Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Set Çarçafësh Dormeo MIX&MATCH Dormeo

Photo
Video

Mix&Match ofron rehati, ngjyra dhe sharm brenda dhomës tuaj. Pamje 4në1. 100% pambuk. 4 kombinime ngjyrash në dispozicion. Lahet në 60℃. Seti për një përson përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa për dy persona përfshin këllëfin 200x200 cm dhe 2 këllëfa për jastëk. Këllëfi i jorganit ka mbylljen me kapse ndërsa i jastëkut ka mbylljen si zarf.

Set Çarçafësh Dormeo MIX&MATCH Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mix&Match ofron rehati, ngjyra dhe sharm brenda dhomës tuaj. Pamje 4në1. 100% pambuk. 4 kombinime ngjyrash në dispozicion. Lahet në 60℃. Seti për një përson përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa për dy persona përfshin këllëfin 200x200 cm dhe 2 këllëfa për jastëk. Këllëfi i jorganit ka mbylljen me kapse ndërsa i jastëkut ka mbylljen si zarf.

Më shumë
Detajet e Produktit

Sjell argëtim brenda dhomës tuaj të fjetjes

Krijon një atmosferë të mrekullueshme në dhomën tuaj të gjumit me kombinimin e jorganit dhe jastëkut nga sete të ndryshme që vie në 4 ngjyra të mrekullueshme: e verdhë e diellit, vjollcë, hiri klasike dhe e gjelbertë – ose thjesht kombinoni ngjyrën e njërës anë të setit  tuaj të zgjedhur të vetëm, me anën tjetër në ngjyrë elegante të fildishtë.

Të buta dhe  rehatshme

Mbështjellësit e jorganit dhe jastëkut janë të dyja nga pambuku i pastër saten, që ofron një ndjenjë mendafshi për pushim dhe gjumë të qetë.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme hiri, turquoise, verdhë, violet
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star