Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Seti jorgan & jastëk Siena V3 Dormeo

Photo
Video
-73%

Seti Siena është projektuar posaçërisht për gjumë të rehatshëm gjatë gjithë vitit. Seti i mrekullueshëm është bërë nga materiale të veçanta të ajrosshme. Jastëk është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumashëve. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut. Set lahet në 60 ° C, temperatura që vret marimangat e pluhurit. Seti për një person përfshin jorganin 140x200 cm 1 jastëk / 50x70 cm, seti për dy persona përfshin jorganin 200x200 cm dhe 2 jastakë / 50x70 cm.

Seti jorgan & jastëk Siena V3 Dormeo

Çmimi i rregullt: 144,80 €


Çmimi special: 39,10 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti Siena është projektuar posaçërisht për gjumë të rehatshëm gjatë gjithë vitit. Seti i mrekullueshëm është bërë nga materiale të veçanta të ajrosshme. Jastëk është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumashëve. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut. Set lahet në 60 ° C, temperatura që vret marimangat e pluhurit. Seti për një person përfshin jorganin 140x200 cm 1 jastëk / 50x70 cm, seti për dy persona përfshin jorganin 200x200 cm dhe 2 jastakë / 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Flej si në re me setin Siena

Seti jorgan & jastëk është një set praktik dhe i rehatshëm për të gjitha stinët. Seti i mrekullueshëm i jorganit dhe jastëkut janë bërë nga material i butë, i mbushur me mikrofibra të avancuara për rehati dhe qëndrueshmëri për shumë vite. Jastëku vie në dimensionin klasik 50x70 cm dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e gjumashëve. Jorgani është i ajrosshëm dhe i ngrohtë, i mbushur me mikrofibra Wellsleep® (350 gsm) për ajrosshje maksimale.

Materiale të avancuara për qëndrueshmëri dhe komfort

Jorgani dhe jastëku Dormeo Siena janë bërë nga mikrofibrat Softdream të cilat janë të njohura të jenë të fortë, rezistente, që thahen shpejtë dhe të qëndrueshme. Falë këtij materiali, ju do të jeni në gjendje të shijoni rehatinë e jastëkut dhe jorganit tuaj për një kohë të gjatë dhe ju nuk duhet të shqetësoheni se a do të ndryshojnë formën, ngjyrën ose sipërfaqen e mbushjes.

Jorgan dhe jastëk për t'iu përshtatur nevojave të të gjithëve

Mbushja e jorganit Siena dhe jastëku janë bërë nga mikrofibrat e avancuara Wellsleep® që i bëjnë ato jashtëzakonisht të butë dhe të freskëta. Kjo e bën jorganin të përshtatshëm për përdorim gjatë gjithë vitit, madje edhe në muajt e ngrohtë të verës. Ju mund të shtoni ose të hiqni disa nga mbushja për të rregulluar lartësinë e jastëkut, gjë që e bën atë të përshtatshëm për të gjithë llojet e gjumashëve: ata që flenë në anë, shpinë apo stomak.

Dizajn i këndshëm për rehati maksimale

Set Siena ka një model të bukur qepje zigzag me xhepa të fryrë në të dy produktet. Kjo qepje është e pasuruar edhe me microfibra Wellsleep® për ta bërë sipërfaqen edhe më të butë dhe më të këndshme për t'u prekur. Përveç kësaj, ajo parandalon mbushjen e jorganit në qoshet. Ky grup është në dispozicion në 2 variante: jorgan 140x200 cm + 1x jastëk dhe jorgan 200x200 cm + 2x jastëkë.

Mirëmbajtje e lehtë

Seti është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jastëku ka veti anti-alergjike. 

Mund të lahen deri në 60 C dhe higjiena është e garantuar.

Specifikat Teknike
Dimensionet Duvet 140x200 + 1/50x70 cm pillow; Duvet 200x200 + 2/50x70 cm pillow
Filling Duvet: Filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced); Quilted cover filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Duvet: Cover fabric: 100% polyester; Pillow: Cover fabric: 100% polyester
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi