Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Dormeo Flip 3D

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-85%
Jastëk dekorativ dhe i rehatshëm, për dhomën e gjumit. Jastëku ka një shtresë të mbushur me mikorfibra të avancuara Wellsleep, është i ajroshshëm dhe i butë. Në dispozicion: njgyra rozë dhe dimensionet 50x50cm.
Jastëk Dormeo Flip 3D

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 2,99 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Jastëk dekorativ dhe i rehatshëm, për dhomën e gjumit. Jastëku ka një shtresë të mbushur me mikorfibra të avancuara Wellsleep, është i ajroshshëm dhe i butë. Në dispozicion: njgyra rozë dhe dimensionet 50x50cm.
Më shumë
Përshkrimi

Elegancë dhe rehati

Jastëku ka një dizajn të bukur, dhe do t'i shtojë hijeshi dhomës suaj të ndejës. Por ju mund ta përdorni edhe për vete, teksa qëndroni të shtrirë duke shikuar TV apo ta vendosni në karrike kur punoni në kompjuter. Është i butë dhe do t'ju ofrojë rehati.

Struktura e jastëkut

Ky jastëk përmban mikrofibra të avancuara Wellsleep, prandaj është i butë dhe i ajrosshëm. Po ashtu, ka veti rezistente ndaj njollave. Vjen në formë katrore, me dimensione 50x50cm dhe ngjyrë rozë. Mund të lahet me dorë.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (wellsleep® advanced micro fibres), cca. 500 gsm
Dimenionet 50x50 cm
Mbështjellësi 90% polyester, 10% nylon
Pillow type dekorative
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet pastrohet në dorë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!