Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Top Shop Pest Repeller

Photo
Video
-20%

Pest Repeller largon të gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minjëve dhe marimangave me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke përdorur prizën elektrike për sipërfaqe deri në 230 m2.

Top Shop Pest Repeller

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 19,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Pest Repeller largon të gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minjëve dhe marimangave me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke përdorur prizën elektrike për sipërfaqe deri në 230 m2.

Më shumë
Detajet e Produktit

E sigurt për të gjithë familjen

Kjo pajisje revolucionare bazohet në një teknologji që përdor pulset digjitale elektromagnetike që transmetohen nëpermjet instalimeve elektrike në muret e shtëpisë tuaj që të arrijnë në vendet ku buburrecatminjtë dhe merimangat jetojnë dhe shumohen.

Pest Repeller vjen i pajisur me teknologji ultrazanore që largon gjithashtu mizat dhe mushkonjat.

Pulset i bejnë ato të ndihen aq keq sa të ikin pergjithmonë.

A keni insekte, minjë dhe buburreca që jetojnë dhe rriten në shtëpinë tuaj, në mure, kuzhinë apo në tualet?

Gjithcka që duhet të beni është të vendosni një Pest Repeller në prizë dhe kaq. Lejoni Pest Repeller qe te mbrojë shtëpinë tuaj, terë apartamentin tuaj, garazhdin tuaj, vilën tuaj ose një ndertesë industriale deri ne 230 m2.

Punon 24 orë në ditë, 7 ditë në javë per t’ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj pa pasur nevojë per mirëmbajtje.

Pest Repeller mund të përdoret pranë femijëve, qenve dhe maceve. Eshtë i sigurt për të gjithë familjen. Ka dhe një dritë praktike për natën.

Avantazhet:

  • largon insektet
  • nuk benë zhurmë
  • nuk harxhon shumë energji
  • e lehtë në përdorim

Rekomandohet për:

Pest Repeller është pajisje ultrasonike, teknologjikisht e avancuar dhe e fuqishme për të larguar minjtë, merimangat, mushkonjat dhe milingonat. Është e sigurt për t'u përdorur tek të rriturit dhe fëmijët.

  • Pest Repeller është e përshtatshme për mizat, mushkonjat, merimangat dhe buburrecat.
  • Nëse keni probleme me mushkonjat dhe insektet, teknologjia me ultratinguj do t'i largoj ato më së miri.
  • Perfekte për personat që nuk dëshirojnë përdorimin e produkteve kimike
  • Kujdes: Mos e përdorni ketë produkt nëse keni lepuj të vegjël ose brejtës, paisja mund ti bezdisë ato.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

MONIKA

www.topshop.pl

24/04/2018

Monika
Rewelacyjny. Działa od razu.

1 Produkte