen një sërë veglash për t’i pastruar njollat nga dyshemetë apo pllakat – fuqia e avullit nano do t’ju sigurojë pastërti rrëzëllitëse shpejt dhe lehtë.

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kurseni hapësirë

  Për dallim nga shtupat e mëdha me kovë, shtupa me avull zë më pak vend, pra ju kursen hapësirë në shtëpinë tuaj.

E përshatshme për dyshemetë e forta dhe tekstilet

Avulli super i nxehtë është gati në pak sekonda, me 3 nivele të rregullueshme, për t’ju mundësuar më shumë kontroll që nga pastrimi i lehtë e deri te sanitizimi. Po ashtu, ka dy koka të ndryshme: drejtkëndëshe, për sipërfaqe të zakonshme dhe trekëndëshe për qoshe dhe pjesët që janë më të vështira për t’u arritur.

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Lecka mikrofibre po ashtu mbron dyshemetë dhe mund të përdoret në të gjitha sipërfaqet që e përballojnë nxehtësinë deri në 120°C.

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Pos dyshemeve të forta, shtupën Nano Plus mund ta përdorni edhe për ta pastruar, dezinfektuar dhe freskuar tepihët, dyshekët dhe tekstilet që e përballojnë nxehtësinë e lartë.

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Për më shumë fuqi pastruese, shtoni furçën në fund të shtupës dhe fërkoni apo lastroni njollat e vështira në dysheme.

Në paketim përfshihen:

 • Njësia kryesore, e cila ka peshë të lehtë, manovrohet lehtë dhe ka një kabllo të gjatë 6m.
 • Rezervuar uji me kapacitet 400ml, i cili ju mundëson të pastroni deri në 27 minuta pa e rimbushur.
 • 2 lecka mikrofibre të ripërdorshme.
 • Kur e përdorni shtupën Nano Plus, përdorni aksesorin për tepih, për një efekt më të mire pastrimi.
 • Leckat janë të ripërdorshme, pra mund të lahen edhe në rrobalarëse.
Shtupë higjienizuese Nano Plus

Shtoni shtupës më shumë fuqi dhe fuknsione me aksesorët shtesë:

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi