Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Rovus Handy Heater

Photo
Video

Hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonës dimërore dhe merrni Rovus Handy Heater ngrohesin para-seonal dimëror i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare vend.

 1. Vendoseni në prizë
 2. Rregulloni termostatin
 3. I pështatshëm për çdo dhomë dhe ambient të shtëpisë suaj
Rovus Handy Heater
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonës dimërore dhe merrni Rovus Handy Heater ngrohesin para-seonal dimëror i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare vend.

 1. Vendoseni në prizë
 2. Rregulloni termostatin
 3. I pështatshëm për çdo dhomë dhe ambient të shtëpisë suaj
Më shumë
Detajet e Produktit

Transformoni ambientet e ftohta në të ngrohta pa shpenzuar shuma të mëdha

A keni ftohtë, por është ende shumë heret për të filluar sezonën e ngrohjes?

Hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonës dimërore dhe merrni Rovus Handy Heater ngrohesin para-seonal dimëror i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare vend. Dizajni termo-qeramikë redukton madhësinë dhe ju mundëson nxehtësi të menjëhershme.

Rovus Handy Heater është ngrohës protativ para sezonal dimëror që vendoset direkt në murri pë të ngrohur dhomën në të cilën gjindeni. Është mjaft e fuçishme sa të transformoj një hapsirë deri 23m2 në ambient komfort dhe të ngrohtë

 • 1. Vendoseni në prizë

  Handy Heater nuk ka nevoj për kabllo nëpër dysheme. Vetëm vendoseni direkt në prizë dhe ndizeni me butonin on/off dhe ngrohja do të filloj menjëherë.

 • 2. Rregulloni termostatin

  Termostati i rregullueshëm ju jep mundësi të zgjidhni temperaturën ekzakte që ju nevojitet në atë ambient për t'a shndrruar në ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm

3. I pështatshëm për çdo dhomë dhe ambient të shtëpisë suaj

Ngrohësi portativ Handy Heater është i përshtatshëm për çdo dhomë të shtëpisë tuaj:

 • Dhomë ndenje

 • Dhomë gjumi

 • Dhoma e rregullimit

 • Dhoma e fëmijëve

 • Garazhë

 • Zyre

I sigurt për përdorim dhe eficient në shpenzim të rrymës elektrike!

Specifikat e Handy Heater:

 • keramik e sigurte që përqon nxehtësinë sigurtë
 • auto kyqje dhe çkyqje

Handy Heater features

 • Mbështjellës Plastik
 • Elemente të ngrohjes me qeramik
 • 350 W (25 C)
 • 400 W (0 C)
 • 120 V AC 60Hz
Specifikat Teknike
Add Info temperature to set: 15ºC - 32ºC
voltage: 220-240 V
Fuqia 370 W

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

4,85

38 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Alina

www.topshop.lt

09/12/2017

Handy Heater
Ky produkt eshte kualitet I mire, çmim I mire per kete vlere. Une ju rekomandoj nese nuk e keni mjaftueshem nxehte ne shpi. Mundeni me e perdor edhe ndiheni shume me rehat me kete nxehmse.

Ramūnas

www.topshop.lt

07/12/2017

Handy Heater
Jam duke e perdor qe dy vite. E perdori per me e ngroh nje pjese te shtepise ku i mbaj lulet gjate dimrit. Kjo pjese eshte diku rreth 30 m2. Bile edhe ne -30°C qe ka qene disa dite, e mban temperaturen 5-7°C. Kjo pjese e shtepise ka qene e lene pas dore...prandaj jam shume e kenaqur me kete produkt.

Stefan

www.topshop.sk

30/11/2017

S'mka pelqy
Une e kam kete nxemese, nuk m'pelqen aspak. Nxeh shume pak. Bile nuk e nxeh as nje dhome 11m2.

Pavel

www.topshop.cz

17/11/2017

Shume ngrohese e mire
Ne e mbajm ne banjo, edhe tash kalojm shume me shume kohe te kendshme aty ahaha

Ivan

www.topshop.sk

09/11/2017

E rekomandoj per cdo shtepi
Eshte thjesht i mrekullueshem. Ne kemi 2 ngrohesa ne nje dhome perafersisht rreth 30m2. Natyrisht, ne e kemi parasysh qe nuk duhet ti ndalim radiatoret dhe te presim qe temperatura te jete si moti ne Hawaii. Por kur ngrohesit jane ne funksion dhe ne jemi afer (3-5 metra), ne e ndiejme ngrohtesine, dhe pas disa oreve temperatura ne dhome eshte e mjaftueshme. Kjo nuk e ngrohë te gjithe shtepine per gjysme ore sepse eshte nje ngrohes parasezonal. Kshtuqe une me te vertet e rekomandoj kete nxemese per ngrohtesi te shtuar, eshte e shkelqyeshme, nuk hargjon shume rryme elektrike, fatura pothuajse na vie e njejte. Une me te vertet e rekomandoj kete ngrohese

Laimis

www.topshop.lt

07/11/2017

Jam falenderuese
Ja vlen me e provu. Zakonisht e perdorim ne periudhat messezonale, dhe gjate dimrit e perdorim ne bodrum ku i kemi patatet ne menyre qe te mos na ngrihen.

Pirike

www.topshop.hu

02/11/2017

Shume I mire, veq I kom marr dy, po mendoj edhe nje me e porosit. E vertet qe fiket kur arrin temperaturen e rregullt.
Une po e dua shume, I kom porosit dy cope por po mendoj ta porosis edhe nje. Me te vertet ndalet vetvetiu kur arrin temperaturen e rregulluar.

Janette

www.topshop.sk

26/10/2017

Janette
Shume pajisje e mire, e rekomandoj per te gjithe

vytautas

www.topshop.lt

26/10/2017

vytautas
E kam vle para disa kohe edhe sot e provova. 18kW ngrohin mjaftueshem.

Bohuš

www.topshop.sk

18/10/2017

Shume e mire
Jom shume e knaqur. E ka veq nje te mete - bene pak zhurme kur eshte ne funksion, pokurgjo e tepert. E rekomandoj gjithesesi.

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4